по- активна !!

  • 6 613
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 196
привет , имала съм  няколко сексуални партньори преди мъжът ми . всичките относно секса са били доста активни и желаещи ( може би и от възраста) . мъжът ми е млад - имаме 1 г разлика   не че това е от значение , но от както се познаваме , 90% от  случайте аз съм тази която започва играта  Embarassed   преди едвам спирах момчетата , сега  все аз започвам - това никога не ми е допадало , и ме е тормозило години наред откакто сме заедно ! дайте ми съвет момичета  Hug

# 1
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
А ти с мъжа си говори ли, обясни ли му го това нещо?
Има и такива хора, които не им харесва, или ги е срам да бъдат активните, да започват те първи, или им е приятно да се чувстват толкова желани, за това да оставят половинката си да започва първата любовната игра.
Все пак, ако не си говорила с него, кажи му го това, защото той може да няма идея как се чувстваш по въпроса.

# 2
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
И аз съм на мнение да говориш с него, може човека да си мисли, че ти е приятно ти да си инициатора.

# 3
  • Мнения: 6 214
Народът върви към асексуалност -  и мъжете, и жените.  Confused

# 4
  • Мнения: 25 454
И какъв съвет очакваш?
Имала си няколко активни партньора, но си се омъжила за най-неактивния. Е, какво очакваш, ние ли да ти го активираме?
Щом си си го избрала такъв, ще си го траеш. С годините и по-зле ще става.

# 5
  • Мнения: 6 214
Права е Как` Сийка . ти си си го избирала. И тези неща не се оправят с годините, а стават по-зле.

, и ме е тормозило години наред откакто сме заедно ! дайте ми съвет момичета  Hug

А в "татковци" има един татко с подобен проблем  Joy

# 6
  • София
  • Мнения: 648
Аз бих го "тествала" колко ще издържи преди сам да направи първата крачка. Тоест - спри ти да си инициатора за известно време. Най-малкото от любопитство бих го направила  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 7 947
Оф, като се започне всяка тема с призиви за разговори, като че само вие говорите - другите си мълчат  ooooh!
Има си такива хора. И аз съм имала партньор, който просто не взимаше инициативата. Не се променя или ако се промени това - ще е някак насила все едно, против неговата природа. Та въобще не бих говорила на тая тема сериозно, защото не виждам смисъл, след като години си е такъв, по-скоро бих намеквала само в хода на играта - например Айде другия път, искаш ли следващия път...

# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
И колко често се пльощите?

# 9
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Вилико, ако наистина не е говорила с него, може в действителност той да мисли, че нея я кефи. Аз за това попитах, няма от къде да знаем. А ако просто си е неинициативен, то няма кво да направим по въпроса.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
... години наред откакто сме заедно ! дайте ми съвет момичета  Hug

Години наред сте заедно и това те тормози... а поне веднъж говори ли с него по въпроса? Той какво мисли? Може неговата гледна точка да е съвсем различна...

# 11
  • София
  • Мнения: 4 878
Намери си любовник.

# 12
  • Мнения: 7 947
Вилико, ако наистина не е говорила с него, може в действителност той да мисли, че нея я кефи. Аз за това попитах, няма от къде да знаем. А ако просто си е неинициативен, то няма кво да направим по въпроса.

Да бе, голям мъж ще излезе - години наред се прави на пасивен - заради жената  Joy

# 13
  • Мнения: 2 457
но от както се познаваме , 90% от  случайте аз съм тази която започва играта  Embarassed   преди едвам спирах момчетата , сега  все аз започвам - това никога не ми е допадало , и ме е тормозило години наред откакто сме заедно ! дайте ми съвет момичета  Hug
Странни хора има.. Tired
При това положение защо въобще си се обвързала с него. Видяла си го какъв е, години си с него, сега се сети, че не искаш така.
Той щом от началото на връзката ви е така , перспективата би трябвало да ти е ясна - че с времето той ще  става все по- пасивен, рядко става обратното...

# 14
  • София
  • Мнения: 648
Странни хора има.. Tired
При това положение защо въобще си се обвързала с него. Видяла си го какъв е, години си с него, сега се сети, че не искаш така.
Той щом от началото на връзката ви е така , перспективата би трябвало да ти е ясна - че с времето той ще  става все по- пасивен, рядко става обратното...
Може човека да има други положителни качества. Авторката не е казала, че не и харесва да е с него. Не можеш да зачеркнеш някой, само заради една отрицателна черта.

Общи условия

Активация на акаунт