Черешката на тортата - ти си звездата - 3 сезон - 2 тема

  • 32 585
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607

Най-чаровното, свежо и вкусно кулинарно шоу „Черешката на тортата" се завръща отново в ефира на Нова ТВ тази есен. Този път обаче третият сезон на предаването ще бъде с ново име, нова концепция и напълно нови кулинарни герои. Главни действащи лица няма да бъдат известни личности, а любители кулинари. Новият формат носи името "Черешката на тортата – ти си звездата", вдъхновено именно от концепцията, че в светлината на прожекторите ще застават всички, които искат да демонстрират своите кулинарни умения.

„Сега е моментът да блеснеш" – това е посланието, което продуцентите от Паприка Латино отправят към всички зрители. Бъдещите участници ще доказват уменията си пред зоркото око на емблематичния шеф Иван Манчев. След като в два поредни сезона коментираше представянето на звездите с типичното за него чувство за хумор, сега той отново ще следи кой се справя най-добре в кухнята.


Стартът е на 01 октомври от 17.00 часа!!

Разписание   
Понеделник - петък 17:00, Нова ТВ


Участват   
Иван Манчев и безброй звезди . . .


http://novatv.bg/shows/view/1098/%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%88% … 0%B0%D1%82%D0%B0/

http://www.facebook.com/chereshkata.na.tortata?ref=ts&fref=ts

1

# 1
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Маме,   bouquet

Дано имаме поводи за положителни коментари.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 8 215
  bouquet

П.П. Къде мога да видя промото за утре, че ми се наложи да изляза и го пропуснах?

# 3
  • Мнения: 904
Здравейте! Не съм гледала, но след малко ще го гледам в нета. От вашите коментари разбрах, че и сега  ще имаме особняк. Mr. Green
Благодаря за темата!

# 4
  • Мнения: 2 412
Маме  bouquet. Аз пак си чакам някой да качи епизода в Vbox-a Sad. Много се ядосвам на Нова #2gunfire. Попитах ги защо не можем да гледаме, но нямам отговор.

# 5
  • Мнения: 1 101
Днес  изобщо забравих за предаването Rolling Eyes
Ще го търся по късно.
Маме   bouquet

# 6
  • До морето
  • Мнения: 7 061
И аз тука  Laughing Утре кой ще готви, че изтървах промото, което коментирате - веганката или другото момиче?

# 7
  • Мнения: 11 747
Спомням си, че и Калканджиева беше снимала една от вечерите си в жилище на моделската й фирма, където правели рекламни снимки и т.н.

Това си беше нейната къща, легендите бяха оправдание за пред данъчни, които се бяха активирали след демонстрации на висок стандарт на участници в предаването.

# 8
  • Испания
  • Мнения: 37 503
И аз тука  Laughing Утре кой ще готви, че изтървах промото, което коментирате - веганката или другото момиче?

Другото момиче.

# 9
  • Мнения: 221
Маме,благодарности за темичката   bouquet
Дано тази седмица е по-интересна от предходната,но така като ги гледам...не ми вдъхват доверие.Като чуя някой да  каже ще ви свия сърмите и ми е ясен  Joy Joy Joy

Последна редакция: пн, 08 окт 2012, 19:59 от МоРсКа СиРеНа

# 10
  • Мнения: 22 867
Той и Генчо, като показа спалнята каза нещо, че там си почива или релаксира....... newsm78, аз реших, че е негово жилището.

# 11
  • Мнения: 2 216
Изтървах финала на епизода днес, отивам в др тема да видя какво сте коментирали

# 12
# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Пина е права - българинът не го бива за гост. И за домакин в повечето случаи, де.

# 14
  • София
  • Мнения: 15 458
 newsm51  Ида, ида, благодаря Мамее!

Общи условия

Активация на акаунт