Откъде купувате козметика OLAY ?

  • 5 926
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 35 961
Complete -нощен, както и интезивен, но изрично уточни че тези били за по- зряла кожа

млада, зряла  Whistling ... ще го пробвам, ако ми го изпратят; с моите 30 г. сигурно съм с достатъчно зряла за него, не съм се навила на най-анти-айджинг серия все пак; а до магазинчето ще отскоча някой по-слънчев ден Sunglasses

# 31
  • Мнения: 257
    Аз преди няколко дни ходих в ова магазинче и  купих дневен и нощен крем. Но ми направи впечатление, че кутийките не бяха опаковани в целофан и нямаше никаква листовка за продукта. Някак си направо отваряш и  можеш да пипнеш и помиришеш крема. А иначе за първи път си купувам отБг и то точно тази серия. Вие в какъв вид сте си купували от там?

# 32
  • Мнения: 35 961
Някак си направо отваряш и можеш да пипнеш и помиришеш крема.

тогава не си купувам от там! искам кремът да ми е "девствен", а не 100 души да са душили и бъркали цяла година преди да си го занеса у дома!

# 33
  • София
  • Мнения: 3 328
...Преди малко пратих мама да отиде с малката и говорих с продавачката по телефона. Каза ми че имат предимно нощни кремове за суха кожа, Complete -нощен, както и интезивен, но изрично уточни че тези били за по- зряла кожа. Дано с това да съм помогнала и да компенсирам причиненото неудобство.  bouquet
Много ти благодаря  love001, с това наистина много ми помогна, защото тези кремове, за които пишеш, биха били тежки за моята кожа. На места все още е мазна, въпреки че на други се лющи от сухота. А за днес пак се бях наточила да ходя, упоритко съм си, к`во да пра`иш   Wink

# 34
  • Мнения: 289
Цитат
Странното е, че от висшия клас има голям избор, а от такива за масовия потребител като Olay е по-ограничен.


Имат голямо разнообразие и от двата калибъра.

За мен не е нещо особено като козметика.
Аз съм с чувствителна кожа и тази козметика не ми помогна, а по-скоро влоши нещата   

Кейси, аз говоря за България. В сравнение с други европейски страни изборът ни е по-ограничен. Не, че е болка за умиране  Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 1 544
Complete -нощен, както и интезивен, но изрично уточни че тези били за по- зряла кожа

млада, зряла  Whistling ... ще го пробвам, ако ми го изпратят; с моите 30 г. сигурно съм с достатъчно зряла за него, не съм се навила на най-анти-айджинг серия все пак; а до магазинчето ще отскоча някой по-слънчев ден Sunglasses
   bouquet Наборе .. този витаминозният много добре ми действа .. а продавачката по телефона може да съм и звучала като някоя 17 годишна тинейджърка.. Embarassed и затова да ми натвърди няколко пъти "по- зряла кожа"

# 36
  • Мнения: 257
   Между другото, вчера видях на ощеедно място да се продава  тази козметика, близо е до гаражчето, но е по-лесно да се намери - на Янко Съкъзов има един магазин за козметика, преди да се стигне магазинна на Refan и мисля, че беше след кино Левски (ако се върви към Мадрид). Всъщност това е май единственият магазин за козметика по тази улица.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 328
Да не е в един от магазините "Конкорд"? Защото и аз онзи ден влязох в този, който е по-близо до бул. "Мадрид", но там ми отговориха отрицателно. А пропо, на бул. "Янко Сакъзов" има поне три магазина за козметика и парфюмерия - два на "Конкорд" и един, на който не запомних името, но изглеждаше доста луксозно. Как се казваше магазинчето, ако си забелязала и си спомняш...кажи, моля те?

# 38
  • Мнения: 1 114
Аз съм си купувала от Германия един път хидратантен крем и няколко пъти флуида, който е много подходящ за лятото, защото не омазнява кожата. Съвсем лек е. Доволна съм. А за името- в Германия и Австрия се казва Oil of Olaz, а една приятелка от Канада ми донесе и там се казва Oil of Olay. Винаги съм се чудила защо е така. Много странно... newsm78

# 39
  • Мнения: 257
Как се казваше магазинчето, ако си забелязала и си спомняш...кажи, моля те?

   Ужасно съжелявам, но изобщо не погледнах как се казва. Ще го познаеш по това, че е съвсем близо до кино Левски, ако не е и залепено за него, най-много да има още едно магазинче преди това. Малко е, не е от скъпарските, а кремът се намира при кремовете за лице, но е набутан съвсем в ъгъла. Продавачките може и да не са му обърнали внимание, а може и да не виждат добре, защото ходят със слънчеви очила вътре в магазина  #Crazy - и по това също сигурно ще се ориентираш Laughing.
   Дано да съм успяла да ти помогна!

Общи условия

Активация на акаунт