Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 42

  • 70 885
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 17
аа 69 по-късно днес  вероятно Wink  нетърпеливи сте - катовсички нас Simple Smile

# 706
  • Мнения: 120
http://www.hurriyet.com.tr/cumartesi/21738356.asp

" Турция ме събуди отново"

# 707
  • Мнения: 0
аа 69 по-късно днес  вероятно Wink  нетърпеливи сте - катовсички нас Simple Smile

Направо е меко казано "нетърпелвиви".  #Crazy  Много обичам съботите Laughing

# 708
  • Мнения: 393
И аз с нетърпение чакам да видя какво става,после се обаждам на фризьорката и тя разказва на клиентите Laughing,после се почват и коментарите.
Ама не мога да разбера как Хюрем така лесно разкара Ферузе-то:наистина ли не се замисли какво може да се случи,така е много плоско newsm78Тя един път беше наказана ,без да е виновна;ама сега не мисля ,че ще и се размине,ако така се издъни-вие какво ще кажете?

# 709
  • Мнения: 14 413
И аз с нетърпение чакам да видя какво става,после се обаждам на фризьорката и тя разказва на клиентите Laughing,после се почват и коментарите.
Ама не мога да разбера как Хюрем така лесно разкара Ферузе-то:наистина ли не се замисли какво може да се случи,така е много плоско newsm78Тя един път беше наказана ,без да е виновна;ама сега не мисля ,че ще и се размине,ако така се издъни-вие какво ще кажете?

Само ще кажа ,че трейлърите винаги са много подвеждащи и не смятам,че Фирузето толкова бързо я отстраниха.Ама това е и ролята на трейлърите да ни държи в напрежение и очакване до сряда вечер. newsm03

# 710
# 711
  • Мнения: 393
А малко off това да попитам кога сте намерили Хюрем за най-красива?Аз  си я спомням зашеметяваща с една жълта рокля,беше около сериите с принцесата.Със синьо-зелените ми допада най-малко,а никога не я видях с розова рокля-дали ще и отива newsm78

# 712
  • София
  • Мнения: 351
ооо, да, с жълтата рокля ... когато СС беше заслепен от красотата й при влизането .... наистина беше великолепна

# 713
  • София
  • Мнения: 351
аа 69 по-късно днес  вероятно Wink  нетърпеливи сте - катовсички нас Simple Smile


аз пък се изпопритесних, че точно когато започвам да ги гледам седмица за седмица, продуцентите ще успеят да спрат излъчването онлайн ....

# 714
  • Мнения: 206
И аз съм фен на този сериал, тук в Кувейт доста хора го гледат. Много ми се ще да видя нещо подобно за царуването на Иван Асен, то сватби, то интриги ще има.... всички доволни ще останат. И Турция, Гърция, Македония не е имало тогава, та няма да има политически или балкански проблем.
Малко снимки от моето посещение при Хюрем, ама тя я нямаше, била до двореца в Одрин Simple Smile

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150544720032849.3682 … 047848&type=3

# 715
  • Мнения: 4
На мен лично Къванч в сериала не ми трябва.Много ми харесва образа му в Кузей-Гюней просто.Искам си го там ! Grinning

# 716
  • Мнения: 2 411
manutd,благодаря за материала за Мериам!
Клипчето е интересно,а  тя е много сладка.

# 717
  • Мнения: 7
И аз съм фен на този сериал, тук в Кувейт доста хора го гледат. Много ми се ще да видя нещо подобно за царуването на Иван Асен, то сватби, то интриги ще има.... всички доволни ще останат. И Турция, Гърция, Македония не е имало тогава, та няма да има политически или балкански проблем.
Малко снимки от моето посещение при Хюрем, ама тя я нямаше, била до двореца в Одрин Simple Smile

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150544720032849.3682 … 047848&type=3

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=55512
Ето го филма "Сватбите на Йоан Асен"-правен е още 1975 година . С великолепен актьорски състав-незабравими български артисти,някой от който за огромно съжаление починаха по време на снимките на филма/Апостол Карамитев/, други вече са възрастни,някой вече починали....,но са незабравими! Много правдив филм от историческа гледна точка-изпипан до най-малката подробност в това отношение !
За разлика от бозата ВВ !

# 718
  • Мнения: 2 411
Аз също мисля,че е рано Ферюзе да си ходи!
Няма да може да я пусне през балкона Рустем паша!
Нещо ще му попречи.Иначе съм съгласна,че приключването
на участието на Джансу в серияла по този начин е голяма тъпотия.
Още не си е получила пръстенчето. hahahaНе знам защо реших,
че от камъчетата ще направи нещо за нея.Я пръстенче,я колиенце.

# 719

Общи условия

Активация на акаунт