Моля за вашите коментари....Рап в ясла

  • 4 602
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 256
Абсолютно ненормално е да слушат деца на тази възраст такава музика, /ми то мооята дъщеря много изостанала бе, защото слуша "Зайченцето бяло", "Мила моя мамо", "Лит, лит, калинке" и други такива старомодни песнички/. А пък за децибелите просто не коментирам. Тия са за съд.  Imp
Още една причина да си пратя детето след 3 год. на детска. Поне ще може да говори и да ми казва, като я питам за подобни изцепки. Ако въобще я пратя. Confused

# 31
  • Мнения: 312
В детските градини пускат телевизор на децата, защото лелките ги мързи да се занимават с тях. Така поне два часа спокойствие са им  гарантирани. А колкото до рап-а, направо съм възмутена!  Не зная как ще опазя дъщеря си от подобни простотии. Дайте идея, ако трябва да сигнализираме някъде за тази градина!

# 32
  • Мнения: 175
Със сигурност рап-музиката не присъства в програмите по музика за детските градини. Казвам го, тъй като съм завършила муз.педагогика и имам скромен опит в детска градина. Поне при нас часовете минаваха в пеене на детски песнички със съпровод на пиано и запознаване на децата с някои класически произведения.
Въпросната "учителка" според мен си е сбъркала занятието. Толкова като се кефи- ми да стане DJ  superuu

# 33
  • Мнения: 1 512
Ъ?
Боже, колко простотия има по тоя свят, Боже!
Рап и картоон в детската, Софчето в буквара... Миналата година низвергнаха дядо Вазовото " Аз съм българче"...
Не разбирам... Тъжно е...

Общи условия

Активация на акаунт