Любители на кучета - 31 !

  • 38 652
  • 745
  •   1
Отговори
  • на морето
  • Мнения: 103
                            
 НАШИТЕ КУЧЕТА      
               

                                                                      
    
                                                                                                    




                                                          
                                                                              



    
1. Моят живот трае от 10 до 15 години. Всяка раздяла с теб ми причинява голяма тъга. Помисли за това преди да ме вземеш.

2. Обичай ме такова,каквото съм, защото ти си ме избрал. Аз нямам възможност да избирам приятелите и господарите си.

3. Дай ми време да разбера какво искаш от мен, когато ме възпитаваш. Преди да ми се скараш, изпитай себе си - може би аз не разбирам какво искаш от мен.

4. Обичаш ли ме аз живея от твоята любов.

5.Недей да ми се сърдиш и наказваш.Ти работиш, имаш приятели и развлечения, а аз имам само теб.

6. Говори ми. Може би си мислиш, че не те разбирам, но аз зная какво мислиш и чувстваш.

7. Не зная какво е отмъщение, но знай,че не забравям как постъпват с мен.

8. Помисли преди да ме удариш, защото аз мога и да те ухапя. Въпреки че няма да го направя.

9. Не ме взимай като играчка, докато съм малко и сладко кутре, а като порастна да ме изхвърлиш, защото моята любов към теб не зависи от възрастта ми.

10. Грижи се за мен като остарея, остана без зъби, оглушея, ослепея. Ако много страдам-изпрати ме ТИ да си ида достойно от живота.

11. Не казвай: ”Аз не мога да направя това”. С теб всичко ми е леко. Нека това бъде твоята отплата за моята вярност и нашата красива младост.

12. Когато вече ме няма, недей да тъгуваш, а си вземи друго куче и го обичай така, както си обичал мен.



ЗАВЕЩАНИЕ НА ЕДНО ДОСТОЙНО КУЧЕ



Тайната на хармоничното съжителство с домашни любимци се крие в способността ви да разпознавате сигналите, които самите те ви подават.
И да им се отплащате подобаващо за всичката обич, която изразяват без думи.


                                           Съжителство с домашни любимци
                                                                                          
                                    http://www.prikachi.com/images/237/4362237r.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=E9971MLEecg&feature=related

http://www.humanesociety.org/issues/puppy_mills/

КУЧЕ ОТ ЗООМАГАЗИН

ИСТОРИИ НА КУЧЕТА РОДЕНИ ВЪВ ФЕРМИ И ПРОДАДЕНИ ОТ ЗООМАГАЗИНИ

СЪВЕТИ ПРИ ИЗБОР НА ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ

ПОКУПКА НА КУЧЕНЦЕ-БЪДЕТЕ НАЩРЕК!

ПОТРЕСАВАЩИ СНИМКИ НА КУЧЕТА ОТГЛЕЖДАНИ В ЗООФЕРМИ



                                                          

Кученцето в новия дом

ХРАНЕНЕ    

ХИГИЕННИ НАВИЦИ-ОБУЧЕНИЕ

КУЧЕТО САМО У ДОМА    

Кучето-какво не знаят хората за него,дори когато имат такова-темата на Китана

Еструс при кучето

Храни,вредни за кучето

Кастрация

Как се коригира с повод       Дълъг повод и награда

Кучето трябва да знае, че вие сте водачът на глутницата

Вътрешно обезпаразитяване на кучето

Калций

КУРС ОБУЧЕНИЕ НА МАЛКОТО КУЧЕ  

АГРЕСИЯ,ДОМИНАНТНО ПОВЕДЕНИЕ




Текстове от Наказателния Кодекс на Република България, отнасящи се до Насилие и проява на Жестокост към животно




Как да подадем жалба срещу насилие над животно



Пътуване в чужбина с домашен любимец

Пътуване с куче извън ЕС

Регистрация на куче




http://www.pets359.com/
Хотели,в които допускат домашни любимци
На море с куче?
                                                  
                                                  

Къде да отидем с куче на море и планина?

Море
- Равда - хотел "Адмирал"
- Слънчев бряг - вилно селище "Зора"
- Къмпингите на Камчия - Рай, Качия, Романтика
- Къмпинг "Смокиня" до Созопол
- Къмпинг "Градина" На 6 км. от Созопол
- Хижи и Бунгала на Отманли - хижа Странджа (до Бургас)
- Вили Ропотамо - ММЦ Приморско
- Ваканционно селище "Елените" на 12км от Слънчев Бряг
- Вила ”Венета” в Синеморец
- Хотел "Джоя",гр. Варна, кв. Галата
- Гранд хотел "Варна"
- Хотел "Азалия" - Варна
- Бунгала на Цигов Чарк
- Бунгала на къмпинг "Юг" до Китен
- Бунгала "Алекто", Арапя
- Къмпинг "Арапя"
- Къмпинг "Камет", Царево
- Къмпинг "Китен"
- Вила-градина "Рина", къщи и бунгала, на 900 метра от Златни пяцъци
- Къмпинг "Лагуна", Златни Пясъци
- Апартамент в Черноморец -             0897 330 269      
- "Къща вила Ело", Синеморец
- Бунгала "При Зафо" - Синеморец
- Лятна вила "Морско конче", Приморско
- Вилно селище "Нимфа" - Камчия
- Къмпинга на Шабла
- Къмпинг "Златна рибка"
- Хотел Magic Palm, Равда
- Семейна къща Лагуна - Китен
- Хотел/къща Стаматови, Черноморец
- КЪЩА ЗА ГОСТИ АЛЕКСАНДЪР, Поморие
- Дуранколак, къмпинг "Космос
- Вила Алекс, Синеморец


Планина
- Еко хотел и SPA & Fitness център МАКРЕЛОВ***, Родопите - Смолян
- Хотел „ПОПИНИ ЛЪКИ”, Родопите, във Буйновското ждрело
- Семеен хотел Етерно, Цигов Чарк
- Доспат - почивна станция на ДЗИ
- Доспат - бунгалата от страната на Сърница
- Къмпингите на входа на Рибарица
- "Via Traiana" на Беклемето
- Вилно селище "Бор" в Ракитово
- хижа Левски - Карловски балкан
- хотел Рай (бивашата станция на КЗУ) на язовир Голям Бегли. тел-035532004
- До язовир Въча - хотел Чилингира (има клетки и боксове за кучета)
- Хижа "Скакавица" до 7те Рилски езера
- Хижа Ком, в Берковския балкан
- Вила Бабината къща, с.Бели Осъм в Троянския Балкан
- Копушевата къща, с.Давидково, Родопите
- Вилно селище „Романтика”, до язовир Ширка Лъка
- Бунгала Здравец, Берковица
- Еко-комплекс Стари Бистрилишки Къщи
- Вила "Джун"- Белоградчик
- Хотел "Евридика", Пампорово
- Вила "FoRest", 5км от с. Борино, Родопи
- Къща за гости "Орлец",с. Буйново в района на Триград - Ягодина.
- Цигов чарк - комплекс от вили "Баташки хан"
- Бунгала „Лъки”,с.Долни Марян, до град Елена
- Туристически комплекс - Нигованка, с.Емен, Велико Търново
- Вила Зорница - Чепеларе
- Вилно селище Малина, Пампорово
- Вилно селище Форест Нук, Пампорово
- Вилно селище Амампури, Пампорово
- Хотел "Замакът", Пампорово
- Вилно селище "Баташки хан", Цигов чарк
- Комплекс "Болярка", на брега на язовир "Кърджали"
- Вила Маджарови - Белоградчик
- Комплекс "Реденка"до Разлог
- Бунгала Алекс- Доспат
- Боровец, Вилно селище Малина (5 лв на ден за куче)
- Боровец, къща"ХРИМА"
- Боровец, Вилно селище - Ягода


тема 1 тема 2 тема 3 тема 4 тема 5 тема 6 тема 7 тема 8 тема 9 тема 10 тема 11 тема 12 тема 13 тема 14 тема 15 тема 16 тема 17 тема 18  тема 19 тема 20 тема 21 тема 22 тема 23 тема 24 тема 25 тема 26 Тема 27 Тема 28 Тема 29 Тема 30



Последна редакция: чт, 04 окт 2012, 17:22 от asha

# 1
  • на морето
  • Мнения: 103
Добре дошли на всички !  Hug Hug
Ще ми се да започнем с прекрасната идилия от поста на Сисссс от последната страница на 30 тема . Hug Heart Eyes



Надявам се , нямате възражения , нали ?
С пожелание само хубави постове да пишем тук -за здрави и щастливи кучовци ; за бързо намерили дом и стопани сладурчета ; за  лесно решими проблеми и за хора с големи сърца и добри души - като нас  Laughing!

Последна редакция: чт, 04 окт 2012, 17:23 от asha

# 2
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Еха, бърза си! Благодаря за новата темичка!
Вчера нашата Рая да ви кажа как ме притесни -прибирам се и виждам, че госпожицата е маркирала по цяялото протежение на пътеката в дневната, а памперса има само 1 локвичка.Сърдито почвам да я хокам, а тя горката толкова свита и виновна,  и гледа жално. Мина ми бързо -бързо, сложих и гранулки и и давам да хапва а тя стои настрани и ме гледа. Пипах и носът-студен и влажен, гледах фекалиите-твърди, уши, даже пипах коремчето за температура-ами нищо нямаше, което да покаже че не е здрава и затова не яде. А то милото просто било виновно ooooh!Нагушках го, намилвах го и изправило опашле и ушета  важно-важно се заклатушка да си изяде дажбата Grinning

# 3
  • Мнения: 2 820
asha, перфектно оформление на темата  newsm10

И аз пожелавам всички да се включват само с положителни новини!

Моят данък ще го дам тези дни, защото трябва да свалям снимки.

# 4
  • на морето
  • Мнения: 103
Олеее , душица мамина ...  Hug Гуш и от мене на Виновното опашле . Laughing

# 5
  • Мнения: 972
Хайде и аз тук,че да не ви изгубя дирята!  bouquet

# 6
  • Мнения: 8 163
Леле, докато спя сте изписали километри, та и (благодарение на Аша  Hug ) нова тема сте отворили!

Шаляляяя, правилно ти е напомнила Хейли за варената тиква. Само че дозата е две препълнени супени лъжици за лаб.

Не знам какво може да му е имало на пилето. Ако е било старо, то е щяло да мирише лошо. Пък дори и да е имало мирис на "презряло", пак нищо не трябва да му има на кучето, защото техният мършояден стомах се справя с лекота с подобно месо. Дано бързо се оправи животниката и добре, че ти си се разминала само с болки в стомаха...

Хейли, много са ти сладки и двете хлапета  Heart Eyes

Жгмъц, толкова ли е горещо в Бг или са летни снимки, които си ни пазила за десерт?

Бертичка, евала за реакцията ти при случката с голямото куче. И почеши чистофайницата зад ушите от мен.

Лъки, напълно обяснима и естествена е била реакцията на Рая. И тя не се е чувствала виновна, а я е било страх от теб. Когато се караш за беля post-factum, кучето не знае защо е цялата патардия. Единствената връзка, която Рая е направила, е че й се караш, задето е дошла при теб да те посрещне (най-вероятно, щом току-що си се прибрала). Понеже досега подобно поведение е било поощрявано, Рая се е объркала и не е знаела вече какво очакваш от нея. Дори не й е хрумнало, че може да й четеш конско за пишкането...

И само да вметна: натискането на носа в "белята", докато се караме на кучета или котки, не води до логичната връзка, която хората правим. Единствената работеща корекция би била тази, която е дадена в момента на "прегрешението".

Последна редакция: чт, 04 окт 2012, 18:06 от Фея Кръстница

# 7
  • София
  • Мнения: 360
Хоп! И ние с Бъди на първа страничка! Новата ни тема е чудесна! Благодаря на Аша  bouquet Пожелания за повече положителни новини-всички болни бързо да оздравяват, а който търси дом, да си намери любящи стопани! Peace
Фея, днес за първи ден е по-хладничко - 24-25гр.

# 8
  • Мнения: 27 524
Тъп запис и от мен  Hug

# 9
  • Мнения: 19
Здравейте!
Откакто се включих за първи път, ви чета редовно без да пропускам та затова и аз тук. Още не се решавам да пусна снимки на малката буба, но и това ще стане. Иначе вече трети ден се захранваме по малко с кашичка от кучешка консерва и мляко. Започна и да "лае", когато наближи часа за хранене, а снощи се позаиграха с котарака и тя така го изръмжа, че чак се уплаши милия.
Поздрави на всички!

# 10
  • Мнения: 4 458
 Hug

дане ви изпусна  Wink

# 11
  • Мнения: 967
Цоп в новата тема и мерси, че сме включени на таблото на първа страница  Hug!

# 12
  • София
  • Мнения: 11 116
Фея, снимките са от миналата седмица, беше си топличко, като лятото.  Wink

# 13
  • Мнения: 224
Дзааак! И ние с дребния тук! Hug

asha, перфектно оформление на темата  newsm10
+1 Супер си! Heart Eyes

Фея, снимките са от миналата седмица, беше си топличко, като лятото.  Wink

Та, като говорим за снимки, да те питам, Фея, ти Беро изкъпа ли го? Изкъпа го. Той стана ли красив и пухкав като от филма"Джейми и вълшебното фенерче"? Стана. Ти показа ли ни го? Не. Е, кажи сега може ли така? Аз какво да правя, като съм с късокосместо и все ми се ще да видя някой по-бухнал лапчо? Laughing

Новини за Смърфи?

Последна редакция: чт, 04 окт 2012, 20:32 от marta1

# 14
  • Мнения: 308
Ами днес сме внимавали с храната, гладува до обяд и да се надяваме, че нищо му няма.Поне за сега изглежда доблре.Днес даже успя да ме хвърли в приключение с най-добрия си приятел едно черно пинчерче.Бяха ме оставили децата да го наглеждам, докато идат до магазина пък и така и така си играеха с моя Чарли и както си се гонеха (и двамата без кайшка, нали сме си пред блока   Blush )
иззад ъгъла минаха два човека да влезнат в съседния вход и Чарли съответно не ги хареса реши, че ще ги изгонва от тук и тръгна да ги лае и гони при което аз обяснявам на хората-Спокойно, той не хапе, просто не ви познава- и докато се обърна пинчера тръгнал да тича като луд към шосето.Е сега кажете чантата ли да си взема, Чарли ли да вардя, пинчера ли да гоня.Рекох пинчера пък моя ще тръгне по мене.Та стана една гониба аз тичам по пинчера, Чарли по мене LaughingНакрая го пресрещнах,
, сложих му връзката и се отървахме без инциденти  Simple Smile.Даже успях и да ги снимам двамата, утре може да кача някоя снимка, ако искате.Мерси на всички за съветите, които ми дадохте   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт