Имали доволни от евтини спирали?

  • 9 522
  • 50
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Днес се видях с една позната. Гледам й миглите- страхотни. Дълги, извити и гъсти. Истинските й са съвсем нормални- средна дължина, средна гъстота и прави. Попитах я каква спирала ползва и тя каза, че е Козметикс/май така се казваше/ за 1,60 лв. синя опаковка, даже ми я показа. Сестра ми пък по едно време си купуваше Голдън Роуз за 2 и нещо и също беше много доволна.
Вие ползвали ли сте такива и останали ли сте доволни? Аз последно си купих на Мейбълин за 11 лв. и останах разочарована.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Да, аз съм си купувала Classics за обем - около 3 лв. Прави миглите страхотни - дълги, обемни, не дразни очите, не се рони. Много от скъпите спирали не могат да й стъпят на малкия пръст!

# 2
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
А точно така- Класикс, че аз съм писала Козметикс. hahaha

# 3
  • Мнения: 5 317
Преди няколко дена сестра ми си купи на  спирала на "Импала" за 2-3лв.Миглите й стават доста по-дълги и гъсти.Преди съм имала  на "Флор мар",много я харесвах.

В момента използвам и аз на "Мейбълин" и съм доволна.

# 4
  • Мнения: 7 186
Като бях скоро при моята фризьорка тя беше със страхотна синя спирала и миглите и изглеждаха супер. Попитах я каква е, бях сигурна, че е маркова, но тя каза че е "Класикс" и ми каза някаква дребна сума, даже ми я показа.
Ще взема и аз да си купя една да пробвам, то за 3 лв. кво и плащаш. И да не ми хареса поне няма да ме е яд после. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 35 951
от ейвънската за обем съм доволна

# 6
  • София
  • Мнения: 3 328
Купих си последователно две спирали на Голдън Роуз - и двете отидоха подарък за искащи ги колежки. Също и една спирала на Лумен, от която бях доволна от първо намазване, обаче се оказа, че ми дразни очите.
В момента ползвам спиралата за чувствителни очи на Манхатън и тази за обем - Волюм експрес турбо буст, на Мейбълин. Втората слепва повече, а и вече се рони. В началото беше добре, но месец по-късно  Naughtyне Гласувам за спиралата на Манхатън, която не е от съвсем евтините - 7-8 лв. беше, но се държи наистина прилично.

Последна редакция: пт, 20 яну 2006, 10:49 от Karimma

# 7
  • София
  • Мнения: 2 164
От евтините спирали си взех на Римел за обем, но никак не съм доволна  Close!
Ще взема да я пробвам тази на Класикс.

# 8
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Преди години си бях купила спирала на Голдън Роуз заедно с един руж - такъв конюктивит сдобих, а от ружа се изринах, че дадох нещо като клетва пред себе си, че ако нямам пари  за нещо качествено ще си ходя без грим, но повече такива експерименти няма да правя. Оаче вие много ме заинтригувахте с тоз Класик. Който пръв го намери да каже моля откъде го е сдобил.

# 9
  • Мнения: 217
За сравнение между евтините спирали и скъпите,просто не може да се говори,един път в живота си използвах такава спирала,и ми опадаха, да не казвам голяма дума миглите,или хубава козметика или нищо newsm03

# 10
  • Мнения: 6 155
Заинтригувахте ме  Laughing Моята спирала точно свършва и ще взема да си купя на Класикс да я пробвам Thinking

Преди ползвах на Голдън Роуз - не става. Купувала съм си преди години една българска, в червена опаковка /не помня как се казваше/, за 1.5 - страшна беше. Но я няма на пазара вече Confused

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Напатила съм си и вече не купувам евтина козметика. Преди години получих ужасно възпаление на очите от спирала на Голден Роуз. Слагах си всеки ден и все по-зле ставах, без да се усещам, че причината е в спиралата. Когато отидох на очен лекар стана ясна картинката. Очите ме боляха, сърбяха, клепачите ми се подуха и почервеняха  Sick Повече подобни боклуци не купувам  Naughty

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Ако Ейвън се брои за евтина - да, доволна съм от спиралите - за обем и за дълги мигли. От тази с тройно действие не съм доволна. Купувала съм на Голдън роуз спиралата, която имитира Буржоа по форма, не съм доволна - много се рони и станах като мечка панда.

# 13
  • Мнения: 384
Пробвала съм почти всичко,защото си падам експериментатор,но от евтините наистина Класик е най-добра и гланцовете й ми харесват.Но най-си харесвам зелено-розовата спирала на Мейбалин.

# 14
  • Мнения: 5 577
И аз ще взема на Класик!  Peace

То голяма реклама стана.

Общи условия

Активация на акаунт