Аз пък да се похваля!

  • 1 007
  • 26
  •   1
Отговори
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Понеже проглуших форума с нашето безразборно целонощно кърмене, не мога да не се похваля сега.  Mr. Green Ние вече не се кърмим нощем!  Grinning Всъщност я отказвам от нощното от повече от месец, ама едва от няколко нощи спи, без да се буди! Тези, които са ми чели жалбите, знаят че при нас беше просто ад  ooooh! - приспиване по цял час на гърда, после събуждане през половин час и сучене до сутринта... Бях полудяла направо и полумъртва от умора.  Crazy Та се заинатих и казах "край"!  Twisted Evil Това беше преди месец. Като се събуждаше, давах вода, биба, гушкам, каквото падне, само не и цица... Белинда каза - една-две седмици и ще спре да се буди. Да, ама не. Моето и то - инат! Не спря да се буди - по 7-8 пъти на нощ. Кърмене обаче вече нямаше. И така до преди 3-4 нощи, когато изведнъж престана да се буди. Не е за вярване, но сега се приспиваме със сучене в 21 ч., не се буди цялата нощ и след това я кърмя чак в 6 сутринта, после спим до 9 ч. Направо се родих.  Wink Кърменето вече е песен!  Mr. Green Направо взе да ми харесва!  Joy

# 1
  • Мнения: 2 567
Браво, Зъхи! Ето, че и твоите страдания имат край. И сега-кърмене до първи клас  Mr. Green

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Направо взе да ми харесва!  Joy

айде още една, преминала на отрещния бряг  Laughing Laughing Laughing

Браво на Емата и най-вече на майка й   bouquet

# 3
  • Мнения: 2 220
Браво, Зъхи, много се радвам за вас! Заслужаваш си тази почивка! Дано и занапред да е все така!

# 4
  • Мнения: 980
Кърменето вече е песен! Mr. Green Направо взе да ми харесва! Joy

То си е за харесване, Зъхи. Браво.  Simple Smile

Както взе да ти харесва вземи да предложиш още едно кърмене през деня на Емата (освен сутрин и вечер) да не вземеш да запееш друга песен  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 35 960
честита почивка Sunglasses

# 6
  • София
  • Мнения: 2 164
Браво, Зъхи! Поздравления!   bouquet Ако знаеш и аз как го чакам този момент, ано да е преди десетия месец  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 7 106
Зъхи- newsm10 и честито!

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Форумът спочели още едно бебе, което ще бъде кърмено до 2 години поне Mr. Green

# 9
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Супер Grinning Така човек наистина може да си откара с години Laughing Mr. Green

# 10
  • Мнения: 6 243
Брей, дочаках да го видя написано черно на бяло от тебе.

Сериозно...Много се радвам, че вече се наспиваш като хората. Поздравления!

# 11
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Поздравления!   bouquet  bouquet  bouquet
Звучиш окуражаващо, защото ние сме още от другата страна - будим се по десетина пъти на нощ! Mr. Green

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Зъхи...ето, че имало живот въпреки кърменето... Laughing

# 13
  • Мнения: 4 242
Браво Зъхи! Hug
Честита заслужена почивка! Много се радвам че се чувстваш добре!

# 14
  • София
  • Мнения: 2 019
Браво Зъхи! Радвам се за теб. Значи има надежда и за останалите. Така като гледам точно сега ми е времето да почна и аз опитите. Обаче имам някои въпроси.
Емата пиеше ли вода преди да започнеш да я отбиваш от нощното хранене? Също преди, ползвала ли си биберон залъгалка? И като се събуди и не я кърмиш не се ли разсънва, какво правите, играете ли си? Изобщо дай повече подробности за да предценя дали имам някакъв шанс.
Мойта беба не ползва никакви биберони, шишета и тем подобни. Вода не пие. Сокове не знам - не съм пробвала.

Общи условия

Активация на акаунт