Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 ноем. 2012, 17:28 ч.

Ясновидци/Врачки - тема 14

• 199 944
  • 727
  •   1
Отговори

Анкета

От кои ясновидци сте доволни?

Опции:

* Може да изберете максимум 10 опции.

# 60
Герберче, Белеза80, благодаря ви! Оставам ви с надеждата за добрите неща! Успех на всички! Hug

# 61
  • София
Герберче, Белеза80, благодаря ви! Оставам ви с надеждата за добрите неща! Успех на всички! Hug

Дано, дано ,дано ...... Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 62
  • в две хубави очи; - музика - лъчи
Здравейте и от мен,
За ваше съжаление аз бях в групата с 4 дами, които не пишат във форума, а само четат, така, че не очаквайте коментари и мнения от тях.
Аз този път нещо съм разочарована, .......... Хубав ден на всички!  bouquet
Ще пишем - ще пишем - за отзиви ще пишем - нали за това е форума - а защо не съм писала до сега - ами защото нямам някоя пикантерия с която да споделя
И сега за Стефка
Исках да отида някъде - ей така от женско любопитство - и отидох - доволна съм - даде ми две прогнози, които аз ИСКАМ - и времето ще покаже дали ще станат - за едната дори не съм питала - но прогнозата е за следващата година според нейните думи "съвсем скоро", всъщност новата година ще дойде съвсем скоро - имаше няколко факта - и едно доста точно попадение, което ми каза когато излизах почти - една моя съвсем "искрена и лична болка" - и каза "ти защо така се ядоса" - а аз наистина бях много ядосана и обидена на живота като цяло че ми се случи тази грозотия - на никой не съм споделяла за това дори -
Казва ми - "казват ми че сте патриархално семейство, така ли се казва при вас"  Shocked
И казва - ти си педантка - но жена е виновна за това - но тя не е жива -  Mr. Green (баба ми - абсолютна перфекционистка и все недоволна) - това все пак не е лошо  Mr. Green

Из беседата - "второто дете на два пъти си тръгвала да го раждаш, защо .... на обяд е родено... а петия месец защо лежа вкъщи, какво е станало..."
Е как да кажеш на черното бяло - трябваше да раждам нормално, но стана "ненормално" - родих секцио в 12,00 часа - а петия месец имах контракции - беж вкъщи една седмица легнала съм яла, работила, четяла  Laughing

Късмет на всички - ще се видим пак   bouquet
Мелиса благодаря ти за превоза и доброто изкарване - хубаво се наклюкарихме  Wink

Последна редакция: вт, 06 ное 2012, 12:04 от elizabet_s

# 63
Elizabet, цитираш беседата. Записвала ли си с нещо, телефон например или просто си запомнила силни моменти? Питането ми, демек, е може ли да се записва Simple Smile  Hug

# 64
Може да си правиш записки - аз нахвърлих нещо набързо - и както винаги не мога да си разчета обаче  hahaha hahaha
Истината е че от сутринта хванах един бял лист и записвам каквото се сетя - и допълвам от време на време - мисля до довечера че ще изникнат още неща
На телефон съм записвала преди години като бях при една гледачка - през цялото време треперех че ще ме хване че я записвам на телефона - и повече няма да си повторя постъпката

# 65

На телефон съм записвала преди години като бях при една гледачка - през цялото време треперех че ще ме хване че я записвам на телефона - и повече няма да си повторя постъпката

а по принцип не може ли?

# 66
Незнам

трябвало е да попитам сигурно - ама пуста срам

# 67
 Simple Smile  bouquet Благодаря, Elizabet!

# 68
Така, за Стефка...както всички казват много приятна жена, положителна, поне това.....ама при мен или няма нищо за казване или незнам. Някой неща единични бяха нацелени и после казва 5 други, които нещо не мога да кажа че имат много общо с реалноста. Дори се затруднявам да дам конкретен пример, има неща които тотално обърка и каза абсолютно противоположното на реалноста. Сега според нея ще се запозная до около 10 дена с мъж по-млад от мен и нещата на по-късен етап щяли да се развият, също така някой по-млад имало около мен, ама аз не съм го забелязвала...ама няма такъв и моята вечна ситуция е, че винаги са ми се лепяли хора по 100 години по-стари от мен....това с по-младия го казаха още две това лято, но такъв НЯМА, незнам откъде ще се вземе, ама ха да видим.
Това е, ако се сетя нещо друго пак ще пиша. Confused

# 69
И  аз ходих днес при Стефка, много мила жена. Познава много според мен, за майка ми каза неща които тепърва ще видим дали ще се случат, но за личния ми живот -и хората , за които питах ги определи много точно. Почти без грешки. Тук таме нещо се обърка, но като цяло много добре ги описа нещата. Аз съм доволна и пак ще я посетя.

Последна редакция: вт, 06 ное 2012, 17:56 от VAJNO

# 70
И аз да докладвам  Simple Smile Връщам се от Стефка. За съжаление никоя от вас не срещнах там, а толкова исках. Но по същество - аз лично съм много доволна! Абсолютно верни неща говореше, без да налучква и да ме подпитва. Директно ме фронтира с твърдения, в които и хората и времето са точни. За първи път попадам на такава, която сама ми каза, че баща ми е починал, знаеше и точно преди колко години! За сравнение последната не особено популярна тук ме попита родителите ми как преживявали...Хареса ми също, че не просто разказва самоцелно нещо си от миналото и настоящето, което така и така си знаем, а казва и защо се е развило така и какво друго е можело да се случи. Също, прави връзка с бъдещето.  За него беше доста реална в развитието му, макар че за основното нещо, което ме притеснява не беше сладкодумна. Каза, че ще бъде, но никакви подробности, което леко ме притесни, но няма да го мисля  Crossing Arms Сега като се замисля много познава - стая в старата ми къща описа, за здравето, отношенията в семейството, внезпно назова име, абе съвсем ясни картини рисува. Аз поне тръгнах с доверие и бях съвсем открита докато седях срещу нея и предполагам това също е от значение - казвам го във връзка с момичетата, на които не беше казала нищо смислено.
За тези, които не успяха да отидат - питах я, в края на месеца пак ще дойде и единия ден ще е почивен.  Hug

# 71
хайде и аз за Стефка, отидох с лаптопа и много снимки и с един приятел, оставихме детето да спи в колата и влезнахме, та като го почна от вратата, взе му акъла на човека, а пък аз колко работи разбрах за него smile3508, за мен почти нищо не каза, което мисля че е добре, щом не видя нито любовни, нито здравословни проблеми, значи всичко при мен е  newsm10, какво да каже жената, а моят приятел беше на кантар да влезне ли с мен или "да не се занимава с глупости", голям неверник е, а накрая й обеща да отиде пак при нея Joy, тя дори това видя, каза му, "ти като на майтап си дошъл", а той "ми аз дойдох само да я докарам Whistling", прогнозите за детето ми са за след 5-6 години (здравословни са), така че ще има да почакате да ви споделям за познаваемост, но е втората ясновидка, която казва това, за мен даде прогноза за пролетта, но доколкото се познавам по-бързо ще свърша нещата, които ми предрече, за БНД позна такива неща само от снимка, че просто няма как да ги налучка жената, защото неговите проблеми ги имат може би между 5-10% от населението на Земята, въобще не са обичайните за любов, здраве и финанси (ха сега, как само ви озадачих), миналото, почти без грешки, каза ми нещо за една "синя кола" свързана с БНД и преди малко се сетих за коя точно става въпрос, вижда места също жената, за голям мой ШОК  видя в бъдещето ми още едно дете и то момче, но така и не установихме от кого ще е, освен, че няма да е от нея  Joy, освен това е и много позитивна, най-близката познаваемост, за която мога да проверя дали е така ще е през някой от близките уикенди, просто трябва да се отиде на едно място и да се провери едно нещо.
Лека и спокойна вечер на всички

# 72
  • София
Малееее, момичета как ме заинтригувахте със Стефка .Чак ме хвана яд , че не се включих и аз в групата.Дано ви се сбъднат всички хубави неща , които ви е предрекла   bouquet

# 73
Момичета искам да ви попитам доколко прогнозите на Емилия са ви се сбъднали.Има ли доволни от нея като познаваемост.

# 74
  • София
Аз чета и незнам какво да мисля....При мен разходката до МБ се оказа изгубено време и пари PeaceЛаконична, с единични попадения и грешки дори при интерпретацията за миналото ми и за отношения от миналото newsm78 Не мога да си обясня защо така,бях миролюбива дори когато я поправях Rolling EyesВсе пак, четейки отзивите си мисля, че жената има дарба, но явно и тя изпада в блокажи и объркване при интерпретациите на информация за даден човек.....Чудя се дали другият път, когато посети софия да не опитам пак newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт