Отговори
# 150
  • Мнения: 344
Поздрави на Maxi и успех на всички newsm03
доктор Стаменов каза, че ме иска най-късно на 3 ден от цикъла,за да започнем стимулация...ако можете да ми обясните при вас с какво е била стимулацията,колко дни сте го приемали,как сте се чувствали,колко е струвало като цена....
Докторът ще ти определи, какви инжекции ще ти слагат (това зависи от резултатите на изследванията на хормоните ти на 3-ти ден от МЦ и други фактори). Информация за цените дават секретарките на 4 етаж или по телефона (вж 1 стр. на темата). Времето за стимулация зависи от това, как ще реагираш - имала съм една стимулация за 10 дни, но не си спомням точно цената. Беше с Меногон, който май е най-евтин. Но ако имаш финансови възможности или по други причини, може да ти изберат по-скъпи инжекции. Стимулираното 'ин витро' пакет струва 2100 лв. плюс цената на стимулацията, която е специфична за всяка пациентка - може да бъде под или над 1000 лв., зависи също от вида и броя на инжекциите, които ти назначат. Отделно се плащат тестовете на хормони (по 18 лв. единия) и вируси (СПИН, сифилис, хепатит В и С). По-добре е вирусните да ти ги пуснат заедно с хормоните, защото дупчите вената един път за двете изследвания. В клиниката резултатите стават готови по-бързо.

Съобщиха, че Доктор Стаменов ще гостува на Миа Сантова от телевизия '7 дни' днес на обяд.

Последна редакция: нд, 07 окт 2012, 12:05 от mammita2012

# 151
  • Милано
  • Мнения: 950
Информация за цените дават секретарките на 4 етаж или по телефона (вж 1 стр. на темата             Миммита,не я намирам тази тема.....моля те за помощ Simple Smile

# 152
  • Мнения: 344
Информация за цените дават секретарките на 4 етаж или по телефона (вж 1 стр. на темата             Миммита,не я намирам тази тема.....моля те за помощ Simple Smile
Това си е нашата тема, в която пишем. Сега сме на 11 стр. (вж горе), само кликваш на 1 стр. и в началото са всички телефони. На секретарките телефонът е: (02) 965 57 44.

# 153
  • Милано
  • Мнения: 950
Стимулираното 'ин витро' пакет струва 2100 лв. плюс цената на стимулацията, която е специфична за всяка пациентка - може да бъде под или над 1000 лв., зависи също от вида и броя на инжекциите, които ти назначат. Отделно се плащат тестовете на хормони (по 18 лв. единия) и вируси (СПИН, сифилис, хепатит В и С). По-добре е вирусните да ти ги пуснат заедно с хормоните, защото дупчите вената един път за двете изследвания. В клиниката резултатите стават готови по-бързо.

Съобщиха, че Доктор Стаменов ще гостува на Миа Сантова от телевизия '7 дни' днес на обяд.


Пакет ин витро го заплащам всеки месец ли....ох,извини ме Миммита,но това ще ми е 1ви опит и може да ти звуча катоооо пална глупачка!Моля да ме извиниш за което Cry    Д-р Стаменов каза че ще събира ме и замразяваме 2-3 месеца и чак тогава живот и здраве трансфер.......и на мен ми се иска да знам всичко.....поне това което можете да ми обясните момичета.Всеки месец стимулация разбирам че ще плащам около 4500 лева.Исками се да съм подготвена с повече информация...извинете ме момичета,че съм досадна,може би..... Hug Hug Hug

# 154
  • Мнения: X
Ето го предаването от днес на обяд, ако не сте го видяли

http://tv7.bg/news/society/9473382.html

# 155
  • Sofia
  • Мнения: 4 128
K.Lera , щом ще събираш и замразяваш няколко месеца поред значи ще бъдеш на естествен цикъл или със съвсем лека стимулация. Така че няма да плащаш 4 500 лв., това е цена за стимулиран опит, ще платиш в пъти по-малко. Някое момиче, което е събирало и замразявало ще ти даде повече информация.

# 156
  • Мнения: 344
Пакет ин витро го заплащам всеки месец ли....Д-р Стаменов каза че ще събира ме и замразяваме 2-3 месеца и чак тогава живот и здраве трансфер.
Не, не се прави и плаща всеки месец пакет стимулирано ин витро. Виж, дали може да ти го плати ФАР.
Но ти явно ще бъдеш по друг протокол, след като ще събирате 2-3 месеца яйцеклетки или ембриони на естествен (или със слаба стимулация) цикъл. От секретарките знам, че пакетът за ин витро на естествен цикъл излиза общо към 950 лв. (пункция на 1 фоликул, оплождане на яйцеклетката и трансфер на ембриона). Но първите 1-2 месеца може да имаш само пункция (350 лв. с упойка или 250 лв. без упойка), оплождане и замразяване (не знам колко струва), а трансферът се плаща най-накрая, като дойде времето за трансфер на реколтата Grinning Има и една инжекция (75 лв.), която се слага преди пункция за окончателно узряване на фоликулите.

Последна редакция: нд, 07 окт 2012, 15:27 от mammita2012

# 157
  • Милано
  • Мнения: 950
Благодаря ви момичета!!!Д-р Стаменов ме иска най-касно на 4 ден от цикъла,каза че тогава започваме със стимулацията,надява се да вадим по2-3 на месец/цикъл .Така 2-3 месеца и след това трансфер....някое момиче ако е било така ще се радвам да ми обясни.А за Фар мисля че сам големичка...февруари започвам 43.Ще се радвам на всяка информация,момичета..... Hug Hug Hug

# 158
  • Мнения: 556
Стоя, гледам "умно" и треперя и въобще не знам какво да мисля.......
Кръвен тест от днес, което е 12-ти ден - 545, 93.  Shocked Вчера се изкуших и направих и пиклив - естествено имаше втора бледа черта.

# 159
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Мира,това е страхотен резултат! Честито ! Отдъхни си малко! Лека бременност  bouquet

# 160
  • София
  • Мнения: 23 164
кво ше мислиш, само хубави работи, така като гледам в двоен и троен размер  Mr. Green

# 161
  • София
  • Мнения: 16 691
Стоя, гледам "умно" и треперя и въобще не знам какво да мисля.......
Кръвен тест от днес, което е 12-ти ден - 545, 93.  Shocked Вчера се изкуших и направих и пиклив - естествено имаше втора бледа черта.
Ухаааа, супер- май на двойна радост ми намирисва. Peace И ти беше с Елонва нали?

# 162
  • Мнения: 161
Мира,чудесен резултат!Радвай се на бременността си,как какво! Hug Мирише ми на близнациии! newsm44

# 163
  • Мнения: 556
Хем съм щастлива, хем ужасно притеснена. С 2 операции върху матката съм. Въобще не ми е ясно дали и с двоен резултат ще се справя. А това хич и не прилича на единичен.
Ще го дебатираме с лекарите, но май ме чакат тежки решения! По-важното сега е да се развиват добре нещата. Стискайте палци!!!

# 164
  • Мнения: 35
Мира, това е страхотен резултат! Честито и дано до края върви все така добре!

Общи условия

Активация на акаунт