Домашни маски и средства за разкрасяване

  • 2 013
  • 19
  •   1
Отговори

Анкета

Използвате ли домашни маски за лице и коса?Колко често?

Опции:

* Гласуването приключено: ср, 30 яну 2013, 14:37
* Може да изберете максимум 2 опции.

  • world wide
  • Мнения: 139
За всички обичащи домашните маски и средства за разкрасяване


Добре Дошли


Последна редакция: чт, 01 ное 2012, 14:50 от dark angel

# 1
  • world wide
  • Мнения: 139
Маска от авокадо при суха кожа:
1 зpял плoд aвoĸaдo, 1 жълтъĸ и 1 ч.л. лимoнoв coĸ ce cмecвaт дoбpe, нaнacят ce въpxy дoбpe пoчиcтeнaтa ĸoжa нa лицeтo, шиятa и дeĸoлтeтo, cлeд ĸoeтo ce измивaт c xлaдĸa вoдa.

# 2
  • world wide
  • Мнения: 139
Давайте идеи

ето още малко от мен: 
масказа блясък и обем от 3 жълтъка, 1.с.л. зехтин и 1 кафяна лъжичка ром/домашна ракия и една капсула витамин Д. Разбъркайте добре, нанесете сместа кичур по кичур и оставете да подейства около 40 минути. Добре е главата да се покрие с кърпа.

# 3
  • world wide
  • Мнения: 139
ето още мнооого идеи тук

# 4
  • Мнения: 150
наскоро почнах да ползвам една маска за коса  много я хвалят при мен засега единствения ефект е че ми спря косопада падаше много  а още след второто нанасяне спря да пада и  вместо мека   стана по суха ама ще продължа да я  правя пак може и да омекне  Joy а сега продуктите  1 с.л. тривитаминол 1с.л. оцет 1с.л. к.мляко 1 с.л алкохол ( аз слагам ракия) 1с.л. бадемово масло и един аспирин против пърхут успех

# 5
  • world wide
  • Мнения: 139
наскоро почнах да ползвам една маска за коса  много я хвалят при мен засега единствения ефект е че ми спря косопада падаше много  а още след второто нанасяне спря да пада и  вместо мека   стана по суха ама ще продължа да я  правя пак може и да омекне  Joy а сега продуктите  1 с.л. тривитаминол 1с.л. оцет 1с.л. к.мляко 1 с.л алкохол ( аз слагам ракия) 1с.л. бадемово масло и един аспирин против пърхут успех
  а ти по принцип каква маска търсиш?За какво имам предвид???

# 6
  • Мнения: 150
ами моята коса е много суха и расте страшно бавно  и напоследък започна   да пада много след като се порових из нета намерих тази много добри коментари имаше растяла много бързо и ставала много хубава та реших да пробвам наистина косопада спря ама пак си е суха

# 7
  • Мнения: 19
dark angel,
Хубаво си вървяха темите в подфорума за ОЧНО ЗДРАВЕ и красота...
Не са ли маските за кожа и коса малко по-подходящи за "Здраве и красота / Красива мама" ? Wink
Поздрави,

# 8
  • world wide
  • Мнения: 139
dark angel,
Хубаво си вървяха темите в подфорума за ОЧНО ЗДРАВЕ и красота...
Не са ли маските за кожа и коса малко по-подходящи за "Здраве и красота / Красива мама" ? Wink
Поздрави,


абе то е така май  Embarassed  но се подведох по очно здраве и КРАСОТА.Някои знае ли как да я преместя в КРАСИВА МАМА???  newsm78  newsm78  newsm78

# 9
  • world wide
  • Мнения: 139
май модераторите са ме изпреварили

# 10
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 122
Да напиша и аз нещо прекрасно, ефикасно, за което научих от форума - пилинг на лицето с овесени ядки - невероятен!

# 11
  • Мнения: 2 683
Здравейте!  wavey
Прави ли сте си маска за лице с кисело мляко?

# 12
  • world wide
  • Мнения: 139
Да напиша и аз нещо прекрасно, ефикасно, за което научих от форума - пилинг на лицето с овесени ядки - невероятен!
Сподели с нас тайната де   newsm20

Здравейте!  wavey
Прави ли сте си маска за лице с кисело мляко?

аз си правя с кисело мляко и йълтък много е приятна и стяга много бързо а и като цяло киселото мляко се отразява блаягоприятно на кожата

# 13
  • Мнения: 2 683
dark angel, супер! Ще пробвам   bouquet

# 14
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 122
Да напиша и аз нещо прекрасно, ефикасно, за което научих от форума - пилинг на лицето с овесени ядки - невероятен!
Сподели с нас тайната де   newsm20


Слагам малко овесени ядки в шепа и ги навлажнявам, после обтривам лицето и накрая измивам с хладка вода...
Имаше клипче, но не го намирам

Общи условия

Активация на акаунт