Намалено обоняние

  • 2 292
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 636
Има ли някой с моя проблем?От около месец съм съм с намалено обоняние,а нямам хрема?
Четох много различни неща и сякаш се "ориентирам" към алергичен ринит.Аз си имам алергия от дом.прах,акари и др,но като сега не ми се беше случвало.
Така или иначе ще отида на лекар другата седмица,но все пак .....
Благодаря предварително Hug

# 1
  • Мнения: 13
Аз нямам алергии.
Преди година или две ми се случи около 2-3 месеца постоянна хрема и аз само на капки, иначе не можех да дишам. Не ми се занимаваше с лекари точно тогава. Когато прекъснах 'лечението' с капките, след около месец ми се намали обонянието, та доскоро, което отдавам на това. Вече започнах да усещам всичко  hahaha Особенно преди цикъл става трагично положението. Започва да ми се повръща и тнт от всякакви нечистоплътни индивиди  Joy
Не искам да те плаша, това е моят случай. Сподели след като минеш през лекаря какво е състоянието ти ако искаш и какво лечение ти е редписано  Wink (ако искаш де)

# 2
  • Мнения: 35
За алергиите и всичко около тях едно от най-добрите природни средства е пикногенолът. А за предменструалните неразположения- фитохормоните се панацея. Изпробвала съм ги.

# 3
  • Мнения: 636
Благодаря за отговорите  Hug
Аз не съм посетила лекар все още,но от време на време усещам това онова:)
Аз бях настинала преди около месец и т.к. капки не помогнаха смърках морска сол разтворена във вода,та си мисля-възможно  ли е да съм прекалила  и това да е вследстие от нея?

# 4
  • Мнения: 13
Благодаря за отговорите  Hug
Аз не съм посетила лекар все още,но от време на време усещам това онова:)
Аз бях настинала преди около месец и т.к. капки не помогнаха смърках морска сол разтворена във вода,та си мисля-възможно  ли е да съм прекалила  и това да е вследстие от нея?

Аз също го правих това, и с обикновена сол даже  Laughing и водка му слагах, че тя също действала... Mr. Green В крайна сметка нищо не ми помогна и другия път при чичо доктор  Blush Mr. Green
Ще ти стискам палци да не е нещо сериозно и да отшуми скоро  Hug

kodilka, би ли обяснила по-подробно  Blush newsm03

# 5
  • Мнения: 636
Малко късничко,но да си кажа.Чак вчера отидох на УНГ.Изписа ми Милгама и калций??Днес ще ги купя и започвам.Малко странно ми се стори в началото,но като се разрових из интернет вече си го пообясних.Трудно ми е да го преразкажа сега ,но в крайна сметка обонянието се ръководи от обонятелния нерв,които е част от лицевия и т.н.Та оттам тея лекарства за нвралгии.Докторката каза ,че е имала такъв случай съвсем на скоро и тази комбинация Милгама + калций е била успешна.Дано да стане,че е доста неприятно. Peace

Последна редакция: сб, 12 яну 2013, 10:49 от whiteflower

Общи условия

Активация на акаунт