козметиката на ТАЛОДЕРМА

  • 59 838
  • 435
  •   1
Отговори
# 45
  • България
  • Мнения: 430
Здравей Веси,

Аз съм една от почитателките на Талодерма. Случайно открих фирмата. Преди 4 години си купих крем за крака от една аптека в гр.Шабла. Крема много ми хареса. Сега следа като има изложения и си купувам разни неща. Тониците за лице са страхотни. Крема за лице Magic e страхотен. Радвам се, че ви има в Лечител. Аз съм от София. Пожелавам успех на фирмата.

Поздрави
Алиса

# 46
  • Мнения: 1 254
Здравей,Веси! Аз съм на 28 г. искам да ми препоръчаш крем за лице и някакви маски за почистване,кожата ми е мазна(имам и черни точки).Какъв е този крем за крака?

Здравей!
Аз лично се влияя добре от маската при акне и мазна кожа (за Талодерма продукти говоря) и крем за мазна и смесена кожа (но който е в тубичката!). Този крем има конкрет от Лавандула, а той е с изключително анти-бактериално и регенериращо действие и още по-важното в случая - матира! и ограничава омазняването. Много е подходящ за лятото, когато мастните жлези са по-активни. Иначе всичките му активни съставки са: конкрет Роза, конкрет Лвандула, Пчелен восък, вит. А, вит. Е, Урея.
Маската използвай според нуждите, но най-добре ДО 2 пъти седмично. Ако имаш пъпка - намажи я само нея и спи така - ще се прибере.
Иначе по-често изполвай хума. Нашата е достатъчно достъпна като цена, а е и много фина и добре изпечена. Смесвай с малко кисело мляко и подръж до изсъхване - класическо Simple Smile
Вечер можеш да поставяш само някакъв гел - ройбос, гел с алое, ако си купиш от някъде, а може и тоалетно мляко само. Машето мляко за мазна и смесена кожа е също с лавандула и репей.
Общо взето - изработи си подходяща комбинация Simple Smile
Успех! Hug
Ще чакам отзвук Simple Smile

# 47
  • Мнения: 1 798
Danissa79 и cacadu, моля ви дайте ми повече инфо за околоочния Ройбос Praynig. Крем ли е или гел и за кокво пише че е (превантивна мярка против бръчки, за заглаждане на появили се вече такива, хидратация, подхранване...?) и колко парички е
Янче, тъй като си пазя опаковката от околоочния с ройбос Flutter, цитирам:
Активни съставки:
-Екстракт от 100% чист ройбос, със супер качество, притежаващ силно хипоалергенно и антиоксидантно действие.
-Златни перли с вит.Е
Действие:
-Видимио намалява подпухването и тъмните кръгове под очите
-Хидратира очния контур и директно третира фините линии, кожата е отново гладка и еластична
-Неомазняващ, свеж и лек, бързо де абсорбира от кожата
Аз съм доволна, наистина попива, така че сутрин потупвам, мажа се с дневния за лице, докато се среша и пооправя , вече мога да се гримирам.
От Халите си го взех-2.85 лв Hug

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
благодаря ти много Danissa79,  може би това е МОЯТ крем (остава да намеря къде в Б-с продават козметиката на Талодерма)

# 49
  • Мнения: 35 949
Веси беше дала адреси за Бургас в темата някъде по-напред

# 50
  • Мнения: 1 254
благодаря ти много Danissa79,  може би това е МОЯТ крем (остава да намеря къде в Б-с продават козметиката на Талодерма)

Здравей Simple Smile
Продуктите с Ройбос се продават само от верига магазини Лечител! Те са разработвани за тях и търговското право е само тяхно.
А ето и други обекти, продаващи Талодерма в Бургас: Simple Smile
 "Аптека 10", ул. "Сан Стефано" 105, 05621070;
"Богориди", ул.Богориди 28, 056845290;
 "Диана", бул. Демокрация 104, 056801732;
"Каприз ", ул. Дунав 42;
"Лавър", к-с Меден рудник,бл.117 партер, 056852852;
"Лилифарма",  к-с Изгрев, до РУМ-Велека, 056860416
 
Приятна употреба  Wink

# 51
  • Мнения: 1 254
Живея в кв. Красна поляна и вече в 4-5 аптеки питам за Талодерма /включително и такива от верига Субра и Медея/ и все ми отговарят, че не предлагат техни продукти. Въпросите ми към Веси /и не само нея/ са:
 - Защо? В аптеки ли се предлагат или другаде?
 - В кои аптеки се предлагат продуктите? Може би в някои специализирани?!
 - Защо не мога да разгледам всички продукти и в интернет страницата? Отварят ми се единствено кремовете за лице.
Благодаря предварително.

Здравей.
Благодаря за порицанието - на място си е, но този проблем с уеб-страницата напоследък се превърна в неконтролируем. Системния ни администратор я подхвана и заряза и я ...."оцапа". Личните ми надежди са да се поднови скоро.
Що се отнася до патеките - във всички градове, където има Марешки, Санита и дрогерии Лечител - работим с тях като вериги. Иначе мога да ти дам адреси на единични обекти както го направих за Бургас.
Всичко хубаво!   bouquet

# 52
  • София
  • Мнения: 291
Иначе мога да ти дам адреси на единични обекти както го направих за Бургас.
Всичко хубаво! bouquet
Ще бъда много благодарна, ако дадеш някой в района на Красна поляна, че с двете деца не съм много мобилна  Wink

# 53
  • Мнения: 1 153
А крема за целулит на каква цена е? Rolling Eyes

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
Веси, много благодаря за информацията.

# 55
  • Мнения: 1 798
Крема за целулит май беше за 6-7 лв.
Страницата се отваря нормално, отдолу, като трябва да натиснеш за да `прелистиш` Peace.Всички продукти се виждат, разположени на няколко страници.

# 56
Среден фактор между 7-10 е достатъчен за фотозащита и защита от преждевременно стареене. Дневните ни кремове са със заложен фактор 8.
Aз не съм много съгласна с това твърдение, обаче.  Wink
За градски условия с крем под 15 ф-р не излизам.  Naughty
Знам, че това ми осигурява (теоретично) 93% фотозащита. Под това със сигурност нищо не защитава кожата ти от UVA лъчите. Или поне се води, че е в минимални проценти и граници, а това не ме устройва. Thinking
  Simple SmileПривет,ако ми разрешите да се включа с малка поправка фактор 15 или дори по-голям може изобщо да не ви предложи никаква защита от УВА лъчите.УВА протекцията се осигурява от други филтри,които не се измерват по същия начин.Може да имате по-нисък или по-висок фактор който да има УВА защита.За да сте сигурни за увА търсете на етикета в състав:BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE -UV-A I, BENZOPHENONE-3UV-b +UVA ,DIS[color=][/color]ODIUM PHENYL DIBENZIMIDAZOLE TETRASULFONATE- UV A II, MENTHYL ANTHRANILATE [color=][color=]UV A II[/color][/color],СЪЩО Цинков Оксид и Титнов Диоксид-те са физични филтри и защитават и от УВА И УВВ.Много  се надявам да съм внесла светлинка в тунела.

# 57
  • София
  • Мнения: 4 966
Danissa79 ,мерси Simple Smile
Чак сега успях да разгледам страницата.  bouquet

# 58
  • Мнения: 153
Веси, къде в Пловдив може да се намери козметиката? Кремчето за около очите от каква възраст се ползва?

# 59
  • София
  • Мнения: 2 164
Здравей, Веси!
По време на бременността ми се появи тъмна пигментация в областта под очите и над горната устна. Надявах се, че с течение на времето ще избледнее, но уви. Предлагате ли някакви избелващи продукти за тази цел? Какво мога да ползвам?
Благодаря ти предварително!

Общи условия

Активация на акаунт