Д-р Пенчо Кратунков детски кардиолог София

  • 4 744
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
Здравейте!
Бих искала да събера отзиви и мнения за този лекар,тъй като в момента проучваме детските кардиолози в София и сме се ориентирали към него.Нямаме много време,затова ще съм благодарна на информацията,която можете да ми дадете!
Ако сте доволни от някой друг можете да го споделите.
Поздрави на всички!

# 1
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Здравейте!
Бих искала да събера отзиви и мнения за този лекар,тъй като в момента проучваме детските кардиолози в София и сме се ориентирали към него.Нямаме много време,затова ще съм благодарна на информацията,която можете да ми дадете!
Ако сте доволни от някой друг можете да го споделите.
Поздрави на всички!
Добър лекар е.Изключително мил, л'юбезен и голям професионалист.СПОКОЙНО МОЖЕ ДА му се доверите.

# 2
  • Мнения: 94
Много благодаря за отговора.Много се колебаем между него и Велевски в трета градска,но сякаш клоним към Кратунков.

# 3
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Много благодаря за отговора.Много се колебаем между него и Велевски в трета градска,но сякаш клоним към Кратунков.
И двамата са добри.Аз лично останах очарована от КРАТУНКОВ.Така мило се отнасе с моето бебе.Тъкмо беше тръгнал за някъде, но като ни видя го прегледа веднага.Слава богу ние нямаме проблем .Бяха ни изпратили заради шум на сърцето, който както каза ;ще се махне с времето.Дано при вас всичко е наред.Ако не сте от Сф предполагам трябва да се уговорите по-рано.Нали знаеш, че преглежда в СВ.Екатерина.Можеш и с направление, но не помня кой номер беше.

# 4
  • Мнения: 94
Радвам се,че всичко при вас е наред!Не сме от София,скоро ще запишем час.Едва ли ще се моля за направление,по- важното е всичко да е наред.Имате ли представа в близост до болницата дали има хотел?Защото ще трябва да отидем предния ден.
Още веднъж благодаря за информацията!

Общи условия

Активация на акаунт