Почивка в Тенерифе с KLM, HMS, Sol Marketing, Soleos Via

  • 119 248
  • 837
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Пепеляши,моля пиши във форума какво стана с договора за отказ от тази ескурзия,как протекоха нещата,ще ти върнат ли парите,понеже на мен ми казаха,че е малко вероято да ми ги върнат защото веднага след презентацията те са заявили тази почивка и от тяхната банкова сметка Regency Resorts  са си приспаднали 700 лв.И най удачно било да ми замразят почивката до 3-години,и когато реша се размразява и доплащам само сумата описана в договора ,а именно 450лв.

# 31
  • Мнения: 34
Току-що и аз се връщам от въпросната презентация. За жалост, преди да отида, не се разрових да проверя фирмата. Отидох с твърдото решение да не купувам нищо, колкото и съблазнително да звучи, но уви.. така ме впримчиха, че не успях да се измъкна. Все пак съмнението още тогава се загнезди у мен / имаше неясноти, неточности, стари каталози, смачкани брошури и т.н/. Отидох уж до банкомата / веднага ми поискаха личната карта, уж за да попълнят договора, т.е. да са сигурни, че ще се върна/ и когато се върнах, казах, че нямам пари в картата си / не че бях длъжна да се оправдавам, но наистина са много напористи/. В крайна сметка успяха да измъкнат последните пари, които имахме в себе си - 100лв с уговорката, че в понеделник рано сутринта ще платим останалите 850. Това естествено няма да се случи, но въпросът е дали да махнем с ръка и да забравим капарото или да се хванем и да подадем една колективна жалба / виждам, че въпросната схема работи вече цяла година/.
Към Пепеляши: Има ли развитие с уведомлението за отказ от договора?!

# 32
  • Мнения: 0
Изглежда ,че в тази схема работят и хора от Regency Resorts понеже аз направих запитване директо до Тенерифе,описал съм в по предният ми пост,обаче повторно се опитах да се свържа с тях  с молба да ми кажат дали тази почивка наистина е безпатна и все още чакам отговор.Свързах се с Агенцията за защита на потребителите и оттам ми казаха,че първо трябва да изпратим писмо с обратна разписка до KLM Ltd. или на място да им предадем Декларация за отказ за да има входящ номер и след това пускаме жалба да комисията,като приложим всички документи+ касовата бележка но ми казаха ,че при всички случай ще минем пред съд, адвокати и т.н.Понеже BTV излъчиха репортаж за тази схема  на тази фирма,мисля да направим колективно предложение към BTV да продължат с разледването.ето линка :http://www.btv.bg/action/predavania/hratkite/videos/video/1696002678-Tsenata_na_mechtanata_pochivka.html.

# 33
  • София
  • Мнения: 533
Преди доста време бях писала в темата и още тогава предупредих съфорумците да бъдат внимателни, тъй като бях гледала разследване на Господари на Ефира за въпросната или подобна фирма, не помня името. Тогава, ако се върнете няколко страници назад, изведнъж се появиха някакви мними потребители, които казаха че вече са ходили на тази почивка и колко било страхотно.
На мен ми намирисват като поставени лица следящи форумите и правещи умишлена реклама на въпросната фирма. Направо не мога да повярвам за каква наглост става дума всъщност, особено след подробното описание   на violea и на репортажа на БТВ Shocked Бягайте далеч според мен от тази фирма, не им е чиста работата.

# 34
  • София
  • Мнения: 113
Здравейте и от мен!

Аз бях вчера на такава презентация и да, еуфорично си закупихме възможността за почивка на Тенерифе за 850 лв. Сега виждам, че това което сме си закупили, всъщност би трябвало да сме го получили безплатно, но така или иначе чрез KLM явно нещата стоят по този начин. Доста съм объркана от всичко,което чета тук, но ... вече сме на хорото и май ще предпочетем да го продължим защото и без това по друг начин да стигнем до Тенерифе не виждам - предвид реалните цени на екскурзии до там.

Приканвам все пак всички ходили и върнали се, да споделят своите реални впечатления (добри или лоши), защото срещнах доста мнения тук (позитивни разбира се), с по един единствен пост - очевидно на хора регистрирали се само с тази цел, достатъчно съмнително само по себе си.

# 35
  • Мнения: 12
Здравейте, нашето семейство също беше от "щастливците" получили възможността да отидат до Тенерифе. Схемата вече е ясна, да признавам изключително агресивна реклама, просто те улавят в мрежите си и не те пускат. Но от прочетеното до тук не разбрах някой да е излъган.  Репортажа на БВТ също нищо съществено не каза .В смисъл, фирмата да е взела парите и да се е покрила или пък някой да е излъган въобще за почивката. Била безплатна, да може и така да е , но все пак някой трябва да ти я презентира и да те убеди да отидеш, а затова се искат пари.. Ние всички нямаше от къде да разберем, че е възможна такава ваканция, без такива посреднически фирми да ти я представят. Та и моята молба е да пишат хора , които са били или пък които са били излъгани по някакъв начин. И да подкрепям "Мама на двама малчугана" мнения на хора регистрирали се за да пишат тук, не са достоверни в никакъв случай.

# 36
  • Мнения: 2
Определено не разбирам защо са тези ненужни истерии за Ка Ел Ем вече повече от година!? Пътувахме с въпросната фирма миналото лято и можем да потвърдим, че всичко беше абсолютно нормално.. от презентацията в Експо до настаняването в Биич клуба! Четейки форумите, виждам че недоволстват само хора които НЕ СА ПОЛЗВАЛИ услугата.., а те самите са притеснени имено от такива като тях! С други думи сами си създавате тревоги:((
П.С: Нашата почивка ни изеле около 1000 евра за двама и поздравявам служителите на агенцията за професионализма им!

# 37
  • Мнения: 1 417
Но от прочетеното до тук не разбрах някой да е излъган.  Репортажа на БВТ също нищо съществено не каза .В смисъл, фирмата да е взела парите и да се е покрила или пък някой да е излъган въобще за почивката. Била безплатна, да може и така да е , но все пак някой трябва да ти я презентира и да те убеди да отидеш, а затова се искат пари.. Ние всички нямаше от къде да разберем, че е възможна такава ваканция, без такива посреднически фирми да ти я представят.
Ето, точно това е и моето мнение, ОК безплатна е, но защо никой преди въпросната фирма да презентира този начин на почиване не го откри и не отиде newsm78 Аз го приемам нещо, като продажба на ``Ноу хау``. Не влизам в никакви спорове, защото нашата почивка с тях предстои съвсем скоро, след като се върнем живот и здраве ще изложа личното си мнение по въпроса.

# 38
  • Мнения: 0
Определено не разбирам защо са тези ненужни истерии за Ка Ел Ем вече повече от година!? Пътувахме с въпросната фирма миналото лято и можем да потвърдим, че всичко беше абсолютно нормално.. от презентацията в Експо до настаняването в Биич клуба! Четейки форумите, виждам че недоволстват само хора които НЕ СА ПОЛЗВАЛИ услугата.., а те самите са притеснени имено от такива като тях! С други думи сами си създавате тревоги:((
П.С: Нашата почивка ни изеле около 1000 евра за двама и поздравявам служителите на агенцията за професионализма им!
1000 евра ,кое по точно струва толкова,Вие до сега сте дали около 450 евро+ самолетни билети(спрциалнно за летен сезон са пъти по скъпи около 900 евро за двама + храна за двама за 7 дни и разбира са разходките из острова със всичките атракции които предлагат струва доста пари за ден.Така ,че с 1000 евра само може да мечтаете за /мечтаната почивка/.Интересно,как има толкова мнения за няколко дни,и то след мое обаждане до въпросната фирма(казах им за форума)и заваляха мнения.

Последна редакция: вт, 16 апр 2013, 13:36 от security69

# 39
  • Мнения: 2
Security, пътувахме със супруга ми. Настаняването 400 евро, а един билет струваше точно 370 лева без багажа. Е, може да сме похарчили и повече от 1000евра. Харчихме и за атракциите, за лифта в планината, колата под наем и.т.н.. Какво сега и подаръците ли да помня:) Поздрав

# 40
  • Мнения: 0
Security, пътувахме със супруга ми. Настаняването 400 евро, а един билет струваше точно 370 лева без багажа. Е, може да сме похарчили и повече от 1000евра. Харчихме и за атракциите, за лифта в планината, колата под наем и.т.н.. Какво сега и подаръците ли да помня:) Поздрав
Аз исказвам само мнение по въпроса не държа сметка на никого,а и нямам право,незнам с каква авиокомпания сте пътували,аз за да пиша съм проверил във всички а те не са много с тази дестинация,и такава сума от 370лв. има ,но само до Испания /проверено 350 евро за двама/,а от Испания до Тенерифе/270.20 евро за двама/и то ако се направи резервация 3/4 месеца по рано-това е в период от 15.09 до началото на летен сезон,а за летен сезон е  нагоре като цени,мисълта ми е ,че самата почивка ,да няма такава цена никъде,но за да стигнеш до там /преценете сами/.поздрави Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 1 010
security69, прав си за цените на билетите.

Засега мога да кажа следното: ако искате да разваляте договора, използвайте 14-дневния срок (от подписването на договора) по Закона за защита на потребителите! Нито ден повече!

По-нататък може да напиша още.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Уф, 14 дни минаха и заминаха, остава сега да се надяваме, че няма да е пълен провал тази история. Ние смятаме да пътуваме през септември. Аз гледам да съм оптимист. Но наистина, ако има реално почивали там, ще е хубаво да пишат.

# 43
  • Мнения: 0
Милички, как очаквате доволните семейства на КЛМ да се юрнем да пишем и да хвалим:)) който е щастлив забравя и си гледа живота!Аз като съм доволна от м-тел например да не би да тръгна да им правя реклама а? виж, като ме прецакаха от бтк се скъсах от писане! хелло.. в кой свят  живеете:)
не се помпайте един друг и си гледайте кефа;)
Тенерифе е уникално място!
признавам, че фирмата работи нетрадиционно, но точноо това ми хареса. редовно патуваме и честно казано ми е писнало от лелките от бг агенциите!
слънчев ден:)

# 44
  • Мнения: 2
Уважаеми съфорумки, най учтиво Ви моля да престанете с негативните си публикации относно рекламното настаняване в Regency Resorts!
Ние сме три семейства, които ще пътуваме през май. Всички имаме потвърдени ваучери от веригата, както и закупени самолетни билети и до този момент сме абсолютно доволни от организацията на софийския офис! Освен това имаме отлични отзиви от приятелски семейства вече ползвали услугата! Имам чувството, че тук или някои от пишещите просто не разбират продукта, или умишлено създават напрежение, което влияе отрицателно на семействата на които им предстои да пътуват и са с много положителни очаквания!!! Извинявам се, ама искам най-твърдо да изкажа разочарованието си от този форум!!!

Слънчев ден на всички.

Общи условия

Активация на акаунт