БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ ТЕМА 101

  • 79 510
  • 729
  •   1
Отговори
# 330
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Днес бях в магазина на ДМС... леле имат нови зареждания... очите ми останаха... имаха и само схеми по 5 лв схемка и към нея мушичка метална, така е по рисунка едни пеперуди цветя и една пчеличка. Имаше и схема и към нея мъниста. Абе... общо взето едвам излезнах, пусто ми трябваше панама розова с метализирана нишка и си дадох парите за нея.
Имаше и схемки за деца всякакви рамки и даже дядо коледа на пластмасова панама също по 5 лв....

# 331
  • Мнения: 5
Аз открих моята ножичка тук, а вие?

zori_man Поздравления! Чудни са! smile3501 smile3501 smile3501

# 332
  • Мнения: 101
zori_man и двата са много хубави. Hug
Днес ме освободиха по-рано от работа и утре ще почивам и се разтапям от удоволствие,че ще имам време да шия newsm44.Най -вече ,че ще успея да бродирам един часовник за подарък и да си довърша нещата за томболата.

# 333
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
zori_man и двата са много хубави. Hug
Днес ме освободиха по-рано от работа и утре ще почивам и се разтапям от удоволствие,че ще имам време да шия newsm44.Най -вече ,че ще успея да бродирам един часовник за подарък и да си довърша нещата за томболата.
Томбола??? аз нещо изпуснах май...  newsm78

# 334
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Томбола??? аз нещо изпуснах май...  newsm78

Светвам те веднага томбола

# 335
  • София
  • Мнения: 209
zori_man и двата са много хубави. Hug
Днес ме освободиха по-рано от работа и утре ще почивам и се разтапям от удоволствие,че ще имам време да шия newsm44.Най -вече ,че ще успея да бродирам един часовник за подарък и да си довърша нещата за томболата.
Томбола??? аз нещо изпуснах май...  newsm78
Още нищо не е изпуснато
ето темата:

 Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=679192.0

# 336
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Видях, мерси... Ще си мисля...

# 337
  • Мнения: 101
Видях, мерси... Ще си мисля...

Не мисли много,а действай. GrinningНяма да съжаляваш,че си се записала.

# 338
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Видях, мерси... Ще си мисля...

Не мисли много,а действай. GrinningНяма да съжаляваш,че си се записала.
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
ще видя
много други ангажименти имам

# 339
  • Мнения: 643
Днес напазарувах от фотото рамчици Laughing

# 340
  • Свиленград
  • Мнения: 164
ina. прекрасни са , просто онемях. Аз нямам много време за шиене, затова оплаквам очи с вашите красоти.

# 341
  • Мнения: 101
ina. рамките са много хубави.

# 342
  • София
  • Мнения: 3 149
Здравейте,
като пишман гобленарка повече чета и въздишам по красотите ви, но забелязах, че някои от вас ползват гергеф. По-удобно ли е? И какъв размер е ок, защото гледах няколко в 8888?

# 343
  • Мнения: 482
Ина, много хубави рамчици! А този Дядо Коледа... Само си въздишам по него Simple Smile И аз днес си купих рамка от нашето фото - двойна, за да сложа онази бродерия с двете приятелки и снимка с моята най-добра приятелка. Платих 14 лв. и стотинки за нея. Ще ви я покажа утре. На мен ли само така ми се струва или в нашето фото рамките са скъпи?

# 344
  • Мнения: 643
Аз вече веднъж писах , че в ателието ни тук , представители на Аксиома , ми искаха 45 лева за едната къща от тези андалуските - на снимката- и няма да стъпя повече там.
Тези си ги избирах половин час в обедната почивка , ако имах време , кой знае какво щях да направя още...
Цените са от 5,50 лв до 9 лв на тези специално , но имаше и по-скъпи.При мен проблемът е количеството вече на ушитите  Hug

Общи условия

Активация на акаунт