boiadisvane v po-svetal tzviat

  • 727
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте, мили мами!!!

Аз отскоро се боядисвам и не мога да постигна този светъл цвят, които искам, а именно: нещо между русото и светло кестенявото.

Корените ми са тъмно кафяви и сам ползвала досега бои на Велла Tone и Гарниер Нутрисе. От Гарниер-то последния път ползвах боя с фактор 8. На всичкото отгоре днес прочетох в сайта на Гарниер, че веднъж боядисана коса не може да стане по-светла newsm78

Моля, споделете опит и ми дайте надежда, че мога да постигна този цвят, които желая :прай:

Желая здраве на вас, вашите дечица и обичните ви хора Peace

http://lat2bg.kredor.com/scgi-bin/og.php?op=lat2bg

Последна редакция: сб, 21 яну 2006, 18:00 от kopche

# 1
  • Мнения: 952
Ами аз съвет не мога да ти дам защото и аз мисля да се правя нещо такова и незнам още как да процедирам. Но мисля, че ще станеш по светла но явно трябва малко повече време. Аз съм с тъмно кафява почти черна коса и доколкото успях да разбера от моята  фризьорка е въпрос на време и хубави\скъпи\ бои.Така че имай търпение и после да се похвалиш Laughing 

# 2
  • Мнения: 8
Blagodaria za tvoia otgovor malka_s4etka!

Mejdu drugoto dnes izlizah s edna priatelka i popadnahme na edin 6tand za boi za kosi s u4udva6to dobra i otziv4iva prodava4ka  newsm78.

Tia kaza, 4e profesionalnite boi na Londa sa mnogo dobri i osven tova za sredna daljina kosa se izrazhodvat na 2 pati. Osven tova moje6 sama da si opredeli6 protzenta na okislitelia - 6, 9 ili 12. 6 se prepora4va za pobeleli kosi, a 12 e za 4erni kosi s tzel da se postigne po-svetal tzviat.

U4udva6toto be, 4e prodava4kata polzva sa6tata tazi boia i tzveta i be stanal 1 kam 1 ot kataloga. Sledva6tia pat 6te probvam imenno s takava \1 flakon struva 7.70\. 6te saob6tia za rezultatite.

Do skoro!!!

PS. Strahotno dupe Shocked

# 3
  • Мнения: 952
да аз също знам, че номера със изсветляването става с лонда.Явно е препоръчвана тая боя от болшинството фризьори защото и моята фриз-ка за нея ми говореше. Преди като бях на червени а после и на руси кичури мисля че с лонда  ме правеха. Аз също почвам от другия месец да работя по въпроса и ще докладвам за резултата Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт