Отговори
# 510
  • UK
  • Мнения: 5 999
здравейте,някой може ли да ми каже има ли проблем при болно гърло да взимам неоангин или стрепсилс. след трансфер съм и ми е неудобно да звъня за такава дреболия на спешния. нямам други оплаквания, само бодежи в гърлото и задавяща кашлица по цяла нощ.
Мед с лимони, грейфрути с мед и чай, но мисля, че от лайка/липа беше само подходящ за бременни, за лекарствата най-добре се консултирай с док Peace

# 511
  • София
  • Мнения: 23 162
никакви грейфрути обаче, имало нещо си в тях дето пречело на усвояването на лекарствата или нещо подобно беше  newsm78

# 512
  • Мнения: 1 502
Билкови лукчета много успокояват гърлото.Аз от известно време използвам само тях за гърло и съм много доволна.

# 513
  • Мнения: 3
Здравейте! Някой може ли да ми даде информация как се поставя блокиращата инжекция за стимулация по дълъг протокол, първо на преглед ли се минава, пускат ли се изследвания за хормони? 

# 514
  • Мнения: 1 502
Здравейте! Някой може ли да ми даде информация как се поставя блокиращата инжекция за стимулация по дълъг протокол, първо на преглед ли се минава, пускат ли се изследвания за хормони? 
Първо минаваш преглед , не помня да са ми пускали изследвания.

# 515
  • Мнения: 100
Аз доколкото си спомням,минаващ преглед и след това ти поставят в манипулационната блокиращата инжекция,не съм пускала изследвания.Успех!

# 516
  • Мнения: 91
мерси за съветите за гърло. няма да рискувам , ще карам на мед и чай, най-много някой бонбон "голия"

# 517
  • Мнения: 48
Здравейте,момичета!Това което ще ви питам не е по вашата тема,но.... EmbarassedДнес бях на преглед и ми дадохаCetrotide(аз сама си ги поставям).Някой може ли да ми каже къде се поставя това-в ръката или в корема? newsm78 Нищо не ми казаха в манипулационната и аз не обърнах внимание,но сега като ги гледам ми се струва,че миналата година ги слагах в ръката-не съм сигурна. Thinking Помогнете ми! Praynig


Това е подкожна инжекция може в ръката и в корема. Аз предпочитам корема, че по малко ме боли.
Успех ти желая.
Само в корема се поставя Peace
Благодаря ви!Сложих го в корема,но другия път ще питам. Embarassed
Успех ви желая! Hug

# 518
  • Мнения: 3
Благодаря ви! След като не се пускат хормони ще отпадне дългото чакане за резултатите им и веднага след прегледа ще мога да отида в манипулационната. Успех на всички и от мен!

# 519
  • Мнения: 1 502
Благодаря ви! След като не се пускат хормони ще отпадне дългото чакане за резултатите им и веднага след прегледа ще мога да отида в манипулационната. Успех на всички и от мен!


Мен ме накараха да изчакам до 12.00 ,когато започват инжекциите , но аз се обадих на акушерката,че съм за блокираща инжекция и ме извика първа.

# 520
  • Мнения: 8
Момичета утре съм на пункция стискайте палци да извадим поне една хубава яйцеклетка Praynig.

Успех на всички !!!

# 521
  • София
  • Мнения: 3 050
Пак се сещам да питам нещо. Колко време почивка трябва след стимулиран опит, преди да се започнат естествени цикли? В моя случай няма никакъв смисъл да опитвам със стимулация, защото не ми се получават нещата.

# 522
  • София
  • Мнения: 16 691
Момичета утре съм на пункция стискайте палци да извадим поне една хубава яйцеклетка Praynig.

Успех на всички !!!
Стискам палци и за повече от една Peace Peace Peace

# 523
  • Пловдив
  • Мнения: 191
Пак се сещам да питам нещо. Колко време почивка трябва след стимулиран опит, преди да се започнат естествени цикли? В моя случай няма никакъв смисъл да опитвам със стимулация, защото не ми се получават нещата.
Обикновено няма нужда от почивка за ЕЦ,дори може да се използва остатъчния ефект на лекарствата при стимулирания опит и да се действа веднага на следващия цикъл.

# 524
  • Мнения: X
Вече писах в темата за ин витрото, че вчера ми беше трансферът. Тъй като съм по ФАР питах имам ли да доплащам нещо и колко, но секретарките казаха, че щели да ми се обадят от счетводството до седмица. Знаете ли до колко време дават срок за превод на останалата сума, тъй като изобщо нямам идея докъде са стигнали средствата и ако ме изненадат с по-сочна сума,  може би ще се наложи да търся заем.
Също не ми стана много ясно след като си направя пиклив тест на 15-тия ден, кога трябва да отида на контролен преглед? Д-р Стаменов каза при нужда да звъня на спешния, но не знам редно ли е да му се обадя след като видя резултата от теста или трябва да изчакам по-дълго време? Беше изключително зает вчера и ме досрамя да го разпитвам в подробности.

Общи условия

Активация на акаунт