Отговори
  • Мнения: 9 973
Здравейте!От 2-3 м. чакахме завръщане на комшийката-зъболекарка около блока с 2-3 кариеса на 5г. и 3г. ми син.
Предупредих личната лекарка,че искам здравни книжки на децата и досега тя само ме мотае,а вече хода ВСЕКИ ден при нея #Cussing out
Големият ми син миналата седмица се наду от зъб и овладяхме,вече почти пломбиран,а от 2 дни и малкия  Cry  Той е на 3г. и е с поне 4 зъба за правене  Shocked
Направиха дупка за да изтича гной,но гной няма и отока расте.Сега започваме да пием АБ ,но и при този вид на детето,педиатърката не ни съжали и отново ни отказа книжките Close
"Царят дава,пъдаря не дава!"....Сега трябва да си платя лечението  на зъбите,а после за какво ще са ми книжките???? newsm78 #Cussing out

Дайте ми съвет,моля ви.Обеща в понеделник да ги даде,но тя само ме лъже-вече не й вярвам  Tired
А детето повече не може да чака  книжката си,защото има операция на сърцето и има риск гнойта да го засегне  Rolling Eyes

Ето снимки на малкото ми момче-на 3г.Брат му беше по-добре от него

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=498947223463482&set=a.498947193463485.116802.100000446262454&type=1&theater


http://www.facebook.com/photo.php?fbid=498947326796805&set=a … ype=1&theater


http://www.facebook.com/photo.php?fbid=498947396796798&set=a … ype=1&theater

# 1
  • Мнения: 2 382
Първоначалното издаване на здравни книжки наистина се бави много . Аз чаках около една година след като се роди дъщеря ми. Друг вариант е да обявиш в ЗК книжките за изгубени и за 45 дена ви издават нови и не се разправяш с личната. Мисля, че се заплащаше някаква минимална такса.

Ако и четирите зъбчета са в толкова тежко положение, по здравна каса ще могат да се отчетат само две( две лечения и две обтурации - общо 4 дейности), така че започнете с леченията на зъбчетата в най-тежко състояние, а след издаване на книжките ще продължите по здравна каса.

# 2
  • Мнения: 9 973
Добре,че сме при позната зъболекарка,та ходим по 2 пъти на ден,отока овладяхме вече.И все пак е направо ....Аз съм си приготвила и сумата да си платя без книжките,но съм отчаяна от безхаберието на лекарката ни  Rolling Eyes
А в здравната каса не могат ли нещо да направят? Thinking

# 3
  • Мнения: 2 382
Радвам се, че детето вече е добре! Това е най-важното!.
В здравната каса могат да ти издадат книжката за 45 дена, това е което могат да направят Peace.
Не знам какъв точно е проблемът с първоначалното издаване, но го има навсякъде, така че личната не ви мотае нарочно.

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Уф, как бе... Аз се появих без предупреждение в кабинета на личния да му искам книжки и той веднага ги даде. А при вас положението е спешно.
Щом ви е позната зъболекарката сигурно ще може да изчака книжката.

# 5
  • Мнения: 9 973
Още не съм си взела книжките  ooooh! ooooh! ooooh!

# 6
  • София
  • Мнения: 107
Не знам какъв е проблема с тези книжки.И нашата лична лекарка не ни дава.Нямало в Здравната каса, а пък оттам ми казват, че няма такова нещо.Има книжки за всички. За съжаление се дават само от личната лекарка.А и на нас ни трябват за зъболекар. Cry

Общи условия

Активация на акаунт