Сумамед

  • 1 336
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17 407
ПИят ли го децата ви? Ужасен на вкус-  дъщеря ми преди малко го повърна, не знам дали ще мога да я излъжа по някакъв начин да го изпие Confused

# 1
  • Мнения: 8 505
Пие е доста пресилено казано.Смучеше спринцовката,като и подавах съвсем малки дози от АБ-целия ритуал отнемаше около 5мин.Опитай и ти да го даваш на малки порции-така е по-малко вероятно да го повърне.

# 2
  • Мнения: 3 506
Точно със Сумамед не съм имала проблеми. Не че го пият с желание, но поне не са го повръщали. Пък и хубавото при него е, че процедурата по поглъщането се извършва един път на ден само, я си представи да трябва два или три пъти да се залъгвате....
Бързо оздравяване!

# 3
  • Мнения: 666
 Доста силен АБ , давала съм на голения когато беше на 2 години пиеше си го нормално- да не би да имате пневмония , че сте минали на този АБ?

# 4
  • Мнения: 17 407
Доста силен АБ , давала съм на голения когато беше на 2 години пиеше си го нормално- да не би да имате пневмония , че сте минали на този АБ?

Кашля от 1 месец, от секрети. Снощи обаче изведнъж се засили кашлицата, слушаха я - нищо, Т имаше 38,2.

Сега го изпи без проблем, но с лъжичка. БЛагодаря за отговорите Peace

Последна редакция: сб, 21 яну 2006, 11:43 от Венера

# 5
  • Мнения: 1 237
Пие е доста пресилено казано.Смучеше спринцовката,като и подавах съвсем малки дози от АБ-целия ритуал отнемаше около 5мин.Опитай и ти да го даваш на малки порции-така е по-малко вероятно да го повърне.
И ние така процедирахме,но ако го поема по-лесно с лъжичка - давай го така.Бързо оздравяване!

Общи условия

Активация на акаунт