ПОРЕДНА ИЗМАМА С ХАПЧЕТА ЗА ОТСЛАБВАНЕ!

  • 153 119
  • 121
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 0
Дами, аз си научих урока че има хапчета и хапчета... аз си ползвам абц акай бери от едно място си ги купувам само и съм доволна. Внимавайте и се пазете от разни форте, екстрийм и така нататък. Успех Simple Smile

# 91
  • Мнения: 0
Тези, които разчитат на масирана, агресивна реклама без изключения са измамници. И на тея снимки с кетоните сложили им БГ имена, а се вижда че снимките изобщо не са от България, или Гергана е пила кетоните, докато е била в Ню Йорк...мъжа ми преди плуване и преди фитнес пие http://nitrotiger.com/products/hydroxycut-hardcore-x-120caps-product_564.html и е доволен.

# 92
  • Мнения: 0
ОБРЪЩЕНИЕ КЪМ ВСИЧКИ,КОИТО ПОНЕ ВЕДНЪЖ СА БИЛИ ИЗЛЪГАНИ ОТ НЕКОРЕКТНИ РАЗПРОСТРАНИТЕЛИ,С ОБЕЩАВАНИ ГАРАНЦИИ,ЧЕ ПРИ ЛИПСА НА РЕЗУЛТАТИ,ЩЕ ИМ БЪДАТ ВЪРНАТИ ПЛАТЕНИТЕ СУМИ.АЗ СИ ПОРЪЧАХ ОТ ПРЕХВАЛЕНИЯ ПРЕПАРАТ  Raspberry Ketone Forte.ПИХ 20 ДНИ ОТ НЕГО ПО УКАЗАНИЯ НАЧИН,НО НЯМАХ НИКАКВИ РЕЗУЛТАТИ/ИМАМ ДА СВАЛЯМ 30КГ/ИЗПРАТИХ ИМЕЙЛ/ТЕ НЯМАТАДРЕС,НИТО ТЕЛЕФОН И ЗА ТОВА Е МНОГО ТРУДНА ВРЪЗКАТА С ТЯХ/.ВСЕ ПАК ПОЛУЧИХ ОТГОВОР,ЧЕ ДО МЕСЕЦ И ПОЛОВИНА ЩЕ ПРОУЧАТ СЛУЧАЯ,ЩЕ УМУВАТ И ЩЕ МИ СЕ ОБАДЯТ.ЕСТЕСТВЕНО НЕ СЕ ОБАДИХА ВЪПРЕКИ МОИТЕ НЯКОЛКО ИМЕЙЛА .ЗА ТОВА АЗ ПОДЕМАМ АКЦИЯ'ПОРЪЧВАЙ И ПРИ ДОСТАВКА ОТКАЗВАЙ'ТАКА С ТАЗИ НАКАЗАТЕЛНА АКЦИЯ ПОНЕ ЩЕ ГИ ВКАРАМЕ ВЪТРЕ С РАЗХОДИТЕ ЗА КУРИЕРСКИ УСЛУГИ.КРАЙНО ВРЕМЕ Е ДА СЕ РАЗМЪРДАМЕ И НАИСТИНА ДА СЕ АНГАЖИРАМЕ С НЯКАКВИ ДЕЙСТВИЯ,А НЕ САМО ДА СЕ ОПЛАКВАМЕ ЕДНА НА ДРУГА КОЛКО СМЕ ПРЕЦАКАНИ.СЪБУДЕТЕ СЕ МОМИЧЕТА И ДЕЙСТВАЙТЕ.АЗ ОТИВАМ И В ДРУГИТЕ ПОДОБНИ ФОРУМИ ДА ОБЯВЯ ИНИАЦИАТИВАТА 'ПОРЪЧАЙ И ПРИ ДОСТАВКА ОТКАЗВАЙ'

Последна редакция: ср, 10 апр 2013, 20:52 от katerinador

# 93
  • Мнения: 0
ОБРЪЩЕНИЕ КЪМ ВСИЧКИ,КОИТО ПОНЕ ВЕДНЪЖ СА БИЛИ ИЗЛЪГАНИ ОТ НЕКОРЕКТНИ РАЗПРОСТРАНИТЕЛИ,С ОБЕЩАВАНИ ГАРАНЦИИ,ЧЕ ПРИ ЛИПСА НА РЕЗУЛТАТИ,ЩЕ ИМ БЪДАТ ВЪРНАТИ ПЛАТЕНИТЕ СУМИ.АЗ СИ ПОРЪЧАХ ОТ ПРЕХВАЛЕНИЯ ПРЕПАРАТ  Raspberry Ketone Forte.ПИХ 20 ДНИ ОТ НЕГО ПО УКАЗАНИЯ НАЧИН,НО НЯМАХ НИКАКВИ РЕЗУЛТАТИ/ИМАМ ДА СВАЛЯМ 30КГ/ИЗПРАТИХ ИМЕЙЛ/ТЕ НЯМАТАДРЕС,НИТО ТЕЛЕФОН И ЗА ТОВА Е МНОГО ТРУДНА ВРЪЗКАТА С ТЯХ/.ВСЕ ПАК ПОЛУЧИХ ОТГОВОР,ЧЕ ДО МЕСЕЦ И ПОЛОВИНА ЩЕ ПРОУЧАТ СЛУЧАЯ,ЩЕ УМУВАТ И ЩЕ МИ СЕ ОБАДЯТ.ЕСТЕСТВЕНО НЕ СЕ ОБАДИХА ВЪПРЕКИ МОИТЕ НЯКОЛКО ИМЕЙЛА .ЗА ТОВА АЗ ПОДЕМАМ АКЦИЯ'ПОРЪЧВАЙ И ПРИ ДОСТАВКА ОТКАЗВАЙ'ТАКА С ТАЗИ НАКАЗАТЕЛНА АКЦИЯ ПОНЕ ЩЕ ГИ ВКАРАМЕ ВЪТРЕ С РАЗХОДИТЕ ЗА КУРИЕРСКИ УСЛУГИ.КРАЙНО ВРЕМЕ Е ДА СЕ РАЗМЪРДАМЕ И НАИСТИНА ДА СЕ АНГАЖИРАМЕ С НЯКАКВИ ДЕЙСТВИЯ,А НЕ САМО ДА СЕ ОПЛАКВАМЕ ЕДНА НА ДРУГА КОЛКО СМЕ ПРЕЦАКАНИ.СЪБУДЕТЕ СЕ МОМИЧЕТА И ДЕЙСТВАЙТЕ.АЗ ОТИВАМ И В ДРУГИТЕ ПОДОБНИ ФОРУМИ ДА ОБЯВЯ ИНИАЦИАТИВАТА 'ПОРЪЧАЙ И ПРИ ДОСТАВКА ОТКАЗВАЙ'
Това с обещанията за връщане на парите наистина е много подло от страна на продавача. Нека кажем, че абсолютно всички, които ви предлагат връщане на парите ако не сте доволни са измамници. Не съществува такава фирма в света, която ще ви върне парите, след като сте консумирали хранителната добавка. Трябва повече хора да го знаят, за да не се хващат на евтини трикове. Поставете се на мястото на продавача: той ви продава стока, за която е платил пари. Той няма как да знае дали вие не хапвате един хляб с вечерята (което убива всички шансове за отслабване) и съответно няма как да ви върне парите ако не сте доволни. За това има 2 вида продачи - тези, които ви обещават, че ще отслабнете с 20 кг за месец или ще ви върнат парите 100% ще ви излъжат. Коректните продавачи не биха ви обещали никога такова нещо. Много пъти при нас в biomall.bg  са ни звъняли клиенти и са ни питали дали връщаме парите, ако не са доволни. Никога не сме лъгали никой и сме предупреждавали клиентите си да не се хващат на евтините номера за връщане на парите. ТЕЗИ, КОИТО ВИ ГО ОБЕЩАВАТ ВИ ЛЪЖАТ НА 100%

# 94
  • Мнения: 0
Оххх до гуша ми е дошло като напишат: Ще отслабнете само 7 дни със.....!!!!!!!!!!!!!!! Пълни глупости. хубаво е да се вземат някакви медикаменти, но не може в същото време да ядеш шоколади и пържоли като за последно. аз съм пила таблетки, но и съм се ограничавала малко с храната и наистина има добър ефект. Драги мами истината е в храната и спорта... Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 95
  • Мнения: 1 842
Какво ли не правят хората за пари!!! Shocked

# 96
  • Мнения: 0
Е КАКВО СТАВА ХОРА.ВКЛЮЧВАТЕ ЛИ СЕ В ИНИЦИАТИВАТА 'ПОРЪЧАЙ И ПРИ ПОЛУЧАВАНЕ НА ДОСТАВКАТА ОТКАЗВАЙ'. РАЗБЕРЕТЕ ЧЕ ТОВА Е ЕДИНСТВЕНИЯ НАЧИН ДА НАКАЖЕМ ТЕЗИ ИЗМАМНИЦИ,ЗАЩОТО ТЕ ПРОДЪЛЖАВАТ ДА ПРОДАВАТ ТЕЗИ ХАПЧЕТА СЪС 100% ГАРАНЦИЯ,ЧЕ ПРИ ЛИПСА НА РЕЗУЛТАТИ ВРЪЩАТ ПАРИТЕ.НИЩО НЯМА ДА ВИ КОСТВА, ПРОСТО ПОПЪЛНЕТЕ ФОРМАТА ЗА ЗАЯВКА И СЛЕД КАТО ПОЛУЧИТЕ ПРАТКАТА КАЖЕТЕ,ЧЕ НЯМА ТАКОВА ЛИЦЕ НА ТОЗИ АДРЕС.ИМАЙТЕ ВОЛЯТА ДА НАКАЖЕТЕ ВИНОВНИТЕ,А НЕ САМО ДА ХЛЕНЧИТЕ ПО САЙТОВЕТЕ!!!!!!!

# 97
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен:) Бих искала да ви попитам за мнение относно Green Coffee, някои ползвал ли го е? Имам желание да го закупя, но не знам дали няма да попадна на така наречените "измамни сайтове". Ще се радвам ако ми отговорите:))

# 98
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен:) Бих искала да ви попитам за мнение относно Green Coffee, някои ползвал ли го е? Имам желание да го закупя, но не знам дали няма да попадна на така наречените "измамни сайтове". Ще се радвам ако ми отговорите:))
Здравей,Simmonna Simple Smile пробвала съм го Green Coffee и нямаше абсолютно никакъв ефект .от съвсем скоро пробвам други Хапчета ,ако има ефект ако иска някой може да ви кажа как се казват

# 99
  • Мнения: 75
аз искам да споделя опита си с Акай Бери - нулев, но истината е че го пих  само седмица! От страхливите съм и при най-малките симптоми за некомфорт просто спирам, опит имам и с Лида -  Stop
там щях направо да умра, просто ужас! Опитвам да ви кажа мили дами, че вълшебно хапче няма - а такива от интернет.... готови ли сте да рискувате здравето си за да сте по-слаби, готови ли сте да се наредите на опашка и да чакате някой чужд орган, защото сте съсипали нещо ваше от простотия! Не го правете - това е моя апел, тези са истински онези биле фалшиви, кой ви гарантира какво съдържа белия или розовия прашец вътре в капсулките?!
Ще ви споделя и опита си с 90 дневната диета - 10 кг. за три месеца, помагах си с повечко разходки с кучето и изкачване на стълбите, вместо ползване на асансьор. Чайчета и добавки закупени от аптеки- защо не, но не разчитайте те да стопят това, което е трупано с години - иска се ограничение и балансирано хранене.
На по-младите мамита само ще кажа, че когато и аз бях на 25 години имах силата и волята да подскачам, като коза 3 пъти в седмицата аеробика, можех да не ям с дни и пак се чувствах страхотно и пълна с енергия и се цупех на кантара, ако покажеше над 53 килограма при височина 170 см.....но това беше на 25, сега на 35 се радвам ако задържа да не стигна 70. Нещата се променят много, критериите за слабост и красота също, но здравето ви е само едно!

# 100
  • Мнения: 0
Raya_777
 Здравей,Simmonna Simple Smile пробвала съм го Green Coffee и нямаше абсолютно никакъв ефект .от съвсем скоро пробвам други Хапчета ,ако има ефект ако иска някой може да ви кажа как се казват

Здравейте. Бихте ли казали кои хапчета пиете и откъде са купени? Благодаря

# 101
  • Мнения: 35 891
Дами, моля да не използвате главни букви за целия текст /означава крещене/, да пишете на кирилица и да ограничите нерегламентираната реклама!

# 102
  • Мнения: 1
Хора вълшебни хапчета няма! Всичко е плод на суета и агресивни реклами, не се връзвайте. Съгласна съм, че има продукти, който помагат, но само помагат, ако тренираш и се храниш правилно. Ако си седиш, ядеш и чакаш чудо няма как да стане.

# 103
  • София
  • Мнения: 371
Добре, де, Галя. Ти как разбра, че "Raspberry Ketones Actve - http://www.raspberryketonesactive.bg" са истински, като в сайта си  са оставили единствено някакъв GSM за връзка. Попълваш форма за контакт и това е. Няма адрес, няма имена, няма нищо?

Аз не казвам, че Raspberry ketones active са истинските, а всички други са менте. Напротив, искам да кажа, че Raspberry Ketones Forte са измамници, а Raspberry Ketones Activ, Reduction, Raspberry K са изрядни и дават всички данни, които се изискват по закон. А как съм намерила данните за Raspberry Ketones Active - Ами много просто. На сайта има бутон ЗА НАС и там е цялата информация - http://www.raspberryketonesactive.bg/aboutus.php
Освен това имат и ОБЩИ УСЛОВИЯ - http://www.raspberryketonesactive.bg/terms.php и там са дадени всички фирмени данни, включително и БУЛСТАТ, има на управител, адрес и т.н. А като имаш булстата е много лесно да провериш дали тази информация, която ти дават е истинска. Просто влизаш на сайта на търговския регистър и проверяваш по Булстат - http://www.brra.bg


Здравейте, аз проверих тази фирма и да има я в Търговския регистър, но освен че я има е хубаво да се поразровите и да видите, че има отказ от регистрация през 2012 г., която се отнася за 2011г. и отказа е с доста точки в указанията. Вижда се, че въпросната фирма не е предприела никакви действия по отстраняване на нередностите и за мен тя си е ИЗМАМНА, нищо че фигурира в ТР.

# 104
  • Мнения: 0
Цитат
Здравейте, аз проверих тази фирма и да има я в Търговския регистър, но освен че я има е хубаво да се поразровите и да видите, че има отказ от регистрация през 2012 г., която се отнася за 2011г. и отказа е с доста точки в указанията. Вижда се, че въпросната фирма не е предприела никакви действия по отстраняване на нередностите и за мен тя си е ИЗМАМНА, нищо че фигурира в ТР.

Здравейте, заинтригувах се от изказването на колежката във форума как така една фирма хем е вписана в Търговския регистър, хем е измамна и от чисто професионално любопитство реших да проверя. Може би колежката не е имала електронен подпис или изобщо не се е зачела за какво точно са дадени указанията на търговския регистър, защото в противен случай нямаше да публикува това. Указанията са дадени поради липса на няколко документа, при подаване на заявление А4 за промяна на обстоятелства основно за смяна на правната форма на дружеството от ЕООД в ООД и приемане на нов съдружник и управител. Ако познавате добре системата на Търговския регистър ще знаете, че те много често изпращат отказа и указанията не по имейл, както е логично, а ги публикуват само на сайта си и трябва човек всеки ден да проверява по номера на заявлението си дали случайно има отказ или няма. Когато разбереш, че имаш отказ обикновено е изтекъл отдавна 3 дневния срок за реакция и се налага да подаваш наново документите, заедно с нова такса разбира се. Ясно се вижда, че няколко дни по-късно от отказа, са подадени отново всички документи, заедно с липсващите и е платена нова такса и на 27.08.2012г Търговския регистър е направил вписването на променените обстоятелства. Така че както са казали хората: три пъти мери, един път режи иначе се получават леко недомислени изказвания  Wink

Общи условия

Активация на акаунт