Отзиви от плазмон?????

  • 4 999
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 680
Харесват ли беб4етата ви плазмона(тоя без глиутеновия в кутия)4уван все хубави не6та за него но все пак исках да ми кажете и ва6ето мнение за него.моят бебок е голям гладник и мисля като нав1р6и4 мес. да му взема(на кутията пи6е 4е е за над 4 мес.)пос1ветваите ме какво да правя. newsm78

# 1
  • Мнения: 46 477
Абсолютно излишно се оказа поне при нас това слагане на Плазмон. Изгладняваше повече и започна да се буди пак да яде нощем  Thinking
Съвета ми е: давай повече мляко  Wink

# 2
  • Мнения: 139
И при нас се оказа излишно даването на Плазмон,пак огладняваше за нула време.

# 3
  • Мнения: 1 410
Аз давам от другия Плазмон и откакто започнах и дъщеря ми разбра какво е да спи по цяла нощ.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 298
Моята бебка го харесваше плазмона, от безглутеновия дадох на около 5 месеца, после след 7-ми минахме на глутенов.
Слагах вечер в млякото. Не забелязах да оказва влияние върху желанието за нощни хранения. И с плазмон и без него си спи и не иска да яде през нощта (така си е от съвсем малка, преди да навърши 2 месеца престана да се храни нощем).

# 5
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Аз не съм давала, като усетех че изгладнява увеличавах грамажа на млякото  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5 370
Давам директно глутеновия от 5.5 месеца. Ами при нас ефект имаше. И досега си продължаваме с тях, изпива по 250 мл. сутрин и вечер Crazy

# 7
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз започнах да давам доста по-късно от плазмонките. Нели по принцип си спеше по цяла нощ без да се буди, но  във вечерите, в които съм пропускала да й слагам, пак си спеше така. За мен е излишно да се слагат в млякото. Чак няколко месеца по-късно от тях ставаше чудесна следобедна закусна с плодово пюре Party

# 8
  • Мнения: 3 356
Аз давах,като стана на 4м.Нямаше ефект.Продължи да се буди.Дадох 2-3 кутии,и го спрях.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 669
давам му по една бисквитка във вечерното мляко в 21,30ч- не съм забелязала да се буди по късно от тях- пак се пробуждаме към 2,00ч и си иска бибата- и после яде към 5,30-6,00ч- от около 3 месеца спрях да го храня нощем- пробвах да му давам като се събужда но той пак си се буди- не че е гладен просто си се е наспал- но с бибата и потупване по дупето продължаваме съня докато не дойде време за ядене- тогава се буди с рев
А за празмонките- наистина не видях ефект за спането- но по- бавно си изяжда млякото, уморява се и заспива почти веднага- поне за това помогнаха!!!

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 822
давам по 1 бисквитка в млякото вечер. Спи цяла нощ. А и е сладичко.

# 11
  • Мнения: 1 108
При нас нямаше абсолютно никакъв ефект

Общи условия

Активация на акаунт