Фраксипарин, Клексан и Аспирин Протект - Тема 6

  • 93 697
  • 777
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 2 164
Бременна ли си?

# 766
  • Мнения: 681
На необикновените български специалисти по репродуктивна медицина съм им сърбала попарата 4 години и накрая преминах към инвестиране в чуждестранните.

Щом не знаеш дали имаш предразположеност към тромбофилия, може би изобщо нямаш нужда от Фраксипарин и спирането му даже е препоръчително (според мен). Иначе аспиринът се изписва масово при ин витро, но той едва ли ти е предизвикал проблемите.

# 767
  • Мнения: 881
Аз затова и мисля да си продължа АП newsm78

# 768
  • Мнения: 39 283
боби, отиди и изследвай анти 10 а. това е единственият показател който вижда действието на фраксито. другите разни тромбоцити, инр-та и друга хемостаза въобще е за друг вид антикуагуланти.
това го твърдя със сигурност, защото вече 10 месец сърбам попарата на съсирването.
може това 0.4 да ти е много. може и да ти е малко.
синините ги има.
аз съм била доста време на два пъти по 0.6 и корем и ръце ми бяха все едно някой ме е ползвал за боксова круша. но целта оправдава средствата.

мойта цел сладичко спинка до мен и ми се усмихва насън  Heart Eyes

# 769
  • гр. София
  • Мнения: 182
ей, sigma, кога минаха 2 месеца... Радвам се, че сте добре!  Hug

# 770
  • Мнения: 881
sugma,какво се води това анти 10а ,ама аз имам в предвид,че имам синини не където се боцкам,а по краката

# 771
  • Мнения: 1 117
sigma, можеш ли да дадеш повече информация за анти 10 а. Какво представлява, къде се изследва?

Благодаря ти предварително!

# 772
  • гр. София
  • Мнения: 182
Понеже виждам, че sigma не се включва още, да кажа аз каквото знам.  Grinning Анти Ха е изследване, което се прави в Трета Градска Болница в София (МБАЛ "Национална кардиологична болница"). Кръвно изследване е, взима се венозна кръв. Изследването е свързано с прилагането на инжекциите и определяне на тяхната доза. В зависимост от стойностите на изследването могат да ви намалят или увеличат дозата на инжекциите. Важно е да знаете, че изследването се прави 4 часа след поставяне на инжекцията. По принцип вторник е денят, който е определен за изследване на бременни. Самото изследване струва 25 лв + 3 лв. взимане на кръв. За разчитане на стойностите обаче се прави консултация с Проф. Паскалева, която струва 30 лв. Така изследването ви излиза 58 лв. Може да не ходите на гладно. Когато попитах ми казаха само да не ям някакви мазни неща преди това. Май е това.  Grinning
sigma ако има да добави нещо.
 Hug

# 773
  • Мнения: 7 118
Момичета, не е ли време някой да пусне нова тема?

# 774
  • Мнения: 39 283
Ирри, няма какво повече да добавя  Peace

месеците си минават, малечка вече не е толкова малечка. вече сме 4 килограма и да чукна на дърво върви здрава. лошото е че постоянно сме о доктори на прегледи- неонатолог, невролог, очен, педиатър. скоро почваме и рехабилитация. отнема страшно много време, но пък е толкова хубаво.

иначе аз продължавам лечението на синтром. вече ми следят инр-то. откъснах се с много зор от фраксито. докторката, хемостезиоложката ми казваше че съм като наркоманка на фракси. първите дни след като госпрях беше ужасно. постоянно стягане в крака. осягах на няколко пъти към инжекцията, но в последният момент я оставях. и така вече съм "чиста" от 18 дни  Joy

# 775
  • Мнения: 881
Благодаря ви момичета за пояснението,в някоя друга лаборатория не може ли се направи това изследване,понеже не съм от София newsm78

# 776
  • Мнения: 85
Благодаря ви момичета за пояснението,в някоя друга лаборатория не може ли се направи това изследване,понеже не съм от София newsm78

Само в София се прави май....
Време е за нова тема Peace

# 777

Общи условия

Активация на акаунт