Отговори
# 780
  • Мнения: 2 529
Ааааа, момичета, плашите ме с тая пълна упойка. На мен само за местна ми споменаха. newsm78

# 781
  • Мнения: 88
И мен ме е страх от пална упоика ooooh!

# 782
  • Мнения: 6
Момичета конизациото оправя ли проблема на 100%,казах на сестра ми че всичко е наред но ме е страх...моля за коментар!!!

# 783
  • София
  • Мнения: 134
Няма нищо страшно!И аз до конизацията не бях подлагана на пълна упойка,но повярвайте по-добре е.Слагат ти венозно инжекция и заспиваш,а когато те събудят всичко е минало LaughingПосле бях известно време замяна,но то е нормално.Нито виждаш какво ти правят,нито чуваш какво си говорят... Wink Wink

# 784
  • София
  • Мнения: 134
Момичета конизациото оправя ли проблема на 100%,казах на сестра ми че всичко е наред но ме е страх...моля за коментар!!!
Нормандия,в повечето случаи води до решаване на проблема,но има и изключения.Изчакай хистологията ,сигурна съм,че всичко ще е наред.На сестра ти правиха ли й скрининг за високорискови щамове на вируса?

# 785
  • Мнения: 6
Момичета конизациото оправя ли проблема на 100%,казах на сестра ми че всичко е наред но ме е страх...моля за коментар!!!
Нормандия,в повечето случаи води до решаване на проблема,но има и изключения.Изчакай хистологията ,сигурна съм,че всичко ще е наред.На сестра ти правиха ли й скрининг за високорискови щамове на вируса?
Не не са и правили скрининг и абразио също,асмо и премахнаха заразеният участък,и 2 конеца от раждането още през 2002 година,сега чакаме резултат утре за мене трябва да е всичко отлично и доктора казва че всичко щее наред...но винаги остава едно НО!!Резултата от биопсията показа без наличие на ракови клетки..клетки в норма тежка дисплазия ЦИН 3 хроничен цервицит!!Моля коментирайте дали щее наред вече всичко!!!!!! Sad

# 786
  • Мнения: 117
normandiq не мога да ти кажа какъв ще е резултата. В повечето случаи се потвърждава този от биопсията, но има случаи, в които има големи разминавания и то по-скоро за добро. В смисъл резултата е по-добър от този на биопсията. Peace Така, че не се притеснявай. В много от случаите конизацията оправя проблема напълно и аз искрено ви пожелавам да е така. При мен хистологията потвърди резултата от биопсията.

utopia какво те плаши пълната упойка. Напротив оказа се, че е много по-добре с нея. Аз се чувствах екстра след нея, въобще не бях замаяна, нямах болка нищо. И аз се притеснявах, защото ми беше първата такава, но всичко мина ок. Wink

# 787
  • Мнения: 2 529
Точно това ме плаши, че всички обяснявате, че са ви правили с пълна, а на мен ми споменаха само за местна и се притеснявам.

# 788
  • Мнения: 6
Точно това ме плаши, че всички обяснявате, че са ви правили с пълна, а на мен ми споменаха само за местна и се притеснявам.
утопия местната така наречена епидоларна анестезия се бие в гръбнака пак нищо не усещаш на сестра ми и го правиха конизациото с такава упойка!!Малко боли при поставянето!!Важно е да знаеш,че първите 24 часа нетрабва да ставаш и без възглавница да лежиш!!После 3 дена ще те боли главата!!На другият ден нищо няма да ти има и ще те изпишат така поне стана със сестра ми!!Аз бях с нея в болницата като придружител и за това коментирам това!!

# 789
  • Мнения: 2 529
Едва ли е този вариант - конизацията е 30тина минути и после лежа половин час и си тръгвам.

# 790
  • Мнения: 2 575
Едва ли е този вариант - конизацията е 30тина минути и после лежа половин час и си тръгвам.
Тук е използвана венозна лека анестезия - точно от рода на Диприван и т.н.....


Много е важно кой точно анестезиолог поставя Епидуралната упойка - моето раждане-секцио беше с такава и се чувствах идеално преди, по време и след нея - нито съм имала главоболие, нито други странични ефекти.

# 791
  • Мнения: 20 088
Вече има много добри упойки, с Дипривана 30 минути след като те пусне ще си свежарка. Ако ти го слагат него де.

# 792
  • Мнения: 4 500
Normadia, днес е големият ден, нали?  Hug Чакаме да пишеш и много силно стискаме палци!!!!  Praynig Приятен ден, момичета   bouquet

# 793
  • Мнения: 6
Normadia, днес е големият ден, нали?  Hug Чакаме да пишеш и много силно стискаме палци!!!!  Praynig Приятен ден, момичета   bouquet
да днес е денят в който ще кажат на сестра ми че всичко е минало успешно!!Сутринтта се обадих на доктора той каза че не са дошли още резултатите!!На обяд пак да звъннем,лелее това ме убива боже!!! CryНо нещо в мене ми подсказва че ще запиша добър резултат тук!!Искам с всички Ви да е така мили мои борбени момичета!!

# 794
  • Мнения: 4 500
Ааааа, момичета, плашите ме с тая пълна упойка. На мен само за местна ми споменаха. newsm78

Ееее, що да те плашим, за мен лично е по-добре пълната. Много съм страхлива, ужасна съм, пада ми кръвното от страх и ми призлява, не ща да знам какво правят, преди 2 години ми вадиха мъдрец в Лицево-челюстна хирургия.....беше кошмар да им гледам клещите.....почти припаднах ама ме свестиха  Mr. Green Mr. Greenс една система.....
Ааааа, ама аз имам е една екстра, знаете ли, имам алергия към упойки и сега си мисля "Ами ако не ме хване" или "Ами ако ме хване така, че да не мога да се събудя"  Shocked
Абе няма да ви казвам още какво си мисля  Stop

Общи условия

Активация на акаунт