ПОРЕДНА ИЗМАМА С ХАПЧЕТА ЗА ОТСЛАБВАНЕ!

  • 155 209
  • 121
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Плюс: това, че съм нова и не съм имала 2764 мнения из форума, не значи че съм рекламен агент. Сега да започна да коментирам наляво и надясно, за да "доказвам", че съм нормален потребител ли?  Confused 

# 76
  • Мнения: 4

valeriq986    е фалшив потребител -от рекламните лица на продуктите -правят регистрация за да похвалят даден продукт и после изчезват


misi_b и тя ми мирише на рекламен агент  Mr. Green

Определено не съм рекламен агент, защото нещо не съм доволна май... От 10 дни ги взимам, а не съм свалила и 1кг, а уж хора, които ги взимат смъквали по 2-3кг за 2 седмици... И търся други кетони, но не знам какви да си взема. Някакви предложения?


Пробвай с на AI Sports - Raspberry Ketones. За мен те са най-доброто на пазара - добре дозирани, на доказана фирма.

# 77
  • Мнения: 0
Благорадя, Kristina93.  Simple Smile Само че вече си поръчах някакви други със зелен чай, уж пак американски на някаква фирма Puritan's Pride. Гледам, че концентрацията им е по-голяма от на тези моите. И не съдържат кофеин, а аз 1 седмица не можех да заспивам до 4 сутринта, докато си дам сметка, че трябва да ги пия към 15-16ч най-късно. Надявам се от тези, които очаквам, да има някакъв ефект. Sad

# 78
  • Мнения: 1 384
Моля някой да ми отговори на поста  Grinning

# 79
  • Мнения: 5
Никой не ви кара на сила да ги купувате.Повечето хапчета за отслабване имат ефект ако се съчетаят поне с режим на хранене,ако има и спорт още по-добре.Не може да си топиш хлебче в манджата и да чакаш да слабееш защото пиеш някакво хапченце.Мъжа ми пи известно време Акай бери и промени начина си на хранене/НЕ със строга диета/и за 2 месеца свали 8 кг.Но хапчетата може да имат ефект при един,а при друг не.

# 80
  • Мнения: 0
Никой не ви кара на сила да ги купувате.Повечето хапчета за отслабване имат ефект ако се съчетаят поне с режим на хранене,ако има и спорт още по-добре.Не може да си топиш хлебче в манджата и да чакаш да слабееш защото пиеш някакво хапченце.Мъжа ми пи известно време Акай бери и промени начина си на хранене/НЕ със строга диета/и за 2 месеца свали 8 кг.Но хапчетата може да имат ефект при един,а при друг не.
Много си права за това - без елементарни ограничения нищо не се получава. Храната е най-важната част от отслабването. Хранителните добавки за отслабване просто подпомагат режима на хранене и ако са натурални от тях не може да се очакват чудеса за 1 месец.

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 53
Преди да забременея бях слаба. Добре сложена. Както всеки във този форум знае, бременността разваля фигурата. Така се получи и с мен. След като родих и се погледнах в огледалото ми стана лошо. #Crazy
След като спрях да кърмя, започнах с диети, хапчета, глад ......и т.н.
Отслабнах - достигнах килограмите преди за забременея.
И после - Леле мале, получи се йо-йо ефекта, качиш всички кг , че и повече.
Това го направих два пъти - слаба  - дебела, слаба - дебела.
Това продължи около 2 години.

Докато една приятелка ме запали по спорта, в началото нямаше никакъв ефект. Даже обратно спортувам, качвам се на кантара - тежа повече. Затова спрях да се тегля.
След месец започнах да забелязвам, че когато сядам или се навеждам корема не ми пречи.
Реших да пробвам дрехи от слабия ми период, които пазех в гардероба си.
Установих, че част от тях ми стават.
Амбицирах се , консултирах се със инструктор, който ми изготви режим на хранене и тренировъчна програма.
Сега година по късно, се храня по 4 пъти на ден, и аз като всяка жена имам сладки изкушения, но те не са ежедневие.
Спортувам 3 пъти в седмицата по 40-50 мин.
Чувствам се страхотно в тялото си, а за самочувствието и настроението няма да говоря.

Личния ми опит сочи:
Най- добрия начин за намаляване на апетита и в следствие на това отслабване е спорта.
Ако бягаш 40мин на пътеката във фитнес зала, за това време ще изгориш около 350 калории.
После доста ще се замислиш дали да ядеш по два дюнера или друг подобен боклук.
Извода, който сама си направих след като започнах да спортувам.

Препоръчвам ви да спортувате  - една месечна карта за фитнес с неограничен брой посещения е от 30 лв до 40 лв. По-евтино е от кутия с тези безполезни таблетки - а резултатите са сигурни.
Ако пък се чудиш дали да отделиш от скромния ти месечен бюджет пари за фитнес карта или за таблетки за отслабване - не купувай нито едно от двете. Купи си въже  - струва 5лв, и скачай всеки ден по 10 мин, а когато се затопли тичай в парка  - БЕЗПЛАТНО Е!


# 82
  • Мнения: 375
Здравейте момичета Hug!Аз имам проблем с килограмите имам около 12-13 кг излишни.Проблемът при мен е,че пия лекарства,с Паническо разстройство съм,фобии,пия лекарства вече около 12 години.Преди година и половина имах ужасен рецидив,смениха ми лекарствата и последва ужасното напълняване.80 килограма съм при нормални за мене 67-70.Имам ужасни паласки,корем,и нещо като пояс от сланина около кръста,ужасен целулит.Имам дрехи,които пазя,защото ми е жал да ги изхвърля,които изобщо не ми стават.Чувствам се ужасно.Освен това,тъй като м и правят профилактични изследвания имам и завишен холестерол 7 #Crazy и един ензим на черния дроб е доста завишен ooooh!. Лекарствата повече няма как да се намалят.освен това имам ужасен запек и ужасен апетит към сладко,после съжалявам,че съм яла толкова много.много обичам шоколад и кроасани,макарони на фурна,вафли.В момента пия пектин и Карсил за черния дроб.Пробвах няколко продукта з аотслабване продавани  ваптечната мрежа,незнам дали мога да ги назова,да не стане реклама.повечето съдържат масло от корейски бор.Най-големия ми успех е,че свалих 3 кг и после качих сигурно 5-6.И така 2 -3 пъти.Като си закопчая дънките,отгоре излизат едни сланини,понякога ме мислят за бременна.Отгоре на това се чувствам ужасно,защото няма да мога да родя второ дете с тез проблеми и лекарства.Едва успях да си родя поне 1 и  снего брах големи ядове,претърпя операция,но да ми е жив и здрав,много го обичам,малко по щур е ,ама нормално сле дпреживяното го поразглезихме.
просто незнам,какво да правя,каквото и да пробвам не става,стоя гладна с дни,започва да ме боли стомаха-имам гастрит,после ми пада кръвното,захарта,върти ми се свят,и после се натъпквам,защото не издържам.помагайте момичета Hug

# 83
  • София
  • Мнения: 196
Някой да има информация за това?
http://www.caloritol.com/

# 84
  • Мнения: 32
здравейте , аз приемам почти 2 седмици малинови кетони  http://www.raspberryketonesactive.bg/ ( от почти 2 седмици) и спазвам диета на д-р байкова (1 седм) и съм свалила 4 кг.

# 85
  • Мнения: 62
И аз съм на мнение ,че повечето добавки във вид на капсули нямат кой знае какъв ефект.Спорт му е майката и хранене в нормите.

Какво мислите за таблетките на Витаслим?

Интересно ми е? Rolling Eyes

# 86
  • Мнения: 0
здравейте , аз приемам почти 2 седмици малинови кетони  http://www.raspberryketonesactive.bg/ ( от почти 2 седмици) и спазвам диета на д-р байкова (1 седм) и съм свалила 4 кг.

sofito1=galja77 измамницата с ново име
..отново старата песен на нов глас-прави си реклами на нейния сайт http://www.raspberryketonesactive.bg
  smile3513

# 87
  • Мнения: 32
хахаххахахха , мислете си каквото искате , аз споделям личния си опит Simple Smile) ако щете вярвайте Simple Smile никой не задължавам с мнението си Simple Smile хубав ден  Laughing

# 88
  • Мнения: 0
 Party Искам да се похваля: за месец свалих 3кг с кетоните, които си поръчах вторият път. Тези със зеленият чай.  Whistling От днес почнах втора опаковка. А що се отнася до храната: няма как да се отслабне без ограничения! Wink Само че с кетоните отслбнах по-бързо.  Grinning Доволна съм общо взето.

# 89
  • Мнения: 1 384
http://egclp.medicalnewsreporter.com/  най-йновата измама че и коментари си писали отдолу хвалебствени ха ха ха

Общи условия

Активация на акаунт