ПОРЕДНА ИЗМАМА С ХАПЧЕТА ЗА ОТСЛАБВАНЕ!

  • 154 421
  • 121
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Тези от Raspberry Ketones Forte се уникални измамници признах ги... Явно много хора работят в тази фабрика за измами защото много бързо действат. Само за Господари на ефера са за рубриката КАТО ДВЕ КАПКИ БОЗА. Вижте това:

http://www.news2today.net/bg2a_dev_2/
http://www.news2today.net/bg2aOLD/

Два еднакви сайта за Raspberry Ketones Forte и Caralluma. До ден два предполагам че линкът към тези сайтаве ще е променен и вече няма да може да влезете. Интересно ако си се полъгал да си купиш Каралума и сега видиш, че ти продават друг продукт със същите снички и същия сайт как ли ще се почувстваш...

# 31
  • Мнения: 242
Мисля, че всички хапчета за отслабване са абсолютна измама, независимо дали са от САЩ, Англия, България, или от където и да е. Ако е толкова лесно, в САЩ, Германия и други страни, нямаше да има толкова много хора с наднормено тегло. Ако в Б-я тези таблетки са 50-80 лв. в другите държави трябва да ги продават за жълти стотинки и всеки може да си ги позволи. Така че избощо не ми говорете кои са истински и кои фалшиви. До колкото разбирам всичко е измама и някой дето го мързи да работи продава какви ли не боклуци.

# 32
  • Мнения: 229
има истина в твоите думи, но аз съм била и в Англия и в Германия и хората не само, че са пълни, ами и се чувстват добре, никой не ги гледа, никой не им се подиграва. А тук.....доста съм си напатила. Сега си поръчах хапчетата от Англия за 20 лв. ще видим дали ще има резултат.

# 33
  • Мнения: 242
След като чета такива форуми, явно и аз имам необходимост да сваля килограми и съм опитвала хапчета за отслабване. Някои ми действат добре, т.е. постигм резултат, но е краткотрайно. Нормално е нещо като ми подтиска апетита да се храня по-малко и да отслабвам. Не могат да се приемат хапчета непрекъснато. 3-4 месеца след като ги спра започвам пак да качвам и се връщам на предишното тегло. Нямам време да броя калории, да си тегля порциите и какво ли още не. Та колкото мога ще ограничавам сладкото, тестените изделия и храни с консерванти. А всички хапчета са пълен боклук - "вервайте ми"

# 34
  • Мнения: 0
ХА-ХА  Joy НОВАТА ИЗМАМА НА RASPBERRY KETONES FORTE Е ЧЕ КРИСТИНА АГИЛЕРА, МАРАЯ КЕРИ И ДЖЕСИКА СИМПСЪН СА ОТСЛАБНАЛИ С ТЕХНИЯ ПРОДУКТ...
http://www.consumersinn.com/bg6/
ТЕЗИ ПЛАЧАТ НЯКОЯ ОТ ТЕЗИ ЗВЕЗДИ ДА ГИ ОСЪДИ.

# 35
  • Мнения: 2
И аз си взех  .Да отслабна ли   .....  да бе да    качих 1.5  кг..Та  ако има още глупази кат мен ви препоръчвам да не спирате да поръчате,но........не ги взимаите ,а ги отказвайте нека плащат за доставка докат пукнат   или поне докат  стигнат ваште пари хвърлени на вятъра.А и в тези курирски фирми работят хора на които им се плаща за таз работа поне те да изкарат нещо,а и ще се раздвижат та белким свалят те некое кило.

# 36
  • Мнения: 0
Здравейте. Бихте ли казали нещо за този сайт и това ли е оригиналния продукт http://biomall.bg/%D0%B1%D0%B8%D0%BE_%D0%BE%D1%82%D1%81%D0%BB%D0 … D0%BE%D0%BD%D0%B8  ?    newsm78
Благодаря предварително  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 2 180
Бреееей! Влязох в един от сайтовете, последвайки линк от тук и не ми дава да изляза бе! Ама почакайте, имаме подарък за вас, що ще излизате! Банери, че от промоционалните бройки са останали само 4!!! Бързайте да не ви изпреварят! Ама доставката е безплатна само до днес!!!
Съжалявам, че има подведени. Паричките не са малко и е можело да се дадат за нещо по-полезно. Hug

# 38
  • Мнения: 3
здравеите ако някои знае кои са оригиналните xап4ета на raspberry ketones active да сподели Thinking

# 39
  • Мнения: 0
здравеите ако някои знае кои са оригиналните xап4ета на raspberry ketones active да сподели Thinking

Raspberry Ketones Active имат само един сайт в България доколкото виждам: http:/www.raspberryketonesactive.bg
Другаде не се продават доколкото виждам, така че няма какво да се чудиш, кои са оригинални.

# 40
  • Мнения: 30
Не съм пробвала тези продукти, но искам само да споделя, че като бях 18-19-годишна (патица) си бях поръчала от едни хапчета за отслабване, рекламата за които въртяха непрекъснато по теле-шоп-овете. Изпих една таблетка и след около 15 мин цялата станах на червени петна и сякаш цялото ми тяло изгаряше! Бях упорита (да не кажа глупава) и това се повтори още 2 пъти, при което най-накрая се вразумих и ги джаснах в коша. Сега съм на 28 г и през целия си живот съм пила доста илачи - никога от нищо не съм се обривала и нямам никакви алергии!!!
Таааа не знам какви боклуци слагат в тези хапове, за да се предизвика такава реакция при мен  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Да не говорим какво ли може да се случи с организма ако някой няма реакция на момента и си изпие 1-2 опаковчици  Shocked

# 41
  • Мнения: 0
И аз да се включа в темата,тежах 131кг за 1 масец свалих 15кг с глад и ябълки,което се равнява на чист глад Simple Smile. Разболях се,и трябваше да пия антибиотик,започнах да се храня,и за седмица си върнах 7 кг,побеснях и си поръчах малинките. От седмица ги взимам,само че по 1 таблетка на ден,резултата е вълчи глад,желание за сладко, е аз съм човек без воля и започнах да си хапвам сладко,тази сутрин стъпих на канрата и за мое учудване съм свалила 1 кг.След седмица ше пиша пак:),а да сетих сеоще нещо ако хапна нещо мазно,започва зверски да ми се гади.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 14
"Като човек, който се занимава от доста години с интернет и уеб маркетинг искам да ви кажа да внимавате когато четете измислени блогове с много и положителни отзиви." - директно от кухнята

Най-често схемите са с продукти от Акай - Акай Бери, Акай Верде, Акай Слим и т.н. и т.н.

Ето как работи схемата:

1. Намира се продукт - обикновено внос, който струва по няколко (5-6 лв) шишенцето. Кръщава се по някой примамлив и екзотичен начин.

2. Определя се цена 10-15 пъти от себестойността. Все пак нещо евтино не може да върши такива чудеса!

3. Създава се сайт, където продуктът се продава. Сайтът е пълен с добре изглеждащи, достоверни картинки преди и след. Обикновено там има и мигаща промоция, че само днес (15.12.2012) е на преференциална цена. Ако си смените датата на компютъра на друга, ще видите, че изведнъж и на сайта ще се промени промоцията и реално преференциалната цена е за постоянно mhihi

4. Тъй като сайтът не се котира много, а са нужни лични мнения се създава и "БЛОГ", в който "Нели", "Силвия", "Жени", "Мира" и т.н. пише как отслабнала 30 кг за 2 месеца. Странното в тези "блогове" е, че обикновено имат само 1 страница и на нея има линк само и единствено към сайта за купуване.

5. Създаването обаче на един блог не е достатъчно. Под него се дописват и коментари от други "потребители", които са поръчали наскоро и вече го усещат как действа mhihi Датите на коментарите обикновено също се сменят като си смените часовника на компютъра. Така винаги са "пресни" mhihi

6. Сега вече имаме и сайт и блог, където десетки потребители се кълнат, че продуктът действа и трябва незабавно да се купи. Как обаче да накараме хората да отидат на сайта и блога? Естествено чрез реклама. Схемата обаче не рекламира сайта, а блога. Не сте ли се замисляли защо някой блогър би пуснал скъпо платена реклама в каренце в новинарски сайт? Кликате на рекламата и попадате на блог - WTF?

И така се завърта схемата. Шишенцата се продават с 800-1000% надценка след "намалението". По-голямата част от парите отиват за плащане на рекламите по най-различни сайтове. Трафикът към блога се превръща в поръчки. Хората поръчват докато осъзнаят, че са си купували най-скъпия конфитюр в живота в продължение на 8 седмици. След това разбират, че е менте и спират да го купуват.

Тогава сайтът и блогът изчезват и се появява нов продукт под друго име и нов блог...
на същия принцип работят и същите хора продават и други китайски боклуци като: white light, ionic white, масажори за премахване на бръчки, хапчета за мускули, wibe vibe за обезкосмяване и т.н. Истината е, че всички тези неща струват между 20-30 цента в alibaba.com

Благодаря за четенето. От тук натаък всеки си има глава на раменете да мисли дали да вярва в чудеса! Grinning

# 43
  • Мнения: 2
Проблем - от чисто любопитство въведох данните си за въпросните добавки и натиснах продължи, но затворих следващите прозорци, защото изведнъж започна да ми ги отваря отново и отново... След 5 минути получих имейл с номер на поръчка за 2 опаковки на стойност 120лв. Без да съм потвърждавала нищо! Веднага изпратих имейл на подателя и намерих някакви общи услови, в които имаше имейл адрес за контакт като изрично упоменах, че НЕ съм поръчвала и НЕ ИСКАМ този продукт. Нямам отговор до този момент, но имам някакъв проблем с компютъра, защото изпрати въпросния ми отговор няколко пъти. Но си остава проблемът с "поръчката" и защо така се получи?!?!?!? Сканирах си компютъра за вируси и се оказа, че има. Какво да направя сега?!? НЕ ИСКАМ въпросните хапченца и изрично казах в имейла ми, че НЕ ги искам и НЯМА да платя! Някой имал ли е подобен проблем и с кого да се свържа в случая???

# 44
  • Мнения: 0
аз също съм попадала на теэи снимки но за други хапчета

Общи условия

Активация на акаунт