Какво използвате за сваляне на грима?

  • 3 860
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 622
От доста време ползвам българско тоалетно мляко- невен, за 1лв. Много съм доволна. Има успокояващо действие и не ми щипе очите. След като си сваля спиралата, измивам лицето с почистващ гел Елеа, от който не съм много доволна. newsm78
Преди съм ползвала Нивеа Визаж-  smile3521

# 31
  • София
  • Мнения: 2 896
Ползвам това ....измива ВСИЧКО!струва 18 лв

# 32
  • Мнения: 2 498
С влажни кърпи-сега ползвам на Памперс....

# 33
  • Мнения: 5 299

4baby, вземи си двуфазния на Лореал! Няма да съжаляваш. Водоустойчивия грим е мастноразтворим, а не водоразтворим. Този лосион се състои от 2 части в шишенцето - едната е като олио, другата като водичка. Разджуркваш  Crazy добре, слагаш на две памучета/тампончета. Затваряш очите, броиш до десет и изтриваш.
За водоустойчив грим на очите и устните е предназначен. Без аромат, не щипе, не дразни. Перфектен е!

Мацата - колко струва Лореал-а?

# 34
  • Мнения: 4 371
Двуфазния лосион за почистване на очен грим на Лореал!
Аз това ползвам, той е за водоустойчив грим. Аз не ползвам такъв, но ми харесва че сваля спиралата докато преброиш до 10. Цена - 6,60лв.
И аз вече ползвам такъв. Наистина е много хубав Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 1 626

4baby, вземи си двуфазния на Лореал! Няма да съжаляваш. Водоустойчивия грим е мастноразтворим, а не водоразтворим. Този лосион се състои от 2 части в шишенцето - едната е като олио, другата като водичка. Разджуркваш  Crazy добре, слагаш на две памучета/тампончета. Затваряш очите, броиш до десет и изтриваш.
За водоустойчив грим на очите и устните е предназначен. Без аромат, не щипе, не дразни. Перфектен е!

Мацата - колко струва Лореал-а?

Ех, мила, не четеш внимателно! Казах ти го още в началото на темата, ама нищо - 6,60лв  Grinning

# 36
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Гел от чаено дърво за измиване на лице. Всичко пада от него.

# 37
  • Мнения: 5 299

4baby, вземи си двуфазния на Лореал! Няма да съжаляваш. Водоустойчивия грим е мастноразтворим, а не водоразтворим. Този лосион се състои от 2 части в шишенцето - едната е като олио, другата като водичка. Разджуркваш  Crazy добре, слагаш на две памучета/тампончета. Затваряш очите, броиш до десет и изтриваш.
За водоустойчив грим на очите и устните е предназначен. Без аромат, не щипе, не дразни. Перфектен е!

Мацата - колко струва Лореал-а?

Ех, мила, не четеш внимателно! Казах ти го още в началото на темата, ама нищо - 6,60лв  Grinning

Сори Blush Мерси много - цената ме устройва идеално Mr. Green Благодаря на всички за мненията, но ако ви се драска - пишете още Mr. Green

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Shocked Shocked #Crazy Този вариант определено отпада Sick

Копче, заради цената ли си така усмихната Mr. Green
4baby, цената е за 300мл и струва ми се че това иска да ти подчертае Копче. Бифазния лосион на Л`ореал е в много малка опаковка (струва ми се около 100мл, пък може и толкова да няма за 6,60) и вероятно ще ти излезе дори по-скъпо.

# 39
  • Мнения: 35 961

май имаме предвид различни неща
аз имам това http://www.escentual.co.uk/vichy/cleansing/3300005.html
а ти май говориш за това http://www.escentual.co.uk/vichy/cleansing/3300113.html

# 40
  • Мнения: 2 672
малее, веднъж как се измъчих с такава спирала Crazyтъркай ,търкай изтърках си очите.
иначе се разгримирам с обикновено тоалетно мляко

# 41
  • Мнения: 3 211
И аз си купувах преди на Л'ореал, много ефикасно почиства, иначе мисля, че всеки продукт (и Орифлейм и Ейвън имат такива) за водоустойчив грим ще почиства добре, важното е да е двуфазен.
Аз сеха ползвам един лосион за грим на Регал и става горе долу, също съм доволна от тоалетно бебешко мляко "Кря Кря", на Арома износ за Русия. Аз го купих за Габи и съм страшно доволна.

# 42
  • Мнения: 4 546
за очите - мляко на евтерпа.
за лицето - гел за измиване на орифлейм. водоустойчив продукт съм имала само веднъж - една очна линия. но тя така си се разтичаше сама, че нямах проблем с махането  Rolling Eyes

# 43
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Иначе грима най- добре го свалям с гел- пяна за лице. В момента имам на Нивея и хич не е лоша. Сваля перфектно грима и нечистотиите от лицето. Не обичам да си махам грима с лосиони и памуци. Tired
Peace

# 44
  • Мнения: 109
Лицето си измивам с крем "Каро" Embarassed, а след това минавам с тоник и/или тоалетно мляко на Лореал за хидратиране.

Общи условия

Активация на акаунт