ПУДРА!

  • 1 161
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 248
С търсачката намерих хубави теми за пудрата...как да се избере, каква да се избере и т.н., но те датират от преди повече от половин година, затова ми се иска да си сверя часовника...може би има нещо ново, което да си заслужава! Mr. Green
Имам пудрата на Клиник, но си я взех лятото и за в момента ми е малко тъмничка, иначе е страхотна, добре покрива и стои естествено.
Търся пудра, която леко да матира кожата, защото сега използвам много мазен крем, заради сезона. По принцип съм с нормална към суха кожа. Исками се да покрива добре, защото си имам няколко кофти петънца. Blush
Ако може да е от средния ценови диапазон - хубава, но не много скъпа и да не е от каталожната търговия  - Ейвън, Орифлейм.
Ох, много изисквания, много нещо...

Е, дали има такова животно?! Rolling Eyes


П.С. Прочетох много за антибактериалната на Манхатън...отзиви?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 544
Еййййй не мога да ти смогна на темите.. Hug
 Пудрата ми е на Манхатън 2в1. Ползвам я от години.. за зимата е страхотна. Малко по- покривна е  и предпазва кожата.  И понеже има и фдт вътре не седи като изпръхнала.
Е това е животното.. Това е единственото нещо което ползвам от години и не мога да намеря по-добро.

# 2
  • Мнения: 5 622

 Момичета,как уцелвате цвета бе? Ей това нещо ми се струва невъзможно на мен!Въобще не съм в час с пудри и ФДТ и когато отида с мерак да си купя такова нещо,че и аз да имам,винаги се отказвам.Защото стоя в магазина един час,пробвайки всички цветове и накрая никой не ми се струва подходящ  Crazy

Кажете ми,КЪДЕ(на коя част от тялото) се пробва цвета на пудрата и ФДТ?

# 3
  • София
  • Мнения: 1 544

 Момичета,как уцелвате цвета бе? Ей това нещо ми се струва невъзможно на мен!Въобще не съм в час с пудри и ФДТ и когато отида с мерак да си купя такова нещо,че и аз да имам,винаги се отказвам.Защото стоя в магазина един час,пробвайки всички цветове и накрая никой не ми се струва подходящ Crazy

Кажете ми,КЪДЕ(на коя част от тялото) се пробва цвета на пудрата и ФДТ?
ТРУДНО. Никога не съм успявала да докарам абсолюто моя си цвят.. Но пък така ми харесва повече.. с лек нюанс.
Иначе това е пудрата
Не е точно това.. като влезнете на пудри - 3тата с белия капак.

# 4
  • Мнения: 5 313
На Манхатън имам 2в1 и антибактериалната пудра.
И от двете съм доволна. Peace

# 5
  • Мнения: 2 125
Еййййй не мога да ти смогна на темите.. Hug
 Пудрата ми е на Манхатън 2в1. Ползвам я от години.. за зимата е страхотна. Малко по- покривна е  и предпазва кожата.  И понеже има и фдт вътре не седи като изпръхнала.
Е това е животното.. Това е единственото нещо което ползвам от години и не мога да намеря по-добро.
Абсолютно съм съгласна! newsm10

# 6
  • Мнения: 5 265
Моята е антибактериална на Манхатън.  newsm26

# 7
  • Мнения: 3 248
И сега какво? Предлагате ми две...каква им е разликата? Едната е може би за проблемна кожа (склонна към опъпчване), а другата е като ФДТ + пудра?
 Thinking
Цени? Антибактериалната четох някъде, че е около 12-13 лева, а другата?newsm78

# 8
  • Мнения: 5 299
С удоволствие ще се възползвам и аз от темичката Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 9 395
Кажете ми,КЪДЕ(на коя част от тялото) се пробва цвета на пудрата и ФДТ?
Бубе, това сме го обсъждали назад някъде в темите. Wink
Аз се каня да ти пиша още от оная тема за фдт на Макс Фактор. Simple Smile
Отговарям ти сега. Hug
Най-добре е цвета на пудрата/фдт да се изпробва директно на лицето. Само там. Защото кожата на китката е друга, по цвят, по вид и пр. Логично е, да пробваш цвета там, за където е предназначен да се носи. Wink
Най-добре е това да бъде частта на лицето малко над долната челюст и на бузата преди ухото. Т.е. някъде там, където като натиснеш с пръст усещаш хлътването на бузата м/у горната и долната челюст. Надявам се, че ме разбираш. Simple Smile
Освен това, 'твоят цвят' е този, който идеално се слива с тена на лицето ти. Нито тон по-тъмно от това, защото ще направи лош контраст с тена на шията, а това изглежда зле винаги.
Ако има имаш, все пак, известно колебание между два близки на вид оттенъка, то избери по-добре по-светлия. Добре е да се пробва на дневна светлина, за да няма заблуди после. Grinning
Ами това е, което се сетиха да ти напиша набързо. Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 9 395
Имам пудрата на Клиник, но си я взех лятото и за в момента ми е малко тъмничка, иначе е страхотна, добре покрива и стои естествено.
Ох, трудно ми е да си представя, как от Клиник, ще отидеш в другата крайност на Манхатън. Mr. Green
 Ама може и такова животно да има. Grinning

Виж Ревлон и Лореал по-добре. Peace

# 11
  • Мнения: 1 951
Аz съЩо имам в момента Манхаттан 2в1 и съм много доволна. От всички други пудри които съм полzвала досега се иzприЩвам... А виж, уцелването на цвета и на мен ми е проблем.

# 12
  • Мнения: 3 248
Имам пудрата на Клиник, но си я взех лятото и за в момента ми е малко тъмничка, иначе е страхотна, добре покрива и стои естествено.
Ох, трудно ми е да си представя, как от Клиник, ще отидеш в другата крайност на Манхатън. Mr. Green
 Ама може и такова животно да има. Grinning

Виж Ревлон и Лореал по-добре. Peace

Kopche, не мога да издържа финансово да си купувам само скъпа козметика. Имам гадния навик да искам да имам всичко, без значение дали ще го ползвам повече от 2-3 пъти...и от тук май идва основният ми проблем. Blush Ако ползвах само 3-4-5 неща...да си влизам само Клиник и най вече любимата ми Есте Лаудер, ама нц! Crazy
Иначе пудрата на Клиник е много икономична, ако е годна, сигурно и след 3 години ще си имам от нея! Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 1 544
...Иначе пудрата на Клиник е много икономична, ако е годна, сигурно и след 3 години ще си имам от нея! Mr. Green
Koлко пари е тази пудра?

# 14
  • София
  • Мнения: 1 626
Аз в момента имам Антибактериалната на Манхатън /цена 9лв/ и Макс Фактор - Транслуцент /18лв/. И двете са добри! НО! С първата моята мазна кожа стои като набрашнена в първия момент и се забелязва. А втората е перфектната пудра за мен. Прахообразна е с пухче. Страхотно усещане за лукс при нанасяне. Има съвсем леки светлоотразяващи частици по описание на опаковката, истината е че аз не съм ги видяла, но много добре се адаптира с цвета на кожата и изглежда разкошно.


 Момичета,как уцелвате цвета бе? Ей това нещо ми се струва невъзможно на мен!Въобще не съм в час с пудри и ФДТ и когато отида с мерак да си купя такова нещо,че и аз да имам,винаги се отказвам.Защото стоя в магазина един час,пробвайки всички цветове и накрая никой не ми се струва подходящ Crazy

Кажете ми,КЪДЕ(на коя част от тялото) се пробва цвета на пудрата и ФДТ?

Бубе, може би това е пудрата за теб. Един единствен цвят е! Става за всякакви цветове ФДТ. Така си пише и на нея, че се адаптира към цвета на кожата или ФДТ.

Общи условия

Активация на акаунт