Save card

  • 15 147
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 59
Понеже напоследък все се чуват агитации от членове на въпросната компания, питам какво е вашето мнение за нея? http://web.sci.sc/

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
уфффффффф

# 2
  • Мнения: 4 569
пак ли?

# 3
  • Мнения: 121
Пълна глупост е това.Освен това, очаквам скоро да има "опарили" се, но не толкова тези, които купуват картите им, а тези, които "инвестират" .Яко обаче промиват мозъците на наивните хора.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 099
Кой, за Бога, кълве на тоя бастун?!  Tired

# 5
  • Мнения: 121
Кълват, за съжаление.
Има ли друга тема за сейф карт, че да я покажа на една рибка?

# 6
  • Мнения: 0
Момичета не съдете Save Card  Simple Smile аз инвестирах и съм доволна - вече печеля Simple Smile)))))

# 7
  • Мнения: 57
Яка треска ,,тресе,, Пловдив с тия типажи....от ужилени люде.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 015
от сайта така и не се разбира какъв е бизнес модела, за сметка на бликащия на талази оптимизъм и позитивизъм от общ характер,  което е притеснително

# 9
  • Мнения: 121
Момичета не съдете Save Card  Simple Smile аз инвестирах и съм доволна - вече печеля Simple Smile)))))

Печелиш, ама те попариха в понеделник с новите проценти, нали?А след една година може да те изненадат допълнително.

# 10
  • Мнения: 21
Ot tri sedmici priblizitelno rabotim s tqh, ne vijdam da ima nqkakav problem ( i iskrenno se nadqvam da ostane taka) ako ima nqkoi po - zapoznat, kade e ulovkata za da mojem da si otvorim ochite po - shiroko Rolling Eyes


P.s Mnogo se izvinqvam za latinicata, no sam s nov laptop i ne mojah da namerq kirilizatora Confused

# 11
  • София
  • Мнения: 35 042
Може ли с 2 думи да разкажете какво представлява Save Card?

# 12
  • Мнения: 116
Ако не бъркам,плащаш за нея 20-30 лева и после ползваш отстъпка някъде-бар,кино,солариум,лекар,зъболекар,...И дистрибуторите са много досадни.Една имаше наглостта да ми каже,че съм културно изостанала и необразована само защото не си купих карта за театрални представления.

# 13
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
На мен ми предложи да стана бизнес партньор човек, кадърен, умен, утвърдил се и изкачил се по стълбицата на финансова компания. Добър познат. Въпреки всичко това и аз съм скептична и се чудя как е решил да се захване с тях. Thinking

# 14
  • Мнения: 121
Картата за отстъпки струва 50 лв.За сега е работеща и според мен няма проблем.Обче това с бизнес партьорите ми намирисва.Можеш да инвестираш една от три суми, забравих какви са малките, най-голямата е 3000 лв.

Общи условия

Активация на акаунт