Имали доволни от евтини спирали?

  • 9 521
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 521
ама естествено че съм доволна,аз само евтини купувам,импала,габрини,класик,засега от тези наи съм доволна

# 16
  • София
  • Мнения: 1 626
Между другото, като бях на Аромати есента имаше щанд на Класикс. Такава лудница беше там, че не можах да се добера дори да погледна за какво става въпрос.

# 17
  • Мнения: 4 629
Купувала съм си преди Голдън Роуз и някои от Ейвън. Вършели са ми добра работа

# 18
  • Мнения: 184
Аз пък установих,че от спиралата на Ейвън,след като я почистя очите ми стават кърваво червени,така,че не съм доволна,а съм ползвала от българските на Импала и на Голдън роуз и не съм имала проблеми,така,че явно си е до човек.Определено смятам да опитам с тази Класикс. Laughing

# 19
  • Мнения: 1 181
прочетох тук доста негативни отзиви за Голдън Роуз, но аз от години ползвам такава и съм страшно доволна (от тази за удължаване, другата за обем не ми хареса). Купувала съм си и други, но общо взето съм ги изхвърляла пълни, защото не ми харесват и съм се връщала пак към ГР.

# 20
  • Мнения: 3 248
Пробвала съм страшно много спирали и за мен фаворит си остава светло синята на Меъбълин...ако се стравни с Голдън Роуз е скъпа, а с Л'ореал - евтина...да не говорим за марки като Естее лаудер, Клиник и т.н. Peace

# 21
  • Мнения: 302
И аз съм доволна от Avon и Classics. Освен това не ме е яд да ги изхвърля като изсъхнат след някой и друг месец...

# 22
  • Мнения: 4 546
ползвала съм на арома. но само за 1 седмица - после изсъхна и я изхвърлих  #Crazy предпочитам орифлейм да си вземам - пак ми излиза към 4лв и поне знам , че е хубава. 10-20 лв за спирала не бих дала, колкото и да я хвалят  Naughty

# 23
  • Мнения: 1 809
За съжаление и аз немога да кажа нищо добро за евтините спирали...Последствията от такива бяха-възпаление на очите...Да не говорим,че стават негодни за употреба след първата седмица.Имам в предвид спиралите от 2-3 лева..Аз също предпочитам Орифлейм или Ейван,ако говорим за по-евтини спирали PeaceИ все пак всичко е въпрос на предпочитания Simple Smile

# 24
  • Мнения: 231
И аз съм се възхищавала от миглите на някои приятелки, които са били с евтина спирала, но колкото и пъти да съм пробвала, винаги съм се разочаровала. На вид, горе-долу може да се получи нещо с мнооого старание, но точно след 10 мин. започват да ми се ронят, а това най го мразя Rolling Eyes Лично за себе си предпочитам от по-хубавите марки, въпреки че някои от тях определено не си заслужават парите.  NaughtyВ крайна сметка нищо не ти пречи да пробваш  bouquet

# 25
В  момента ползвам  на  Голден  Роуз  лилавата серия  за удължаване  и  съм много доволна.Купих  си я за  1,80лв.  love001

# 26
  • Мнения: 1 616
Аз съм доволна от спиралите на Орифлейм (ако се броят за евтини).

# 27
  • Мнения: 229
Да на Класик за обема наистина е много хубава и не е скъпа - аз сега съм с една на АВОН , която е доста по-скъпа и въобще няма същия ефект като Класика. Не винаги скъпото е по-хубавото.

# 28
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Никога не съм си правила експерименти с козметиката, която купувам. Още повече- със спиралите. Евтините може и хубави да са, но аз съм доста предубедена, а и очите не съм си ги намерила на улицата. Залагам на сигурното и изпробваното. Peace

Последна редакция: пт, 20 яну 2006, 16:30 от Umma

# 29
  • Мнения: 35 950
съм ползвала от българските на Импала и на Голдън роуз

и двете май са турски, а не бг

Общи условия

Активация на акаунт