Hipp AR

  • 8 413
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте,
къде в София бих могла да закупя Хип АР?

# 1
  • Мнения: 671
Здравейте ели78,

HiPP AR бихте могли да откриете в по-големите аптеки като Ремедиум, Фармастор, Медея, както и в детски магазини Вис Виталис, Baby Kids Shop и др. Пишете ни къде ви е удобно да пазарувате, за да ви насочим към удобни за вас търговски обекти. Специализираните млека HiPP не бихте могли да откриете в супермаркетите, а в големите аптеки и детските магазини.

# 2
  • Мнения: 2
района на Оборище и Редута ми е най-удобно

# 3
  • Мнения: 671
Здравейте отново,

Със сигурност HiPP AR ще можете да откриете в двете аптеки Ремедиум на бул. Гео Милев. Там и цените са много приемливи.
За допълнителна и подробна информация можете да се свържете с търговския представител за региона - Крум Пенелов - 0887 60 40 16, той подробно ще ви обясни.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 7 300
Здравейте, детето ми е на Хип Комбиотик, но започна да повръща доста и мисля да пробваме ХИП AR. Въпросът ми е изцяло на него ли да минаваме или мога да го смесвам с Комбиотика?

# 5
  • Мнения: 671
Здравейте lina_bs,

Количеството на AR формулата зависи от количеството и честотата на повръщане на детето.
Ако повръща след почти всяко хранене, както и ако петното е около един ваш юмрук, то можете да включите AR 1:1 с Combiotic. Ако повръщането е повече или е като фонтан, то можете изцяло да включите всички хранения с AR. Нашият съвет е преди да преминете към AR формула да се консултирате с вашия педиатър.

# 6
  • Мнения: 6
Здравейте,
интересува ме колко дълъг период от време може да се използва HIPP AR и въобще възможно ли е да се храни бебето само с тази храна.

# 7
  • Мнения: 671
Здравейте  g_balabanova,

HiPP AR може да се използва изцяло от раждането до една годишна възраст, като изцяло задоволява нуждите на организма в този период. Обикновено след 6 месечна възраст за да се гарантира най-добро развитие млякото/кърмата вървят ръка за ръка с твърдата храна.

# 8
  • Мнения: 6
Здравейте Hipp,

поради липса на АР формулата ви в складовете, се налага да сменя млеката. Как да направя това - постепенно чрез смесване или от веднъж?

# 9
  • Мнения: 671
Здравейте g_balabanova,

HiPP AR го има в нашите складове, както и началото на м. Август очакваме голямо количество от него.
Вие къде не го откривате? Ще очакваме да ни пишете къде ви е удобно да пазарувате, за да ви насочим към търговски обект, където можете да го откриете.
Преходът от една формула към друга става от веднъж.

# 10
  • Мнения: 6
Благодаря за отговора. В Смолян липсва Hipp AR във всички магазини - досега ни го доставяха със специална заявка от магазин "Сам в къщи", но последните седмици липсваше и в склада в Пловдив, след което опитах да го поръчам от онлайн магазин, откъдето провериха в някакъв склад в София - там също липсваше. Сега сме вече на Aptamil AR.

# 11
  • Мнения: 671
Здравейте отново,

В момента пристигна нова партида от млякото, а до 10-ти Август ще пристигне още една голяма пратка от HiPP AR.

# 12
  • Мнения: 6
Здравейте отново,
възможно ли е да закупя Хип АР директно от склад на Авенди и ако да - какво е минималното количество?

# 13
  • Мнения: 671
Здравейте,

Можете, но подробна информация можете да получите от Иво Ганев - 0888 59 99 17

# 14
  • Мнения: 23
Здравейте бебето ми е на 4 месеца, до два месеца го кърмих после почнах да дохранвам с Комбиотик ивече е само на него,по начало хълца,не се оригва и повръща понякога нормално понкога пресечено мляко.Въпроса ми е да почна ли да му давам АР и в какво съотношение за колко време?

Общи условия

Активация на акаунт