Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 103-тa тема

  • 171 519
  • 735
  •   1
Отговори
# 225
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Две теми пропуснах, дано с тази си наваксам.
Пускам бонбоните Рафаело от снощи, почерпете се, че мама свекърва ни е рожденичка. Има и торта към тях, но довечера ще я снимам като я разрежем.

# 226
  • Мнения: 1 777
При всички е много ,много вкусно!!!

От мен орзо с пилешки хапки и зеленчуци



и едни скариди с масло,чесън и лимон.

# 227
  • Мнения: 45
при нас едни домати с киноа и гъби

# 228
  • Мнения: 22 867
Fervor, да ти е жива и здрава мама свекърва! Бонбоните са чудесни, тортата съм сигурна, че е прекрасна!  bouquet

ditsan, megansg, SvetletoS, Krasima84, tarakchieva, Pety, ghost13, при всички е много вкусно и красиво!  Heart Eyes  bouquet  chef

Снежна (подраних нещо Laughing) сметанова тортичка на топки/преспи......все едно, чернушчето в подписа ми вчера имаше рожден ден, зимата му е любимият сезон, та затова. Grinning



# 229
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
   Да се наредя след вкусната тортичка на Лабрекс с едни мариновани гъбки:

# 230
  • Мнения: 6 472
Черпя ви торта Медовик, която правих за рождения ден на голямата ми дъщеря. Той беше в четвъртък,  но просто не ми остана време за нищо. Тортата успях да направя едва вчера, за събирането с приятелите и.

# 231
  • Мнения: 431
Ах, Лулу, уникална е просто Blush Heart Eyes

Aз минавам да ви покажа вчерашната panna cotta с кисело мляко. Не беше лоша, но следващият път категорично ще я направя със сметана, както си му е реда. Embarassed

# 232
  • Мнения: 7 779
Fervor, да ти е жива и здрава мама свекърва! Бонбоните са чудесни, тортата съм сигурна, че е прекрасна!  bouquet
хммм ... не е хубава тортата.  не можем да я опитаме  #Cussing out

# 233
  • Мнения: 191
Добър вечер  chef

Лабрекс, да ти е жив и здрав Рекс, рожденика!!!  bouquet  bouquet  bouquet И аз съм кучкарка, знам какво е да имаш четириного дете в къщи Heart Eyes (а и май се "познаваме" задочно от един друг форум, където преди години бях позната като Sari4ka...много вода изтече от тогава, може и да си спомняш, а може и аз да греша Wink Hug)
Във всеки случай, тортата е много интересна! Peace
Пети, скаридките са ми любими Heart Eyes Crazy...
И на Лулу, разкошната торта не мога да отмина - да е здрава и щастлива рожденичката  bouquet  bouquet  bouquet!!!

При всички, абсолютно при всички е мноооооого вкусно!!! Peace Надявам се да ме извините, че не мога да спомена всяка една от вас smile3555...

У нас днес - ориз със зеленчуци на фурна ("Мексикански микс" от Лидл, много добър Peace) и пилешки късчета "по китайски" със сладко-кисел сос. В оригиналната рецепта трябва да са панирани, но стават тежки и затова само ги запържвам леко и оставям в сосчето да се задушат.






Приятна вечер и успешна седмица на всички! Peace

# 234
  • София
  • Мнения: 2 521
Лабрекс, снежната торта за кучо ли е? Да ти е жив и здрав!
Не намерих рецепта в авторската ти тема, би ли я споделила?

# 235
  • Мнения: 22 867
Лабрекс, снежната торта за кучо ли е? Да ти е жив и здрав!
Не намерих рецепта в авторската ти тема, би ли я споделила?

Не е, за гостите беше, на кучо една сборна от дроб, пилешки дробчета, сърце, агнешки комплект - шкембе, разни черволяци и не знам какво още беше, пиле - манджа с грозде накратко, ама му хареса и всичко е излапано с огромно удоволствие. Grinning Ще сложа линк на "снежното хълмче", за пръв път я правя, хубава е, гостите я харесаха, ама два дена стои в хладилника да се напоява. Много приятно ми беше правенето и, тестото е като пластилин. Ето я ТУК, ако има нужда от превод, ще помагам. Peace

лулу!, невероятна тортичка, много е сладурска!  bouquet  chef
Меичка, панна кота-та изглежда много вкусна, но със сметана определено е по-добре  да се прави. Peace  bouquet
_Ели_ е сложила любимо мое ястие  Heart Eyes, явно не само кучетата са ни обща страст! Grinning  bouquet

# 236
  • Мнения: 1 517
От мен едно пиле с ориз на фурна Simple Smile спорна седмица на всички Simple Smile

# 237
  • Мнения: 0

Лулу, тортата е разкошна. Много красива и изпипана! Да ти е живо и здраво момиченцето!

За вечеря от мен крем супа от броколи



# 238
  • Мнения: 9 106
а от мен - бобец.  Laughing Бял.

# 239
  • Мнения: 8 518

Меичка





чудна панна кота,ще взема и аз да я спретна по този начин

Общи условия

Активация на акаунт