Много съм щастлива!!!!

  • 8 423
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 091
Бях си казала, че няма да пиша повече в клуба...но тази новина днес толкова много ме развълнува и не можах да се сдържа да не пусна тема!
Пускам темата не толкова за да се похваля, колкото да вдъхна надежда на всички майки, които ми писаха и които бяха в подобно на моето положение.

Както може би някои от вас си спомнят Калин имаше сериозни проблеми с ушите, не можеше да чува, имаше опасения, че ще остане глух,имаше синузит,  искаха да му слагат тръбички в ушите, да му вадят трета сливица и т.н. Бяхме на 4 антибиотика 2 месеца- никакъв ефект.

Днес детенцето ми беше на преглед в детската болница във Филаделфия( понеже се разочаровах тотално от лекарите в нашия град с тати пътуваха 3 часа до болницата и малкото ми геройче беше малко кисело накрая Wink ) и думите, които чух от устата на този лекар направо ми стоплиха душата.
След всички неща, които ви писах, че правим- хомеопатията, масажите, хранителната диета и още сума неща...КАЛИН Е ЗДРАВ! Месец и половина след като искаха да му правят 3 операции едновременно!
Не мога да ви опиша как се чувствам..просто нямам думи! Направо ми се плаче, какво щеше да стане ако се бях съгласила на всички безумия, които ми предлагаха лекарите Sick

Толкова бях притеснена дали постъпвам правилно когато спрях всички антибиотици и започнах да го лекувам сама, че сега като си помисля, при състоянието, в което беше наистина са ми трябвали " здрави гащи" за да се реша на такава стъпка  Laughing или пък просто съм била много отчаяна. Confused

БЕЗКРАЙНО МНОГО БЛАГОДАРЯ на всички мами, които писаха по темите, които пуснах за това, които ми дадоха домашни рецепти за синузит и ушички! Много ви обичам!!!!

И само искам да кажа на мамите, които изпаднат в такава ситуация- НЕ СЕ ПРЕДОВЕРЯВАЙТЕ НА ЛЕКАРИТЕ! ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!

# 1
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Тандори,аз не съм 4ела за ваШите патила,но това не пре4и да ти кажа,4е страШно се радвам,4е малкия голям мъж е оздравял ( особено,след тези нерозови диагнози дето са ви поставили  #Crazy ).
Хайде сега изпусни парата и се радвай на детенце и на бременността си и дано пове4е нямате работа с болести и доктори  Hug  bouquet  Peace
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 2
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
и аз не съм запозната с перипетиите ви, но искрено се радвам , че детенцето ти е здраво Simple Smile

# 3
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
И аз не знаех за проблемите на детенце, но много се радвам, че всичко се е оправило. Да е здраво и да нямате повече такива проблеми.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Много се радвам, макар че съм пропуснала съобщенията ти за всичко това, но сега е чудесно, че Калин е здрав!  Grinning  Много добре разбирам колко ти е било трудно, дано от тук нататък всичко да върви по мед и мляко - и много поздрави на малкия герой!  Grinning Flowers Four Leaf Clover

# 5
  • Мнения: 7 091
Много ви благодаря за добрите думи!!!! Heart Eyes
 Пожелавам на всички мами, които имат дечица със същия проблем да се справят бързо и без операции!
А като си помисля, че всичко почна от нашата детска градина Rolling Eyes.

# 6
  • Мнения: 177
много се радвам за детенцето ти.дано всичко е о.к. занапред!и недей спира да пишеш тук-все пак между интригите и тъпите теми има и много полезна информация и хора които да ти помогнат със съвет(както сама си се убедила).

# 7
  • Мнения: 1 215
Аз бях чела за проблемите ви. Много се радвам  Simple Smile, че се е оправило детенцето ти и са се разминали сложните операции!

# 8
  • Мнения: 177
А като си помисля, че всичко почна от нашата детска градина Rolling Eyes.

ха,никак не се учудвам!от там започват повечето проблеми .мразя детските градини   Twisted Evil

# 9
  • Мнения: 843
Радвам се от сърце.. не пиша често при вас, но чета редовно:-))  Браво, на тебе момиче!!  Еййй, това майчинската интуиция / и разум .. и разум:-)/ е страшна сила!!
     Целувки на  Калин, юначе малко !! Hug Hug Hug

# 10
  • Мнения: 7 430
Ехе....приятелко, ако знаеш каква усмивка засия на лицето ми като видях, че си писала

Много се радвам, че малкия герой е здравичък - да го нацелуваш от мен Heart Eyes
Радвам се, че отново си сред нас Hug

Отивай бързо на отчет в бременлийската ни темичка Wink

# 11
  • Мнения: 4 195
и аз незнаех за проблемите ви но искренно се радвам за вас и ви желая вси4кото здраве и щастие на земята:)
дале4ен поздрав от Нови Искър и никога не спирай да вярваш на собственните си сили като майка:)

# 12
  • Мнения: 7 091
Радвам се от сърце.. не пиша често при вас, но чета редовно:-))  Браво, на тебе момиче!!  Еййй, това майчинската интуиция / и разум .. и разум:-)/ е страшна сила!!
     Целувки на  Калин, юначе малко !! Hug Hug Hug

Права си, ама тази пуста интуиция колко безсънни нощи ми струва не е истина просто Simple Smile Важното е, че всичко е наред и детенцето ми чува и ще чува нормално Cry извинявайте, но толкова много съм развълнувана, че направо не мога да спра да плача от радост  Embarassed

# 13
  • Мнения: 2 006
Аз не съм чувала за проблемите на детенце,но искрено се радвам че всичко е наред Simple Smile
Бъдете здрави Grinning

# 14
  • Мнения: 3 394
мила, няма по-голямо щастие за една майка да знае,че детето й е живо и здраво!

Дано винаги да е така Praynig

Общи условия

Активация на акаунт