Януарските деца радват се на есента (43)

  • 29 863
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Бубе, мерси за темата!
Поздрави от Чехия!

# 16
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Елч, не знам до колко ще те успокои това, но ми направи впечатление, че всички мами , които забременяха 2-ри път сега имат проблеми, но ето, мама зай и димара се радват вече на прекрасните си бебчета, така че бъди позитивно настроена и СЕ ПАЗИ!!! Лягай и си папай хапчетата, а "точката" съм сигурна, че те иска повече от когато и да е! Целувки

Пепинка, дано се оправяте по-скоро с Райчето! Мисля ви много, да знаеш!

Мадлен, стискам палци, скоро да сте си в къщи живи и здрави!

Аз и ти и на мен ми прозвуча обещаващо, за това и приех. Надявам се да не съм сгрешила с избора си, но пък и да съм.... както са казали братята руснаци "паживьом увидим"

# 17
  • София
  • Мнения: 311
Елч, стискам палци! Ти пий хаповете и не мърдай!
Еления, Адис - и аз съм във вашия отбор, но пък днес ни е един от 2-та хубави дни в месеца:) Иначе отчуждение и битовизми, разнообразявани от някой нервен изблик. Напоследък обаче гледам себе си и децата и явно доброто ми настроение (или зверското ми дебелокожие) е заразно. Сигурна съм, че кофти периодът ще отмине, радвайте се на хубавото време и сладките деца, другото се нарежда!
Бързо оздравяване на болните!
Ние бяхме в зоопарка - Боян си караше бебешкото колело през цялото време и се радваше на животните, кака му и тя беше доволна, защото я бутах в количката... Много беше хубаво!

# 18
  • Мнения: 369
Елч Може да е трудно...но мисли положително!  Аз лично като лежах, снимах стаята, абокатите системите, за да ги показвам на бебето като порасне и да му показвам колко много съм се притеснявала за него тогава  Wink
Мадленче Ох, бързо да се оправяте!  Hug Hug

Бягам...

# 19
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен!Два дена ви изпуснах и само кофти новини прочетох....
Мадлен да се оправяте бързо  bouquet
Елч всичко ще бъде наред ти само си пии  хапчетата и кротувай
Пепинка много гадно това с Рая Sad
Клео надявам се и при теб нещата да се подредят

Гледам обсъждате отношенията с половинките и аз май се писъединявам към клуба 2 дни сме хепи ,28 сме на нож.В петък беше точно един от тези 28 дни-накрая не издържах отидох да се нарева в майка ми та да ми олекне и после толкова кофти се почувствах че я натоварих с моите проблеми жената ,а тя си почиваше блажено преди да отида с чаша винце и хубава книга....ама какво да се направи и аз съм човек и аз имах нужда от отдушник #2gunfire #2gunfire


Оооо няма такъв кеф неделен следобед с хубав филм а детенце и татко му все още спят  Heart Eyes Heart Eyes

Отивам да ги събуждам хайде лека и спокойна вечер Wine Glass

# 20
  • Мнения: 496
Еййййй, ама наистина нещо навлязохме всички в черна серия... защо така?!?!? Confused

Елч, душичка мила, няма страшно! Бебчето ще си стои на мястото, ти само си почивай! Аз със Зори на 2 пъти прокървявах, единият път жестоко и всичко си беше наред. Не се тревожи и само се пази!  Hug

Мадлен, милото детенце! Пожелавам ви възможно най-скоро да оздравее и да се приберете!  Praynig

Димара, много сладък Петърчо душичката! Много ми стана мило, защото си представям как се вълнувате всички, пък и нали и нас това ни чака...  Heart Eyes

Еления, Адис, Мрм и Спондж, както и всички със сатурнови и всякакви други такива дупчища, надявам се всичко да се нареди все някак и да се почувствате по-спокойни!  Hug

Люба, да пиеш едно чешко светло пиво заради мен!  Hug

И въпреки че хич не ми се ще да се включвам в списъка на оплакващите се...  Sad Вчера на вилата на свекитата един злобен съседски помияр да вземе да нахапе нашето мило Джозефче, направо не знам как е оцеляло! На гърба към дупето има три огромни дупки, където гадното куче го е размятало като кърпичка, направо като го видях и ми се приплака!  Cry Пак е извадил късмет, че не му е счупило гръбнака или да го удуши, защото и това е било възможно. И цялата случка, защото съседите там са едни тъпоумни братя със свиноподобна форма, които хем знаят, че кучето им е агресивно (ухапа вуйчото на ММ преди 2 месеца без абсолютно никакъв повод), хем са го пуснали да ходи навсякъде. Та, докато нашият Джозефчо се радвал на едно приятелско семейство пред портата, онова изскочило и го награбило в гръб... Ужас просто, добре че не съм била там, че сигурно щях да припадна. Сега миличкият е на антибиотици, но слава Богу днес е много по-добре, даже искаше да ни донесе пръчка да си играем, но вчера само трепереше и лежеше в кошчето си...  Sad А онези прасета ми иде да ги избия, аман от прости хора! Да не говорим, че там е имало и две деца, включително Зори, не ми се мисли...  #Cussing out

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Бубе  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 687
мерси за подкрепата, мацки! днес ужким трябва да лежа и да си почивам, ама не стига, че мм го няма, ами и дара е крива колкото си иска. щом успя да ме вбеси положението е извън контрол. за почивка и дума не може да става, непрестанно ме мъкне нанякъде...

а като ви слушам как масово се оплаквате се сетих, че моята астроложка скоро беше писала за криза на фиксираните знаци - скорпион водолей, телец и лъв, започвала на 5 октомври. ето и по-подробно, на който му е интересно
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=121243678025958&set=a … ype=1&theater

# 23
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Буби, много гадно!
Я пусни твоето мислене в действие  Hug

# 24
  • Мнения: 411
Буби, силни гушки на сладък Джозефчо!   action032 Ще се оправи малкият бандит, защото е герой от войната!

Какви са тези кризи при тези зодии? Колко време продължават?

И аз в черна серия от към здравето? Не успях да оправя плексита, сега неврологът има съмнение за шийна дискова херния. Имам непоносимост от лекарствата. Не знам как ще ги пия 10 дни.


# 25
  • Мнения: 93
ех, каква черна серия, чета аз и се чеша по главата.

Ние сме добре, но Ема мистериозно имаше в петък висока темперетура, от събота насам е добре, абе луда работа  newsm78 Аз наистина се чудя, как ще почна работа, та шушката на два дни се разболява, едва ли зимата ще е по-добре  newsm78

# 26
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Хайде едно поздравче от нас, с пожелание за по-добри дни:



Болните да оздравяват, тези, които са в криза да излизат от нея, а тези, които имат проблеми с половинките си, скоро да се радват на хармония.... Като гледам това филче и то точно тази серия направо ми става .......... избухвам от смях всеки път...все едно Владимира и нейните идеи гледам!

# 27
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Елч,мила едно голямо  Hug,много позитивни мисли и ще видиш ,че всичко с точицата ще е наред,тя си е избрала най милите и грижовни родители Hug
Калифорния дано бързо минат болежките Praynig Hug
Буби Hugпросто нямам думи,дебелокожието на хората става все по" дебело"

И мене вените ме мъчат от време на време,а аз хич не им обръщам внимание Embarassedа трябва
А за несгодите в живота съм приела философията,че тези уроци ме правят по силна,така се преглъщат по лесно

# 28
  • Мнения: 180
Адис, Hug
Елч, я виж ти!Водолей съм, значи съм в кюпа. CrazyНаистина колко време продължават тези кризи?Или при всеки индивидуално, спред неговото си дереже. Thinking
А ти се пази.(до колкото ти е възможно) Hug
Леле Буби! Направо яд ме хвана. От всичко на света най- се дразня на безотговорните хора. Те създават всичките проблеми в тази държава.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт