д-р Нели Рускова

  • 9 646
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 356
Де да бяха само те...Поради всички тези причини аз отидох и се записах на консултация в 18 поликлиника(живея в Изток)
Там действителността е същата-от трън отидох на глог
Само дето пътувам,чакам с часове и получавам 0 внимание
Същото щеше да бъде и в 22, ама щеше да ми е по-близо

# 31
  • Мнения: 3 743
Сега видях темата  Thinking
И аз имам доста неприятни спомени от Рускова  Twisted Evil
Отивам при нея да си взема документите, защото ми изпадна тапата (доста по-рано от термина) и тя ми заявява "моли се да е момиче, защото ако е момче-няма да оживее" #Crazy Синът ми вече е на 8 години...

# 32
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Хе и аз сега видях темичката.
ИМАМ ОПИТ И ОТ ДВЕТЕ!!!!! Twisted Evil
Прокървих леко в 7 г.с. и личната ми лекарка (и тя е 22 п-ка педиатър) ме прати при Рускова. Прегледа ме  и репликата беше "В коя болница да те пратя, та да видим дали ще го махаме" #Crazy

Даде направление, аз казах Шейново, там вече не стъпвам, ама това е друга тема......
И след два месеца аз реших, че е време да отида на консултация и отивам при въпросната лекарка, щото там ми направиха картон и какво да видя, ами тя друга лекарка - същата сестра. С какво нахалство съм си взимала направления за изследване на кръв и урина, бедна ви е фантазията.
Имах течение и споделям и обяснявам за предишни инфекции и т.н. и тя ми предписва Polyginax, без изобщо да ме попита за цвета, гъстотата, мирис и т.н на това течение, микробиология ??????ха какво е това нещо, изобщо има ли го!!!!

# 33
  • Мнения: 3 356
vesi1, де да беше само тя.Много рядко се намират свестни лекари,обременени със ЗК
Единствено съм доволна от личния-пак от 22п-ка - много свестен и съвестен  човек
Гинеколог свестен и да ти обърне внимание-само срещу заплащане

Общи условия

Активация на акаунт