Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 ян. 2006, 01:06 ч.

Комунизмът в Канада

• 2 449
  • 48
  •   1
Отговори
Получих днес един чек за 250 долара от Канадското правителство. Имало увеличение на цените на горивата и така малко да ме компенсират. Много приятно се изненадах. да не говорим, че на мъжа ми са му увеличили стипендията с около 2000 долара. Направо не знам какво става - може би това е комунизма? Ако е това не е лошо. Grinning

# 1
  • в Tara
аз пък си мислих, че комунизъм има само в япония Simple Smile
ами, браво Grinning

# 2
не забравяй,че Комунизма не успя на практика, а идеологически е прекалено хубав за нашия свят пълен с капиталисти!

Иначе-браво на това правителство, трябва първо за хората да се помисли!
Уви ние само получаваме скромни и сухи писма за поредните увеличения я на газ, я на ток, я на такса смет smile3518

# 3
аз пък си мислих, че комунизъм има само в япония Simple Smile

там си е до народопсихология, уважение и вековни традиции!
Кой щеше да ходя в Япония-май бу имаше някаква оферта. би било супер някой да предава пряко как стават нещата в тази невероятна страна Heart Eyes

# 4
Комунизмът се развива с пълна сила  Mr. Green

# 5
  • в Tara
арвен, ми то имаме там "внедрен" човек, ама пусто не пише Thinking Wink

# 6
И аз получих newsm78 ама те забравили нулата отзад  Mr. Green

# 7
Само 25 долара ли са ти дали?

# 8
  • Торонто/Сливен
И нас ни изненадаха приятно с чек за 250$ миналата седмица. Доволна съм от този "комунизъм". Laughing

# 9
  • Canada
И аз го получих въпросния чек - това ми се случва за първи път от както съм тук (4-ри години). Което ме подсеща, че в понеделник имаме избори.

# 10
и ние сме от щастливците Laughing .И ние получихме чек 250$ за електричество,а даже не плащаме такова,всичко е вклю4ено в наема. Rolling Eyes...

# 11
Само 25 долара ли са ти дали?

Не, да стане 2 500$  Mr. Green
.... майтап бе Wink

# 12
Тц тц тц,

пък аз получих глоба 68 евро за превишена скорост  Crazy

Вместо с 70 мъжо е карал с 83 км/ч Mr. Green

# 13
Получих днес един чек за 250 долара от Канадското правителство. Имало увеличение на цените на горивата и така малко да ме компенсират. Много приятно се изненадах. да не говорим, че на мъжа ми са му увеличили стипендията с около 2000 долара. Направо не знам какво става - може би това е комунизма? Ако е това не е лошо. Grinning

Хе, хе, Кенга, нали не се заблуждаваш, че тия долари са напечатани специално така, за да не ви набутват с цената на горивата?... Joy Нека помислим колко данъци са платени от работещите канадци, че и от съфорумците евентуално, за да се изплатят тези 250 кинта на всеки, че и да вдигнат стипендията на мъжа ти Laughing Комунизмът е птица странна, смятам знаеш.... newsm78

# 14
Ми комунизъм само за тези с ниските доходи, ама  за тези дето работят си е баш капитализъм : 40 часа работна седмица, понякога и повече,не винаги искат да плащат извъредните  часове по 1,5 както е по закон, 2 седмица отпуска и болнични само ако си на смъртно легло ,че и тогава не е сигурно, нямаш право на тъй наречените благинки че са ти "високи" доходите и то преди данъци, никoй не го интересува че по 50% изчезват под формата на данъци.
Не се оплаквам, но все пак трябва да не се забравя че парите не падат от небетo.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт