За ноктите

  • 2 304
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 089
режем с ножичка в понеделник и петък. и пак се дере.
веднъж-дваж ми се случи да режа и на краката - много се измъчих.

# 61
  • Мнения: 82
 Ние използваме нокторезачка.В началото ме беше страх ,но след като се издра цялата набрах смелост Laughing

# 62
  • София
  • Мнения: 1 457
Засега с ножичка от комплекта за бебета

# 63
  • София
  • Мнения: 3 676
С нокоторезачка- но гледам да е заспал че иначе е мн. трудно да не му резна пръсчетата по пограшка newsm78

# 64
  • Мнения: 1 072
С детска ножичка със заоблени върхове

# 65
  • Мнения: 1 259
Има специални ножички със заоблени върхове, много са удобни.
И аз ги режа с такава,наистина е много удобна Peace

# 66
  • Мнения: 1 983
и аз откак се е родила ги режа с ножичка за бебоци, обаче напоследък на краката не дава, голямо дране пада, все едно я боли, дали е възможно?
самите нокътчетане й се вратсват, но са по широчина на самото пръстче и ми е много трудно и с ножичка, и с нокторезачка ( как обясних, дано сте ме разбрали ), та исках да питам дали е възможно да я боли, въпреки, че не й се вратсват, а и на краката са й много твърди newsm78

# 67
  • Мнения: 949
Аз ги режа докато спи с бебешка ножичка.

# 68
  • Мнения: 4 358
Режа ноктите с ножичка, почистена и потопена после в спирт.

# 69
  • Мнения: 2 950
една мама по-горе спомена, че до третия месец не бива да се режат ноктите, защото се получавали инфекции newsm78 ами аз на моята беба ги отрязах още първия ден след като се прибрахме, защото мноооого бързо растат Shocked До сега не сме имали проблеми, но ми стана интересно - дали някой знае нещо повече по върпоса?

# 70
  • Мнения: 1 440
С бебешка нокторезачка.Но колкото по-голяма става,толкова по-трудно.Ама вече съм задобряла,та мисълта ми е,че се свиква.

Общи условия

Активация на акаунт