Save card

  • 15 145
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 356
а това как ви се струва: https://cartabene.bg ???

# 46
  • София
  • Мнения: 35 039
Ами аз си я ползвам активно. Даде ми я майка ми /издали са на нейно име/ и сега съм леко поизнервена, защото изтече годността на пластиката и си чакам новата Mr. Green

# 47
  • Мнения: 356
А тя не е ли на същия пирамиден принцип? Не съм запозната, за това питам.
Благодаря

# 48
  • София
  • Мнения: 35 039
А тя не е ли на същия пирамиден принцип? Не съм запозната, за това питам.
Благодаря
А, не.....тоест не знам.
Не знам принципа на получаване, но със сигурност е много разпознаваема. Аз така, някак плахо питах....пък после видях, че "действа" в любимите ми ресторанти, заведения и магазини Peace
Дали са я на майка ми служебно /сериозна фирма/

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 241
А тя не е ли на същия пирамиден принцип? Не съм запозната, за това питам.
Благодаря

Аз също само бегло съм запозната, но мисля, че тя не продава т.нар. "партньорства", които всъщност правят SCI пирамида.

# 50
  • софия
  • Мнения: 386
Ние сме търговски партньор на sci. Принципът е подобен на този на сайтовете за колективно пазаруване;само че тук ролята на ваучер играе картата на клиента.Даваме определена отстъпка;която не ни затруднява,тъй като и без това я правим на редовни клиенти.Допълнителен оборот от нови клиенти с карти компенсира отстъпката.За сега отношенията ни са коректни.Дали по принцип са пирамида не мога да знам.

# 51
  • Мнения: 2 674
Цитат
Открих АМЕРИКА

На мен един чичко на солидна възраст ми предложи подобна схема, и на семинар ме покани и светло бъдеще ми начерта. Той откъде да знае, че във Варна имаше пирамиди, ама какво да им обясняваш на такива ентусиасти. Е, аз попитах как мога да отида на семинар Mr. Green, но понеже се оказах неблагонадежна не ми сподели подробности за сбирката. Двадесет и първи век сме и още хората се връзват на такива въдички. И още може.

Разказвам го, с цел да споделя, че този феномен не се спира пред никакви граници и цял свят ще го споходи неимоверно натрупване на капитали.

# 52
  • Мнения: 2 237
Хм...значи имали сме глави на раменете, така ли....Ми чудя се тогава:какво имат  на раменете си тия, дето продължават да се подлъгват по тая тъпа пирамида?  Thinking Как...как е възможно все още някой да се  доверява на подобна структура? Къде е закона? Къде е прокуратурата питам аз? До кога тези ще се разкарват безнаказано и ще лъжат и зарибяват наивни граждани?
Един приятел се опита  да ме "зариби" с SCI глупостта. Беше тотално зомбиран и не спря да обяснява колко велики, славни, прекрасни и чудодейни са. Приличаше на наркоман. Не само, че не успя, но към днешна дата е един прошляк, загубил много пари и приятели, но все така зомбиран......
Ами не, благодаря. Избирам да мисля, ама наистина да мисля с тая глава на раменете си.

Общи условия

Активация на акаунт