Месечни помощи за дете (детски надбавки) - инфо, документи, въпроси - 7

  • 99 331
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 348
Ала-Бала  bouquet А имам едни 50 лв еднократна помощ отпуснати за дете от 1 до 2 годинки, тях дали да ги включа в графа помощи(знам че детските не се включват, но тази еднократна помощ) newsm78

# 721
  • Мнения: 8
Здравейте и аз да попитам едно въпросче за детските надбавки. Значи през изминалата година завърших магистратура, заедно с това работех, но взимах и стипенидия от университета. Трябва ли да включвам и нея в  брутния доход, и трябва ли ми някаква бележка за това. Ако я добавя ще мина над 350лв на член от семейството и то само с 4лв, на човек....незнам и аз какво да направя  newsm78 newsm78 Моля за съвет  Hug

# 722
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Ала-Бала  bouquet А имам едни 50 лв еднократна помощ отпуснати за дете от 1 до 2 годинки, тях дали да ги включа в графа помощи(знам че детските не се включват, но тази еднократна помощ) newsm78
В АСП ще ви отговорят най-точно, но според  не влиза в този доход.

# 723
  • Мнения: 348
Много ти благодаря  bouquet

# 724
  • Мнения: 70
Здравейте, искам да попитам нещо тъй като изобщо не съм наясно. Ето и моята ситуация:
Детето по документи е без баща,неработя.
Какви документи точно трябва да подам?

# 725
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Здравейте, искам да попитам нещо тъй като изобщо не съм наясно. Ето и моята ситуация:
Детето по документи е без баща,неработя.
Какви документи точно трябва да подам?
Молба декларация, бележка за направените ваксини, копие от акт за раждане и лична карта за сверяване. Ако е първо подаване, удост. от банката за банковата сметка. Ако детето е ученик и бележка от у-щето, че посещава редовно занятия.

# 726

Общи условия

Активация на акаунт