Имам нужда от витамини ...

  • 4 095
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 247
Здравейте Grinning Вече се убедих, че е крайно време да започна да вземам витамини - косата ми пада ужасно (нормално е след раждане, но скоро без коса ще остана), по ноктите ми се появиха бели петънца, а никога преди не съм имала. Проблемът е, че не знам точно какви витамини, четох някъде във форума, че от Мерц се пълнее, а теглото ми е идеално възстановено след раждането и дори не мога и да си помисля за излишни килограми. Моля, споделете  Grinning Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 3 328
Бих ти предложила да пробваш не с витамини, а с плодове, зеленчуци и прием на селен и кварц /последните можеш да намериш в почти всяка аптека/.

# 2
  • Мнения: 2 596
А пък аз бих ти предложила да вземеш нещо от продуктите на Аквасорс. Не съм дистрибутор, но редовно вземам за детето ми съм много доволна. Мисля и за себе си да вземам вече.

# 3
  • Мнения: 5 315
Доволна съм от бирената мая.Помага при акне,стрес,чупливи нокти,изтощена коса,умора,действа пречистващо на организма и кръвта.Аз я пия профилактично един път годишно.
Казват,че и от нея се пълнее,но при мен не е така.
Ако те е страх да я пиеш заради качването на килограми,пробвай с Ревалид.

# 4
  • Мнения: 8 505
Центрум-честно казано само тях признавам като витамини.Не зная дали се пълнее от тях-аз не пълнея по принцип.А и все пак са комплексни витамини,а след раждането и настоящата зима те са по-добрият вариант пред витамини за коса и нокти например.

# 5
  • Мнения: 150
аз съ6то препоръ4вам бирена мая или калмацин - калции, магнезии, зинк, имам ефект о6те на втората седмица

# 6
  • Мнения: 5 103
Не пий витамини от тях ти се овеличава апетита пий минерали, много бях доволна от калции,магнезии и цинк/ вече е с друго име/ на валмер, като питаш в аптеката и ще ти кажат:)

# 7
  • Мнения: 5 647
От бирената мая доста се пълнее, поне при мен е така и не бих рискувала, но виж Калмацин бих пила.
Трябва ми някакво средство за цялостно пречистване на организма. Само не ми препоръчвайте диета, защото с моето натоварване ще пукна, ако гладувам.

# 8
  • Мнения: 1 410
Центрум!
Само това пия е съм много доволна.

# 9
  • Мнения: 5 391
За косопада след раждане знам, че фолиевата киселина оказва доста добро въздействие Peace

# 10
  • Мнения: 3 248
Центрум! Peace

# 11
az nqmam problemi s kosata za6toto izpolzvam edno ot nay efikasnite lekarstva pqna gillette v kombinatziq sas samobrasnq4ka na sa6tata firma osnovno mach 3 pri4eskata tip skin head vse o6te e moderna i vizoalno 4ovek izglejda po zapazen  Wink

# 12
  • Мнения: 213
А някой знае ли дали Центрум може да се пият по време на кърмене?

# 13
  • Мнения: 129
А да попитам колко струва "Калмацин" на Вламарк? newsm78

# 14
  • Мнения: 1 017
На Мерц има едни витамини за коса и нокти - Пантогар- доволна съм от тях и не съм усетила да ми се повиши апетита или да напълнея.

Общи условия

Активация на акаунт