САМО ЗА ВАРНА ! - колко плащате за стол

  • 753
  • 10
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 616
Предварително се извинявам на модераторите, ако нямам право да пускам такава тема, но наистина ми е важно и ще помоля да я оставите за няколко дни поне.

Та така - нашият стол /първи клас - целодневно обучение/ е 4 лв на ден, съответно 80 лв на месец. Вижда ми се твърде много, след като за тази сума мога аз да обядвам и то в МОЛ-а, където надценката хич не е малка. Искам да събера мнения и да видя в кое училище как е, за да можем евентуално да подадем обща жалба до директора за смяна на доставчика на храна. За мен това е безумна сума, която трудно мога да си позволя Sad

# 1
  • Мнения: 179
В нашия стол купоните са 3,20 и миналата година пак бяха толкова /сега сме втори клас/.
Това включва: супа, основно, десерт. Има вариант и без супа /по желание на родителя/детето/

# 2
  • Мнения: 2
И в нашето училище купонът е 3,20 лева, непроменен от миналата година. Дъщеря ми е във втори клас

# 3
  • Варна
  • Мнения: 616
Нашето е само супа и основно. Кои са училищата?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 133
3,20 за супа, основно и десерт. Имало и вариант без супа, но не знам каква е цената. /ОУ"Кирил и Методий"/

# 5
  • Мнения: 165
В Захари Стоянов е 3.20 лв., но явно храната е ужасна, защото моето доста яжно дете почти нищо не яде от нея и тази година я отписах и си носим от вкъщи. Вашата за 4 лв може поне да е вкусна...

# 6
  • Мнения: 85
Миналата година 2ри клас плащахме 21 лв седмично. Храната беше хубава и най-вече разнообразна.. Не мисля че за 4 лв можеш да осигуриш закуска, десерт , супа + още едно ястие ако тръгнеш да ги купуваш независимо от къде Simple Smile Но все пак зависи от бюджета ти ..

# 7
  • Мнения: 2
Ние сме в трети клас и тази година дори и не попитах колко струва стола.
Защо: миналата година беше между 3 и 4 лева, което е приемлива цена, ако е хубава храната (така и не разбрахме). В нашето училище (Ангел Кънчев) , или поне в нашия клас се оказа, че родител трябва да събира парите за стола в началото на седмицата. Което означава, че всяка понеделник сутрин някой трябва да застане на входа и да моли за пари за стол, или ако не познава останалите родители (както беше в моя случай), да вика на глас. Това ми се стори пълно безумие и се отказах.
Не знам при вас как става това, но аз не мога да си представя, че трябва да се отделят 40-45 минути (за да сме сигурни, че ще хванем всички родители) и да се стои на входа и да се вика като на пазара. Лоша организация просто. Не знам дали някой от нашия клас изобщо използва стола.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 11 340
В "Найден Геров" цената е 2,80 лв. на ден (т. е. 14 лв. седмично), толкова беше и миналата година. Peace Първо, второ и трето. Wink Симона си хапва, рядко се оплаква, че нещо не й е харесало и го е оставила неизядено. Явно количествата не са кой знае какви, защото й даваме по 1 лв. всеки ден, с който тя си купува следобяда хот-дог или нещо друго за хапване.  Rolling Eyes

Даваме й парите на нея и тя сама си купува купоните, още от миналата година, после самите купони се съхраняват в госпожата по занималня, отделно и лелките в стола си записват в една тетрадка кое дете какви купони си е купило. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 127
3,20 беше -1-ро, 2-ро, 3-то. А който иска и следобедна закуска +1 лв.
За тази година не съм чула още за промяна.

# 10
  • Мнения: 1 589
Закусват вкъщи и си носят обяд.Така предпочитам,поне знам какво съм сложила за ядене.За мен е по-трудно,все мисля какво да бъде,ставам по-рано....но децата са доволни,а аз по-спокойна.Не знам даи този вариянт е по-евтин от купона за стола.

Общи условия

Активация на акаунт