Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 ноем. 2012, 17:28 ч.

Ясновидци/Врачки - тема 14

• 191 737
  • 727
  •   1
Отговори

Анкета

От кои ясновидци сте доволни?

Опции:

* Може да изберете максимум 10 опции.

# 45
  • при късмета
Здравейте момичета, да ви нахълтам в темата с едно питане от една приятелка без регистрация тук.
От прочетеното тук от нея е разбрала, че леля Искра отговаря и на въпроси по телефона, без да си ходил при нея преди това(ако не е така коригирайте), въпроса: е каква е  таксата и как се плаща?
Благодаря ви предварително

# 46
Дойде и моят ред за отчет т. като сроковете отминаха. До тук казаното нищо не се случи така както бяха казали. Ходих при леля Искра и съм говорила и с Мр Морисън. Сроковете им бяха септември най-късно октомври и на двамата. Когато мненията им съвпаднаха си мислех че има нещо вярно, но нищо от това което казаха не се случи. Тези дни отново исках да се консултирам с леля Искра да чуя какво ще е развитието от тук нататък, но като и звънна не може в този ден и ми казва друг, а аз все нещо не успявам да си намеря транспорт за деня в който е казала. И така няколко пъти вече.

# 47
Момичета имам огромна молба към вас.Разбрах че ще ходите при Стефка.Може ли да помоля някоя да попита за мен, тъй като съм бременна с рискова бременност и не мога да пътувам.Става въпрос за опасност от болесттта на даун при плода.Моля ви ако някоя е съгласна да ми пише.

# 48
Предсказание на Искра Караколева
http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2742448

# 49
Няма ли вече отзиви от завърналите се от Стефка!!!
Момичета пишете....Имало ли е пак попадения та чак точни имена да назовава?

# 50
От тези, които ходиха днес, може ли някой да обясни как точно се стига до там? Като се пътува по околовръстното има ли табела с отклонение за Мало Бучино? И после като се стигне до селото накъде?

# 51
запис

# 52
  • Sofia
Не си спомням дали сме го коментирали. но имате ли впечатления за този астролог http://www.blitz.bg/news/article/147879 ?

# 53
Да не сте дали обет за мълчание!Никой не споделя нищо за Стефка!Странно!
Поне 10 човека вчера са били,кажете нещо добро или лошо!
Какво да си приготвим,какво да очакваме и как да стигнем до нея!
Ей,богу това невидение е много подтискащо и объркващо!

# 54
Не си спомням дали сме го коментирали. но имате ли впечатления за този астролог http://www.blitz.bg/news/article/147879 ?
Аз му чета редовно прогнозите. Добър е, и наистина обича астрологията.
Създал е група във фейса, в която пишат доста професионалисти, астролози. Обсъждат астрологични  теми.

# 55
Да и на мен ми е странно  ShockedКак така никой не сподели ?Но май и днес има хора записани доколкото си спомням  newsm78

# 56
Момичета, добро утро! Съжалявам за така забавеното мнение, но снощи бяхме от втората група, а групата на Мелиса беше още там! Те се забавиха и са се прибрали късно, а и ние пък съвсем! Сега намирам мъничко време, защото съм на работа, за да ви споделя!
Първо обяснявам - тръгвате по магистралата за Перник, карата по нея около 6 км и там има табела с надпис - Мало Бучино! Тръгвате в тази посока, и не се отклонявате никъде, докато в ляво не видите автобусна спирка и веднага свивате в дясно по пътя! Директно излизате на улица Липа! Просто пътя ви води!
А сега за срещата ми - да доволна съм, макар и за няколкото изречения, които ми каза! Позна за конкретните ми бизнес намерения, позна за човека до мен, позна за баща ми, цитира имена и описва хора много точно, дава прогнози! Ами това е! Гласувах за нея! Успех на тези, които ще я посетят днес!   bouquet

# 57
  • София

А сега за срещата ми - да доволна съм, макар и за няколкото изречения, които ми каза! Позна за конкретните ми бизнес намерения, позна за човека до мен, позна за баща ми, цитира имена и описва хора много точно, дава прогнози! Ами това е! Гласувах за нея! Успех на тези, които ще я посетят днес!   bouquet

Така се радвам, че си доволна Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Дано всичките хубави прогнози да ти се сбъднат Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Стискам палци  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 58
Момичета, добро утро! Съжалявам за така забавеното мнение, но снощи бяхме от втората група, а групата на Мелиса беше още там! Те се забавиха и са се прибрали късно, а и ние пък съвсем! А сега за срещата ми - да доволна съм, макар и за няколкото изречения, които ми каза! Позна за конкретните ми бизнес намерения, позна за човека до мен, позна за баща ми, цитира имена и описва хора много точно, дава прогнози! Ами това е! Гласувах за нея! Успех на тези, които ще я посетят днес!   bouquet
Дано наистина само хубави неща се случват...а на тези от нас, които въпреки че бяхме се записали още в началото, но така и някакси нямаше часове Thinking, остава само да чакаме дали Стефка ще дойде отново до София...успех на всички

# 59
Здравейте и от мен,
аз съм в процес на местене от едно жилище в друго и ми е хаос, нямам и Интернет
За ваше съжаление аз бях в групата с 4 дами, които не пишат във форума, а само четат, така, че не очаквайте коментари и мнения от тях.
Аз този път нещо съм разочарована, нищо конкретно не ми беше казано, неща за които предния път бяха казани с категоричност този път изобщо не бяха споменати...
Имам за Пепа да разказвам, но все не ми остава време...някой друг път.
Хубав ден на всички!  bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт