Парфюмни размисли и страсти - 164

  • 38 246
  • 739
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 75
В fragrantica.com , ми се стори, че преобладават мненията за автентичен аромат на шоколад с някакви плодове с състава и че се качвали килограми от него  Laughing , защото предизвиква апетит. Последното е вярно  Blush , защото аз омотах едно редче черен шоколад, покрай приказките тук  Whistling .




На мен пък сладките парфюми ми действат точно обратното, утоляват ми глада за сладко. Ето сега от 20 дена съм на диета, сладко не близвам, но пък яко се поливам с всякакви сладости и ми действат добре. Лошото е, че от вчера в пристъп на глад взех да поръчвам вкусни парфюми наред.  Mr. Green

Ами Ronita, аз по -горе писах, непременно пробвай Cuir Beluga,много хубава ванилия примесена с кожа ,невероятен . Вече по-накъртващо сладък е Oriental Brulant,но предполагам ще допадне на любителите на гурме аромати.Пробвах и някакъв с ванилия може би Spiritueuse Double Vanilie, но там вече преобладаваше ванилията.Наистина човек трябва предварително да си е набелязал какво да пробва ,защото от многообразието и желанието да пробваш всичко,в един момент ставаш разноглед  #Crazy.

Хич не си падам по парфюмите с кожа, та Cuir Beluga ще го пропусна, но Oriental Brulant непременно ще пробвам Hug

# 631
  • NYC
  • Мнения: 48
Ронита - пробвай и Iris Ganache - ириса е само във връхните нотки, после е шоколадова фантазия (много фин и изискан, както Guerlain го умее...) И пробвай, ако имаш останало желание, Cuir Beluga  Heart Eyes- този парфюм ме "научи" да харесвам кожа. Е, не стана с една проба, но е много добре направен и си заслужава да се пробва. Би трябвало да могат да ти направят няколко пробички, особено с покупка, така че го сложи в списъка  Peace

# 632
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Ronita, Cuir Beluga изобщо не мирише на такава кожа, каквато си представяш и съдейки по вкуса ти мисля, че дори ще ти хареса  Simple Smile

# 633
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Ронита,
Колкото сме тук, толкова и препоръки ще се дадат.
И за да не те е яд после, че нещо си пропуснала, тествай всичко.
Моя позната като я попитат в салона дали иска еди-какво-си, отговорът е - всичко каквото ми се полага.
Затова най-добре пробвай всички, полага ти се.  Mr. Green

# 634
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Аз днес за пръв път тествах оригинала на Лейди Милион и за беда го пръснах на блузата,голяма катастрофа,толкова не ми хареса,а уж харесвам тежки ориенталски аромати,нещо и черната рокля на Гарлен не ми хареса,аз съм си като влюбена в Нина Ричи-Нина,Феери на Ван Клиф и Арпелс и Дона Каран и това е-нищо не ме"грабва"

# 635
  • Мнения: 75
Благодаря за препоръките момичета  Hug

То хубаво да пробвам всичко, ама имам само две ръце все пак, а и е хладно времето, освен на китки не знам къде другаде ще мога да пръсна, затова гледам да си огранича избора до два-три. Simple Smile

Това че ще купя нещо е сигурно, ако при това положение ми дадат и пробички ще бъде страхотно! Да мога да ги тествам после на спокойствие. Засега съм почти сигурна, че ще избера Gourmand Coquin, но първо ще тествам Tonka Imperiale още веднъж, че на последната среща не можах да усетя почти нищо от нея.

# 636
  • Мнения: 85
Благодаря , аН~  bouquet.
Точно Мимс ,Белугата въобще не е типичен кожен парфюм.Аз го усетих предимно сладко вкусен и ако не бях чела ревюта за него ,че има кожа, може би даже нямаше да я доловя.  Мисля ,че на Ronita ще и хареса.За себе си съм убедена ,че ако някой ден отново стъпя в бутик на Герлен ,то ще си изляза с Cuir Beluga Heart Eyes.

# 637
  • Мнения: 17 546
Мацки, да ви попитам, може ли при пръскане на кожа Органза едп да оставя оранжева диря?
Изобщо има ли такива парфюми?
Да. Течността на Органза с времето потъмнява, става почти червена на цвят и цапа дрехи. Има и други такива парфюми, да.  Peace

# 638
  • Мнения: 813
Allys , честит ти нов аромат  bouquetда се чувстваш неотразима с него!

# 639
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Мацки, да ви попитам, може ли при пръскане на кожа Органза едп да оставя оранжева диря?
Изобщо има ли такива парфюми?
Да. Течността на Органза с времето потъмнява, става почти червена на цвят и цапа дрехи. Има и други такива парфюми, да.  Peace
Мерси.   bouquet

# 640
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 124
Парфюмни  Hug

Вчера бях с Нарцисо Родригез фор хър, днес съм с Трезор Миднайт Роуз, чувствам се много добре с него.

Ух, добре че се кротнах малко с парфюмните желания че както се бях засилила..последно купих Малката черна рокля и един малък мис диор. Достатъчно парфюми имам сега да изкарам цялата зима, пролетта, че и лятото (Цели осем Heart Eyes  Blush). Хубави парфюми ще има винаги, но не можем да купим всичко.

Сега имам добро разнообразие за всякакво настроение, мисля да си дам една дъълга парфюмна почивка и да се наслаждавам на това което си имам в гардеробчето. Хубав ден на тези като мен за които денят е започнал скоро и хубава вечер на парфюмните феи в България и другите страни в Европа.  

# 641
  • София
  • Мнения: 64
Благодаря Athena - вечерта беше наистина хубава!

Докато върху ръцете ми стоят няколко парфюма, да споделя бегли впечатления.

Spicebomb Viktor&Rolf - отблизо е приятен, смесен, но на 20 см образува вкусни вишни, почти като в Ambre Narguile, които са си неустоими. В момента чувствата са бурни, добре че получих отливка от прекрасна, досетлива фея, иначе имаше опасност от безотговорно поведение.

Chypre Jovoy е като златното сечение между L`Eau de Chloe и Agent Provocateur - по-отчетлив и изявен от първия, по-гладък от втория. Т. е. красива шипрова роза с прозрачен меден дъх.

Amber Absolute Tom Ford е тъмна, опушена амбра, леко солена като прополис. Върху мен е сух, малко строг, но смущаващо привлекателен.

# 642
  • Мнения: 30 969
Кюир Белуга е мечта! Моя мечта! Heart Eyes

# 643
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 510
Ако флаконът протече около гърлото, там където е капсулован металния накрайник, имате ли съмнения за оригиналността му? Случвало ли ви се е? Hug

# 644
  • Мнения: 17 546
Ако флаконът протече около гърлото, там където е капсулован металния накрайник, имате ли съмнения за оригиналността му? Случвало ли ви се е? Hug
Случвало ми се е от няколко размени да получа такива флакони, без никакво съмнение в автентичността и произхода на парфюмите. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт