Днес ми е мъчно, защото...16

  • 100 130
  • 853
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 574
                                  Свещта горя горя горя
                                   изгоря докрая тя
                                   и угасна и със
                                  гробът ти се сля.
                               Липсваш много на
                           хората които те обичат!
 Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad   

 
smile3518Нека почива в мир . Flowers Rose Flowers Rose

# 31
  • Мнения: 506
Дано!Искрено вярвам в това макар на моменти да плача и вчера ходих до гроба му седях и гледах свещта имах чувството че свещта плаче.Много невероятно и истинско беше!Като сълзите които се стичат по лицето ми.

# 32
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Защото съдбата за пореден път не е справедлива спрямо нас... Защото нищо лошо не направихме в живота си, помагахме на всеки, а получихме само болка. Защото трябва да съм силната, а не знам до кога.... Защото...

# 33
  • Мнения: 646
Марѝ незнам какво да кажа  Sad,как да ти помогна макар и виртуално,това през което минавате е меко казано кошмар  Sick.Моляте моли се  Praynig  и аз ще се моля  Praynig  Пращам ти най-силната и положителна прегръдка  миличка Hug

# 34
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Весе, молих се... От сто кладенци вода пренесох както се казва, мъжът ми пи всякакви гадости...Ти разбираш ли, че ние в момента сме като строшени керамични съдове?

Цял живот се борим с нещо лошо... Детето ни е на 20 години. Та какво хубаво видя освен топлият ни семеен живот?

Не знам. Молби ли, молитви ли, лекари, знахари, лечители, болници... През всичко минахме, миличка. Не зная какво още ни е приготвено...

# 35
  • у дома
  • Мнения: 1 160
Мари,прегръщам те-не знам дори какво да ти кажа,не мога да те утеша,но знам какво ти е,изпитала съм го и боли от това,че искаш,а си безсилен.

# 36
  • Мнения: 1 502
Мари , прегръдка и от мен.Знам какво е да се молиш и нищо да не се променя, да си безсилен.Засяда буца в гърлото ми и не знам какво да напиша за утеха , когато нищо не може да намали болката.

# 37
  • Мнения: 646
Весе, молих се... От сто кладенци вода пренесох както се казва, мъжът ми пи всякакви гадости...Ти разбираш ли, че ние в момента сме като строшени керамични съдове?

Цял живот се борим с нещо лошо... Детето ни е на 20 години. Та какво хубаво видя освен топлият ни семеен живот?

Не знам. Молби ли, молитви ли, лекари, знахари, лечители, болници... През всичко минахме, миличка. Не зная какво още ни е приготвено...

Знам,през какво минавате  Sad ,моята майка също още се бори  Praynig  .а и ние покрай нея.Изби я на религия,спря да си пие имуностимулантите,които са и задължителни при нейната диагноза.И мен ме е ужасно страх скъпа приятелко,но трябва да сме силни пред тях , заради тях и другите ни  близки и деца. Със сигурност на моменти е невъзможно да се държим,защото трябва да си пълен непукис и темерут за да не рухнеш макар усамотен  за няколко дни.Настръхвам  от неизвестното ,а най-вече  от най-лошото,защото не съм готова да го приема  Sick .Затова по-нагоре ти написах,че незнам какво да ти кажа.Ако мога да ти помогна с каквото и да е съм насреща,само драсни едно ЛС и съм при теб,дори и само за да си поплачем  Hug   spoko

# 38
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
 Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 1 574
Мари PraynigГоспод да ви пази от всякакво зло  Hugмного се натеглихте вече стига Sad Hug.
Нещата да вървят към подобрение при твоя мъж . Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 40
  • Мнения: 141
Мъчно ми е много. Отново идват празници, които се превърнаха в най-големия кошмар за нас. Плача почти всеки ден и ми е много много празно и болно. Ужасно ми липсва детето ми и все повече ме е страх, изпитвам ужас от това, че продължавам още. И как ще е натам?
Нека почиват в мир милите ни ангелчета! Любовта и мъката ни нямат край! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Мари, стискам палци за вас!!! Боже, колко ли ти е трудно! Съжалявам, просто нямам думи, освен да кажа че не е честно, просто не е честно!  Hug

# 41
  • у дома
  • Мнения: 1 160
sick,не е честно наистина мила.
Най-трудно е по празниците.
Аз дълго време се сърдих на Бог,но чак сега след толкова години осъзнах,че е бил прав,че е взел мъничкото ми момиче,аз не съм била,няма да бъда толкова силна,за да гледам болно дете.
Звучи ужасно,но това е моята равносметка,така че сега не ме боли по-малко,но вече мога да дишам.
Сега ме боли като видя наборчетата й и се питам как ли би изглеждала сега,дали има моите сини очи...дали е с нашия темперамент...
Мъчно ми е,плача,но живея с болката и мъката.

# 42
  • Мнения: 1 574
Моля ви да се помолите за моят баща ,днес сутринта е получи тежък инсулт ,тези часове и дни са критични . smile3518

# 43
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Да се помолим... Praynig newsm17 Praynig

Не плачи миличка. Знам, че ти е много мъчно, но сълзите не помагат. Изпитах го. Просто вярвай, че той ще се оправи, ИСКАЙ да се оправи и нека просто те прегърна... Hug

# 44
  • Мнения: 991
КроелкаPraynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт