Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 42

  • 70 883
  • 734
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 12
Хайдеее, разбрахме продължението от трейлъра. Каза й, че тя е онова гьозде дето 3-4 серии търси. Колко станаха сериите с Фирузето?

5 са сериите. Само не знам до 10 как ще ги докарат. Може да се окажат и по-малко от 10.

Амин!


Не се радвай,че не се знае Султана и сценаристите какво са измислили  Joy

# 541
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Двоен удар за Хюррем. Сега ще постъпи най-умно, ако се съюзи с Фирузе.

# 542
  • Мнения: 197
Аз го напаснах, сега де ги видиме хората на перото какво са ни намислили:

Една да разбере за татуировката, две - да разкрие значението, три - да я разкрие пред султана и четири - султана да й вземе главата и да прати баба Яга пак в Трабзон  Joy Joy

# 543
  • Мнения: 120
Няма да се оттърве толкова лесно от Фирузе още. Поне още 2 епизода ще я лашкат. Сега Фирузе ще си покаже рогцата 100%. До сега беше тиха, но сега ще се обърне. Освен това има един коз - любима наложница е на Михримах.

# 544
  • Мнения: 31
Хванах края и за пореден път съм впечатлена от Фирузе  Peace
Тя е всичко, което бих искала Хюррем да бъде, но не е... засега. Аз съм оптимистка  Flutter
Като единствена фенка на Фирузе  Laughing да сервирам халвата  Mr. Green



Двоен удар за Хюррем. Сега ще постъпи най-умно, ако се съюзи с Фирузе.
newsm10
или да вземе поука от нея  Thinking

# 545
  • Мнения: 197
Фирузето остана сама и невярвам да е много трудно на Хюррем да се справи с нея. Хареса ми това разпръскване на интригантките - Махи в Маниса, Хатидеже при Ибо да си оправи малко своите си неща, а Нигяр ще си приготвя сватбата.

# 546
  • Мнения: 1
Джансу Дере с бретон е страшна картинка.

# 547
  • Мнения: 1
Нигяр сто пъти ли ще я женят. Е кого са хвърляли в Босфора тогава.

# 548
  • Мюнхен
  • Мнения: 276
Видях само края на серията. Защо Хюррем беше в последната сцена с такъв лош вид за разлика от посещението и при Сюлейман? Зачервени очи, рошава, уморена.... Много лошо! Имаше ли причина да е така?

# 549
  • Мнения: 120
Аз доколкото разбрах Нигяр май няма намерение да се жени, но не съм напълно сигурен. Хюррем и каза нещо за Пашата май да продължи да се бори и тя се усмихна. Но не съм напълно сигурен.

# 550
  • Мнения: 9 732


Мисля ,че Фирузе умишлено играе с открити карти - тя вече е сигурна ,че е спечелила сърцето на султана и се смята за фаворитка, която е защитена от самия султан Mr. Green  
Ама и Хюррем си е жив дявол- как й хрумна този халвет Joy

Коя от двете е с по-висок ранг - Михримах или Хатидже Thinking
Според мен би трябвало да е Михримах- тя е все пак е принцеса- дъщеря на султана, а Хатидже е само сестра Mr. Green

# 551
  • Мнения: 120
Лили, за сметка на това Хатидже е дъщеря на Селим 1. Според мен докато тя е жива има повече права от Михримах.

# 552
  • Мнения: 12


Мисля ,че Фирузе умишлено играе с открити карти - тя вече е сигурна ,че е спечелила сърцето на султана и се смята за фаворитка, която е защитена от самия султан Mr. Green  
Ама и Хюррем си е жив дявол- как й хрумна този халвет Joy

Коя от двете е с по-висок ранг - Михримах или Хатидже Thinking
Според мен би трябвало да е Михримах- тя е все пак е принцеса- дъщеря на султана, а Хатидже е само сестра Mr. Green



Хатидже е с по-висок ранг.. Simple Smile

# 553
  • Мнения: 279
Видях само края на серията. Защо Хюррем беше в последната сцена с такъв лош вид за разлика от посещението и при Сюлейман? Зачервени очи, рошава, уморена.... Много лошо! Имаше ли причина да е така?



Отново се почувства остаряла и отхвърлена. Султанът нали я отсвири - или поне така ми се стори. Затова изглеждаше съсипана.

# 554
  • Мнения: 0
Според мен са с еднакъв статут. И двете са част от династията и са османови дъщери. С тази разлика, че Хатидже е по-голяма, жена е и на великия везир и просто има повече власт. Михримах е още малка

Общи условия

Активация на акаунт