Започна да вали и вее, октомврийчето у дома ще подивее...

  • 30 528
  • 706
  •   1
Отговори
# 45
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Здравейте, моята госпожица още спи, да видим до кога , че снощи едвам заспа в 23, след като цял ден бе спала само 2 часа  Shocked Надявах се ходенето да я измаря, ама по-скоро я превъзбужда според мен  Whistling  Не правихме прощапулник , отложихме го за другата седмица  Whistling Аз в събота ходих на клубче с приятелки и слушахме ей тази мацка - супер свежа, напълни ми душата. Та успях да разпусна дори за 3 часа, мисля, че ще ми стане навик. ММ и бебето са се гледали прекрасно - спейки  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
За говоренето - ние сме на "ба", "па" и "ма" с всякакви интонации. Играе си с патетата и си бърбори "па па пАааА"  Mr. Green, не сме много по говоренето, като плаче вика "мамо", ама и аз не я уча на нищо  Blush Но пък се разбираме  Mr. Green
Тони трябва ти почивка, мила, пожелавам ти да е скоро  Hug
Ия посмях се много  Mr. Green И аз на твое място бих се настроила по същия начин  Mr. Green
Фифи извинявааааааай, май забравих да пиша тогава, че такава каша няма в Карфур   Confused
Съни, честити ти покупки и аз мисля идния уикенд да разперя пръсти  Mr. Green
За якетата имаме 3 и сега чакам скиорския костюм, с който якетата ще станат 4, 2 от които са много дебели, а скиорското все пак е Колумбия и разчитам много на качеството му  Whistling Анбибиан, ако те интерисува, поръчах това
Смуси нашия примерен ден е закуска, обяд , вечеря, закуската е основно тесто - макарони, филии, качамак, обяд гледам да е нещо готвено и за вечеря пак е готвеното или нещо друго аламинутно, от нашата храна. Не съм пример, месо рядко давам  Blush Сега ще видим какъв ще излезе хемоглобина, през останалото време е на мляко Blush
Хубав ден  Hug

# 46
  • Мнения: 270
Ани,Съни,кои апрески коментирате?
Аз харесах едни розово-цикламени в Зара,но ми се видяха не много топлички,Тия дни ще водя мъника да ги пробва.

Заведохме бати на училище,но ми се струва че Плами понакашля-Стодал мога ли да й дам?
За говоренето нищо съществено не кава-тата,тота-на топката и амам-мам когато е гладна,обаче ,Тони така пищи,че мисля да си взема тапи за ушите Joy и много обича да танцува

Този път вече останах без телефон,картина има звук й0к

Смуси нашия храноден е следния-
6-6,30 -АМ 120гр
9,30- попара,кус-кус,макарони,филийки
13-13,30 -20гр. супа и основното ядене-обикновено е месно ,ако е зеленчуково слагам жълтък
17.00 -плод,плодово пюре,млечна каша с плодове,кисел,грис
19-19,30 -вечеря,каквото закачи от нашето ядене обикновено е месно Mr. Green,но задължително с домат
20,30 АМ -150гр


# 47
  • Варна
  • Мнения: 913
Привет и от мен! Хубав и слънчев ден.
Ние сега заспахме и ако поспим час и половина ще е перфектно. В 13ч ни е фотосесията, да видим каква ще я свършим. Иска ми се да намерим място с повече паднали листа и есенно-жълто-оранжева обстановка. Оказа се обаче, че май много метат в морската и такива са кът. Ще се засилим към Делфинариума, че се надявам там да е по-буйна растителността.  Laughing
За екшъна, който изживяхме вчера, ще бъда кратка - надявам се никога повече да не се повтаря.  Praynig Praynig Praynig Милото ми дете се захласна и този път беше най-ужасен и продължителен от всички досега.  Cry И повода - за няма и нищо. Не помогна ни пръскане с вода, ни тръскане, ни духане в лице - нищо. Е как да не се шашна като това продължи 3-4 минути...  #Crazy Доктора от бърза помощ(звъннахме на 112) каза "аа няма страшно, здраво ви е детето, просто се е захласнал. Явно е нервак. Спокойно си гледайте живота, израства се. Просто емоциите са му дошли в повече" То хубаво се израства, но дотогава ще побелея. Както и да е, отплеснах се, а щях да бъда кратка. Извинете, че ви занимавам.
Смуси за яденето, нали се похвалих, че май май проядохме. Е да, ама не. Пак сме на оскъдни количества и основно на кърма. Та май няма да ти помогна много. Но и според мен два пъти месо е излишно и по-добре веднъж и веднъж плодове.  Peace
Съни чудесна разходка и чудесни покупки! Браво! И мен ме сърбят пръстите и да видим кога ще му изпусна края.  Mr. Green
anbibian ще намина през тукашния Фокс да видим какво що има, че ние сме само с едно яке засега и то не е толкова дебело. Я кажи какви са тези панталони, които търси за Яна. Ако има мога да ви взема и да ви ги пратя.  Wink
Хариела и аз много ти харесах аватара.  Heart Eyes Страхотни принцеси имаш.
Дони много пъти съм ти казвала, че мнооого ме кефи Анджи как бърбори. Ама даже и на бебешки да е и  нищо отчетливо да не хващам пак е много сладка.Голяма бърборана е тя.  Heart Eyes Ама и на колко думички и действия сте се научили - браво!  Hug
Ради ее значи Ники и Даниел ще са колеги. Той и той инженер ще става.  Laughing Ще я видим тая работа. Партито и питката и всичко изглеждат прекрасно.  Wink
Да се похваля накрая и ние нямаме вече сополи уж.. ( да не ме чуе дявола) и забелязах, че въобще не е вярно, че не чакаме скоро зъби. И нашите кътници дават зор.  ooooh!
Х ooooh!
Хайде да се стягам за снимки.  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 61
Здравейте, момичета!

Аз като че ли съм по-добре, да не ме чуе дяволът Praynig Praynig Praynig Марси- напълно си права, трябва ми почивка, ама няма как, нашият татк осега работи по 12 часа на ден и няма кой да ми помогне. Вчера свекърва ми идва за около час и нещо,ама аз тя като е тук не мога да се отпусна.
Лелеее, Петкова- да не ви се случват такива неща никога повече ,изправя ми се косата като те чета, дори не искам да ис представя какво ти е Shocked Hug Hug HugДано скоро го израстете това чудо Praynig Praynig Praynig
Цеца - и аз това ще кажа, че Йоан на теб прилича Hug Страхотен дънков костюм има младежът Grinning Ще ти се обадя да ходим на прпоизведено в България, и аз може да харесма на Кали нещо. Много искам да и купя ватиран дънков гащеризон, мног оми е сладко бебе в дънков гащеризон, дано намеря хубав PraynigПък и не сам отова де, аз имам един списък тук за изпълнение, ама все нямаме време с мъжа ми да излезем.
Съни - браво за покупките, мног добре си нпаравила, аз като пазарувам се разтоварвам, пък ММ е обратното. Той мрази ходенето по магазини и все казва, че трудно купувам дрехи, когато излезем, защото съм нерешителна, пък той си купува първото, което му стане, лесен клиент е, не е като мен.
Смуси - нашият режим на хранене се доближава до този на Пламито на Ивета76, като часове и храна е почти същият. Кали е на кухня и там всек иден има месо. А събота и неделя аз и готвя и яде постно, за да прави почивка от месото, мисля, че два пъти на ден месо е много. Меснатаманджичка, или супичка я давам на обед. Плодове пресни според сезона си и давам отделно, сирене и кисело мялко също, но то и в кухнята има кисело мляко и сирене. Например тази сутрин закуси филийка с кашкавал и си допи 70 мл АМ. Когато давам жълтък, а вече въведох и белтъка, ги давам на закуска с препечена филийка със сиренце, харесва ги така, или натрошавам в постна манджичка.
Хубелена- Кали казва: тати, тате, баба, мама ( но по-рядко Sad), бау-бау ( мног го обича това, мау( за да покаже, как прави котенцето, па-па ( за патенцето), от скоро май е понала да казва беее ( за агънцата). Дава ръчичка за здрасти, показва на колко е годинки, показва колко голяма ще стане, показва къде живее кученцето, като я питаш как карате колата с тати бръмчи мног осладко, казва люлюлю- не знам защо и от ското -го-го,бърбори си мног она бебешки, а и пляска с ръчички като икажеш браво или когато е доволна от нещо сама си пляска без да я подканяш. Това е общо взеот като се замисля. Ние имаме от тези картонените книжки с животни и аз и показвам животното и казвам как прави и така се учим. Виждам, че и е интересно. Също и е мног оинтересно да си стои на столчето за хранене в кухнята и да ме гледа как готвя, или шетам нещо друго из кухнята.
Хубав ден от нас за сега!    Hug Hug Hug

# 49
  • Мнения: 3 638
За яденето Яна яде 180 мл. АМ сутрин, после обядва зеленчуково-местно пюре около 11-12 часа (200-220 гр.), към 16 часа яде плодово пюре или каша с плодове, и вечеря към 20 часа зеленчуково пюре или плодово или ако е останало нещо от предното хранене и към 21 часа си изпива още 180 мл АМ.

На нас ни донесоха ето такъв космонавт http://www.c-and-a.com/fr/fr/shop/product.html#!/B%C3%A9b%C3%A9//Collection/Blousons/88074/1 но червен. Затова тази година няма да купуваме. Обаче ако намеря дебело панталонче бих купила.  В Зара има гащеризон, обаче е 50 лв. - не давам толкова пари  Naughty Сигурна съм, че ако се завлача до близката борса ще ги намеря по-евтини  Laughing
Марси много ви е хубаво ски екипчето. Догодина като поръчваш да кажеш да огледам дали ще ми хареса нещо за Яна, че сега като влязох май вече няма номера.
iveta76 от Дайхман са апреските има и лилави, но не същия модел. Мерихме вчера червените, за които говорим със Съни, но не можах да й пъхна крачето вътре - значи отпадат. Мерихме пак червени, пак там, но по-скъпи, крачето влезе и евентуално тях ще вземем като дойде време.
Petkova ужасно е при вас с това захласване  Sad Добре, че не ми се е случвало с Яна, че ще откача.
Панталонките са от Фокс, обаче са много дебели, отвътре имат дебел слой вата. Момичешките са розови и оранжеви, обаче ако намеря бих купила и от момчешките (не помня какви бяха цветовете), важното е да му е топло на детето  Grinning 19.90 лв бяха, но тук има само 6-12, които са много къси за Яна и мисля, че ще й трябва 12-18 или 18-24, като гледам какви дълги крака е опънала  Laughing Ако намериш, ще съм ти много благодарна  Hug ММ ще ходи утре в единия мол, където ни казаха, че има по-големи номера и ще вземе, поне за догодина да не го мисля  Flutter
И да да се похвалим - нямаме бактерии в носа, но пак си подсмърчаме  Crazy

Последна редакция: пн, 05 ное 2012, 11:29 от anbibian

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 1 710
Добър ден!

Като чета колко много неща казват Анджи, Кали и Алина  Shocked Елиза казва "мама, тате, кака баба, бау-бау, нееее, те (като показва нещо или иска и сочи)" иии май е това. Всичко останало е на неразбираем бебешки. Иначе пляска за "браво",  казва "чао", махайки с ръчичка и говори по телефон "але (ало)". Аз не я уча на нищо, тя сама си се учи.

Съни, Петкова, благодаря ви!  Hug

Петкова, ужас, ужас...  Shocked То не да обелееш, ами удар ще получиш. А до каква възваст се израства, казват ли лекарите? Успешни снимки ви пожелавам.

Смуси, и аз мисля че два пъти на ден месо е много на този етап. Аз даже все още й редувам на Елиза ден с месо, ден без месо, е понякога има поредни дни с месо де. Сутрин давам кус-кус/попара/качамак/грис/домашна юфка/овесени ядки - всичко с масло и сирене. На обяд съм й направила някаква супичка, ако е без месо слагам жълтък. След обяд давам задължително плод - пресни плодове/грис с плод/кисел/кисело мляко с плодове/плодове с бисквитки или сухар/зърнени ядки с плодове. А вечер яде от нашата храна, което става за нея, обикновено домати, картофче, хляб, после й давам малко зърнена каша с АМ (не пълна доза) и преди заспиване кърмене. През деня имаме около 2-3 кърмения и още толкова през нощта.

Иветка, да, можеш да даваш Стодал. Peace

Съни, браво за покупките. Аз много се зареждам, като си купя нещо.  Grinning Твоята песен нещо не можах да си я пусна, не тръгна.

Тони, те повечето мъже не обичат да ходят на пазар, а пък аз не обичам да пазарувам с моя мъж, защото само ми дава зор и не мога нищо да видя и да разгледам. С него само ми е добре да ходим да купуваме храна.

Марси, като пуснах музиката и Елиза веднага се разтанцува, явно и на нея й харесва.  Grinning Браво за клубчето, трябва си разтоварване.

Хайде хубав ден! И днес ще е слънчев и топъл. Мисля да го изкараме навън целия.

Последна редакция: пн, 05 ное 2012, 16:49 от Hariela

# 51
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Ая пак спи, разходихме се, ходихме до банката, където тя се държа чудесно  Mr. Green Искаше да подпише всеки лист, който ми подаваха, но пък беше много кротка. Като се събуди пак излизаме, че времето е суперско - аз бях по тениска   Sunglasses
За говоренето казваме още "ало", но по-често само "аОо", дава "5" , реагира на "браво" като пляска, играе на "дзак" , на гонешка (особено от както проходи е голям хит) и всякакви други бебешки номерца, които според мен са съвсем нормални за възрастта  Whistling
ПЕткова трябва да говоря с Даниел  Thinking Какви са тия пристъпи, милия "нервачко", дано по-скоро ги израсте  Praynig Praynig Яденето може да е на никъде заради идващите зъби  Peace
Анбибиан те сополите и от сезона и от зъбите са нормални, по-важно е, че нямате бактерии  Hug

Момичета, Ая не пищи, не се тръшка, НО започна да реве като магаре като взема, нещо с което не бива да играе  Crossing Arms Неутешима е, докато не го получи, а на мен хич не ми се ще да се учи така да прави и се виждам в чудо  Tired Опитвам се да й отвлека вниманието - но безуспешно  Thinking Направо се чудя как да реагирам в подобни ситуации  Hug
 
Отделно оня ден гледах обувки -- боти. Харесах едни ,, но стелката им ортопедична. Нали не биваше да са ортопедични, защо все още произвеждат, като до 2-3 години всички деца са дюстабанлии  newsm78  Аз ли нещо не съм разбраа. Другите, които харесах бяха в Хуманик - Ково за 70 лева, ама тях няма шанс да ги купим за 1 месец  Crossing Arms Та сега се чудя какво да правя, няма особен избор за тясното краче и ми  е голям "хикс" и тая ситуация  Thinking

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 1 006
Привет,момичета  Hug
Ние си прекрахме много хубаво на вилата  Heart Eyes децата се надивяха и надишаха на чисти въздух,ние хапнахме и пийнахме,а бе супер беше  Crazy
Петкова,дано този период да минава колкото се може по-бързо  Praynig Успешна сесия,чакаме снимки  Crazy
Хариелка,аз даже и храна не пазарувам с ММ, толкова е досаден и дразнещ как постоянно дава зор  #2gunfire
За яденето-ние сутрин ядем попара,кус-кус или нещо от сорта с масло и сирене; на обяд манджата от кухнята,следобяд кремчето и вечер супата; преди да заспи суче  Peace
Нямам време да пиша повече,но да кажа най-важното,което трябваше   Mr. Green
Време е да събираме снимки за Коледен колаж  Grinning Краен срок 1.12  Peace Надявам се този път повече мами да се включат  Hug

# 53
  • Мнения: 43
хоп Simple Smile Ей ме на баш в средата на деня.

Косарината наня, а кака й сега е в любящите ръце на баба си... там, гдето й се четат приказки почти по цял ден, има музика, и филмчета на корем и щом Сузи каже "А" баба скача веднага!... Да ни е жива и здрава и все така пъргава (и на разположение) Grinning Grinning Grinning Направо като пожелание за рожден ден Grinning Grinning Grinning
Aз варя елда за кюфтета, направих едни бебешки бонбони и сега съм в очакване на Косариното (в повечето случаи след обеден сън) гневно "АааААААаааААА". И тръгваме за ботуши!
Голяма епопея се оказаха тези ботуши - има няма 20-30 кв. см. кожа и бам: 80-100 лева. Пфу и печалбари - от мен обаче ще имат да вземат... Днес ще прегледам Пиротска.

Зелда Много благодаря Simple Smile Аз определено намирам големи прилики в убежденията ни. Незная дали е заради успешната любовно-химическа реакция между военен и учитека по химия (и моите родители са така), но съвсем категорично много ми харесва Simple Smile

Петкова Дано успеете да им намерите цаката на тези захласвания. Косара само веднъж досега ми се захласна до посиняване. И тя ревва много гневно с такава идея, но се подсеща да си поеме въздух. В повечето случаи се разсторйва така, когато грубо и нараня чувствата, но и задължителен фактор са глад, жажда, тежест в стомахчето, умора, превъзбуда.

Косара също много се ядосва, получава слабост в краката мигновенно, сяда долу и понякога килва главата напред, прави мост ако я вземеш на ръце, ако просто я прегърнеш те бута, ако й предложиш нещо утешително (дори най-любимо) го мята надалеч и се извърта, с ясен жест на огорчение, на другата страна... Пълна покруса! На мен ми е затрогващо смешна, но едновременно с това я разбирам. Аз имам някакви откъслечни спомени от мои подобни изпълнения в по-голяма възраст, за да си спомням, но тогава чувствах, че направо животът ми е свършил.
Засега нищо по специфично не правя - милвам по главата, когато ми позволи прегръщам - минава.
Онзи ден кака й даде да яде боя за яйца. На Косара езика, ръчици, дрешки всичко беше ярко тревисто зелено - откачих, аз чета за вредни Е-та, канцерогени, невротоксини, а това дете да се наяде с концентрат... Какви ли не мисли ми минаха през главата. Бягам в кухнята - мия, търкам езика с четка (най-лесната работа при рев), бъркам в гърлото да повръща. Що тормоз изтърпя това дете, що сълзи проля и гласни струни разпъна, но най-накрая я сложих на стола, помилвах я по главата и съвсем спокойно обясних с учудващо за мен спокоен тон, че бои не се ядат и т.н... Дечката спря да реве, изслуша ме сериозно... и край.

Марси Супер! И аз много харесвам Миленита. Не й знам песните, но излъчването й е много "easy going". Аз през последната седмица, няколко дни успявах да се измъкна за по час и един освежаващ крос.


бай бай, че "А..."

# 54
  • Мнения: 2
Незная дали е заради успешната любовно-химическа реакция между военен и учитека по химия (и моите родители са така), но съвсем категорично много ми харесва Simple Smile

Наистина ли  hahaha Това обяснява много неща Mr. Green Иначе моят е военен фелдшер, не е с военно образование.

Петкова, не знам какво да ти кажа, много кураж и здрави нерви ти пожелавам и се надявам Даниел бързо да го израсте.

Леле, Флучия, аз стрелях напосоки и сега само една статия прегледах - много съм добра  Mr. Green, наистина имало конденз и зависимост от атмосферните условия. Не знам дали си чувала за Фридман, руски математик и физик, който прави едно наглед много просто предположение, което се оказва вярно - че Вселената ще изглежда еднаква накъдето и да погледнем от където и да погледнем - нещо такова беше Crazy И колкото и грубо и простичко да изглежда - това е гениално предположение, и аз лично много се възхитих , когато го четох, направо сърцето ми спря от кеф Mr. Green. Сега и аз ще се опитам да направя нещо такова  Mr. Green -  атмосферата е една и съща за цялата Земя, рано или късно именно благодарение на движението на въздушните маси - каквото има тук, ще го има и там. Този, който е решил да пръска, трови и каквото там е решил да прави трябва да ходи с противогаз. Второ - основен закон в химията - закон ли беше не знам - нищо в природата не се губи - всичко от кемтрейлс, ако е вярно, ще се трупа в почвата, водите и т.н. и единственият изход е всички да умрем. И трето - някъде прочетох нещо подобно - учените все още нямат обяснение защо след преминаването на самолети нивата на незнам си кое и не знам си кое били по-високи  Shocked Как  така нямат обяснение? Да заменим самолет с автомомобил - пак ли нямат обяснение? Двигатели с вътрешно горене не съм учила, но съм чувала за безоловен бензин, значи и оловен трябва да е имало някога? Сигурно пак някой нарочно го е измислил за да ни трови. Когато си в тунел за неопределено време задължително трябва да загасиш двигателя на колата - ако се сещаш от ЗДП, защото можеш да си остнаеш в тунела. А по време на задръстванията - защо не дойде този изненадан учен да се изненада още повече като направи измервания на най-оживеното крпъстовище. И пак да заменим самолет с автомобил - ако излети един автомобил дали няма да остави следи и дали няма да ни трови. Ами я да си представим, че този автомолбил не тежи два-три тона, ами 400 тона - колко гориво трябва да изгори за да се вдигне? Сигурно има и различно гориво, сигурно и два самолета близо до летище - един излита, друг каца - нормално е тоя дето каца да не оставя следи. Не си порверявам предположенията, определо ще направя и грешки, но ми се струва, че в днешно време хората имат нужда да си мислят, че някой ги мори и трови, много се радват на всякакви конспирации и се ровят в нета, докато си пият кафето, направено с натискането на едно копче от супермодерната Долче Густо, Крупс и т.н. - перфектното еспресо с каймак от разтопена пластмаса. Не, не мисля, че нарочно някой ги трови, така се е получило. Обещавам като имам време да прочета повече, защото наистина ми стана интересно - на базата на една прочетена статия и две - три снимки, които видях, за мен това си е подигравка с хората. Определено не виждам смисъл да се живее в страх точно от това.
Отплеснах се пак и не пиша по темите, но като се върнем във Варна ще се включа. Аз се разболявам, тук винаги ми е студено и сега ме боли гърло. А Стела вилнее  на площадката.

# 55
  • Мнения: 181
Привет,момичета HugНие преди малко се прибрахме.С Алина почти цял ден сме навън,защото времето беше просто разкошно Heart EyesПрибрахме се само на обяд за малко,за да яде и да поспи и после пак навън GrinningОдеве взехме и Боян от градина и се прибрахме чак сега.
Ходихме до ЛИДЛ и да ви кажа-има страхооотни одеалца по 13 лв.Толкова са пухкави,топлички и мекичкии,направо страхотни.Взех по едно и за двамата...имаше най-различни видове. PeaceАко искате отидете да ги видите,страхотни са.И 3Д книжка взех на Боян,много е интересна и тя.

Цвети,радвам се,че си успяла да си починеш и да се наспиш. Grinning

Смуси,ето такъв е нашият режим:
08-08:30 ч. - яде попара,кус-кус,макарони със сирене,филии със сирене и яйце или нещо такова.
13-13:30 ч. - яде някаква манджа или супа,каквото съм готвила за нас,но на нея й отделям преди да сложа някои от подправките,ако има такива,които не са подходящи за нея.Днес например обядва супа с картоф,грах,царевица и моркови и си яде с кеф,изяде около 200 гр.,може би и повече.
16-16:30 - яде някакво кремче,овесени ядки,кифлички,ако съм правила нещо,подходящо и за нея,понякога и филийки с кашкавал й давам Blush,кисело мляко с бисквитки,нещо от този род.
Към 20 ч. - яде някаква манджа,която съм приготвила и за нас,както и на обяд примерно Peace
Преди да заспи пие по около 180 мл. кисело мляко. Peace
През деня си похапва също я бананче,я солетка,сега пък ябълки яде като за последно,не се спира...Все нещо си похапва.

Марси,абе голям разкош е тази Ая,бее Heart EyesПресна е!А якенцето й много ми хареса. Heart Eyes

Иветка,да,можеш да й даваш Стодал. PeaceНо според мен е най-добре да я види и лекар.Дано да не се разболява! Praynig

Петкова,надявам се фотосесията да е минала добре. Simple SmileМного ми е мъчно всеки път като чета за вашите приключения SadДано не се случва повече,дано да отминава вече...и дано Дани да се успокои вече и да не е такова нерваче! Praynig Hug Hug

Хариелка,тръгва песничката,бе...Само че след 10-тина секунди,след като пуснеш клипчето.Иначе това е на Стоян Михайлов-Откакто ти. Peace

Ааа,забравих да ви кажа,че харесах подаръците на Алина за Коледа и смятам утре да ги поръчам. PeaceЕдиния ще е от нас с баща й,другия ще е от Дядо Коледа Crazy И след това трябва да търся на Боян 2 също плюс още един за градината ooooh! и отделно и за племенниците....и направо от сега глава ме боли...

Пепи,Ивко е голямо сладурче,но го обърках с Благовест Blush Приличат си доста като че ли Laughing

Ох,ставам,че моите деца се наиграха,отивам да ги къпя и да слагам масата,че и ММ ще се прибере гладен като вълк Mr. Green

# 56
  • Мнения: 629
Здравейте и от нас, най-сетне се добрах до компютъра. Като си дойде ММ и толкова задачи имаме да свършим, че понякога въобщен е включваме компютъра.
Съни, Марси, мерси за темичката и заглавието!  Hug
Смехоранка, браво на еличка за крачиците. Тез нашите вързеланчета лежерно го дават, ама виж как взеха да понавксват баааавно, но славно.  Laughing
Силви, двамата не се потят много, изключвам лятото и жегите. Но като знам как имаме приятелски дечица, които дори и зимата малко да се разтичат и главиците им веднага стават вир-вода, моите направо изглеждат като без потни жлези.  Mr. Green За АМ зависи кога ще се отбиете. Ако минете годинка и половина и нагоре и Крис приема добри количества сирене, извара, кашкавал и кисело мляко без да има алергични прояви едва ли има някакъв смисъл да даваш изобщо АМ. За лятното отбиване като бях със Зори говорих с една консултантка от ЛЛЛ та тя ми каза, че при големите деца, при които отбиването идва по естествен път не се гледа какъв е сезона защото инициативата идва от детето и то си решава кога, пък и чревната флора вече е стабилна. Важно било да не се отбива лятото по жегите при малките бебета понеже са много по-чуствителни. Ако останете с Крис на 1-2 кърмения за деня можете така да си карата година, че и повече и въобще да не мислиш кога ще се случи отбиването. Ако Крис си търси, но пък ти искаш да отбиеш може да опиташ май или септември.
Кендичева, дано все така по план да ви се случват нещата с хранене, спане и прочие задачки, които ви е дала докторката.
Сийн, честито зъбче!
Тони, бързо оздравяване, мила.  Hug
Калиопа, ми много хубав сън, трябва и да се организираме да го реализираме. Напролет тати има идея да се разходиме с децата до Пловдив, тъй чееееее....  Grinning
Ия, с това цвекло изби рибата. Добре че все пак всичко се изяснило овреме.  Mr. Green
анси, дано Митачето по-бързичко да се адаптира и да не боледува!
и нашият 4-ти резец проби най-после! Пфууу, в пресата ми идеше да го напиша на първа страница, значи Sunglasses
Joy hahaha Деси, дано следващите да избиват безпроблемно. Ние вече сме съвсем официално с 12 зъба, 10 от които добре избили и порастали и 2 пробили и в процес на растеж. Събота и неделя милинкя добре си поплака докато избиваше 12-тия. Пфуууу, тия кътници голям зор му идват като го знам иначе колко е спокоен и кротък.
Флучия, и аз не бях чувала за въпросните кем трейлс, но да ти кажа и аз като Зелда гледам да не ги мисля толкова, ония ветрища горе дето духат не се знае накъде ги завяват и откъде ги довяват, та не мога вече и за това да се терзая. Мен повече ме дразни, че киснат маслините в сода каустик, облъчват варивата и брашната с радиация, или с каквото там ги облъчват, за да не покълват на рафта в магазина и за да елиминират гъгриците и разните вредители да не се развият и да бракуват стоката, боядисването на цитрусите. Айде фиксове, булъони и почие боклуци мога да не купувам, ама храната.  Confused Та на тоя фон кем трейлс са ми направо последна грижа.
Дони, нашинкият казва само "кака" и "баба", но до колко са смислени или просто срички не знам. Съзнателно "дава боц", "дава пет", пляска за "браво", показва колко голям ще порастне и маха с ръце за "чао" ама много некоординирано  hahaha От играчките познава Мечо и едно камионче. Нито мама, нито тате казва. Абе на светлинни години е от кака си. Можеш да я учиш Анджи да става, сяда, кляка, идва, танцува, изправя се, да ти дава ръка - такива елементарни дейности. Ааа, и като му кажа "дай на мама" ми дава каквото там държи. Можеш да я учиш да ти показва по картинки разни неща от книжки - животни, предмети, кое животно как прави и да знае имената на разните там играчки, да ти носи разни неща - играчки, дрехи. Аз много харесвам ето тези книжки, имат много и хубави картинки, удобни за показване и за разпитване от типа на "куде е еди си какво на едиси кое"
http://www.pan-bg.eu/?viewID=1&bd_id=671
http://www.pan-bg.eu/?viewID=1&bd_id=672
http://www.pan-bg.eu/?viewID=1&bd_id=175
Наденце, хайде бързо оздравяване.
Ради, инженер значи? Браво на момчето и на мама за питката.  Grinning
Малее, като гледам другите дечица колко неща знаят и могат....ние сме мноооого лежерни значи, на мама мързеланчо-панчо. Ама гледам, че все по-активен става та нищо чудно скоро да ме изненада и да ми покаже, че не съм била права да го подценявам.  Mr. Green
Смуси, на мен нещо тоя хранителен режим не ми допада. Месо чак пък два пъти на ден ми се вижда много, и каква е тая каша с жълтък  Shocked на мен ми звучи като  Sick И аз мисля, че 2 млечни хранения на тази възраст са важни, но не е задължително да са само кърма или АМ, нали ядете кисело мляко, сирене, извара. Ние сме на закуска - кърма, на обяд - месно или зеленчуково пйре, на следобедна закуска - пресни плодове със сухарче/бисквита или плодово пюре, и на вечеря - каша. Като през деня предлагам и няколко кърмения, през нощта до скоро се будеше и си търсеше сам, ама нещо от 3-4 дни не се буди и количествата ми заминаха на кино.  Confused Уффф, как не можах да случа на едно пристрастено кърмаче да си търси и да си суче само с кеф и желание ами все трябва аз да ръчкам и да треперя за това мляко.  Rolling Eyes
Марси, много ми хареса ски комплекта. Със здраве да си го ползвате.
Петкова,  Hug Hug Hug Hug и за тебе и за Дидко. Оххх, душичка, дано по-бързо да го израсте това захласване, че и за него зле ама за вас с мъжа ти още по-неприятно. Дали пък някой хомеопат не може да помогне.  newsm78
анбибиан, добре че ви е чист секрета, ама казаха ли защо подсмърча Яна?
Нуриии, двенките със Зелда определено умеете да пишете интересно и увлекателно.  Hug
Ставам, че постът ми пак стана километричен. Като не пиша по 2-3 дни то така става.  Embarassed

Последна редакция: пн, 05 ное 2012, 20:34 от Zvezdichkova

# 57
  • Мнения: 3 638
Съни забрави да кажеш какви подаръци си харесала  Wink
Zvezdichkova аз не съм се обаждала на доктора, видях изследванията он лайн, обаче предния път каза, че ако е чист секрета, значи било от зъб  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 05 ное 2012, 19:34 от anbibian

# 58
  • Мнения: 181
Съни забрави да кажеш какви подаръци си харесала  Wink
Zvezdichkova аз не съм се обаждала на доктора, видях изследванията он лайн, обаче предния път каза, че ако е чист секрета, значи било от зъб  Rolling Eyes

http://www.toytownbg.com/index.php?toy=10.4.8970  и http://www.toytownbg.com/index.php?toy=10.4.10047

# 59
  • Мнения: 3 638
Съни забрави да кажеш какви подаръци си харесала  Wink
Zvezdichkova аз не съм се обаждала на доктора, видях изследванията он лайн, обаче предния път каза, че ако е чист секрета, значи било от зъб  Rolling Eyes

http://www.toytownbg.com/index.php?toy=10.4.8970  и http://www.toytownbg.com/index.php?toy=10.4.10047
Ооооо колко много играчки има в този сайт - станах разногледа  #Crazy
Хареса ми едно домино и попаднах на кончето за яздене, което Ендира беше пуснала по-рано
http://www.toytownbg.com/index.php?toy=10.4.12348
О ето го и ходещото гърне  Joy http://www.toytownbg.com/index.php?toy=10.4.12101
Съни не те ли е страх, че Али ще декорира навсякъде с тези боички  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт