прах за пране на бебешки дрехи

  • 4 853
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Пери с обикновен прах, не ти трябва бебешки.
Съгласна съм. Ползвам си обикновен Бонукс и омекотител Ленор.

# 31
  • Мнения: 302
Пера с Тео бебе. Мирише хубаво, но не изпира петната от ябълка и морков  Sad Омекотител не ползвам.

# 32
  • Мнения: 5 299
мами, на новородено бебче слагате ли омекотител и какъв
Използвам омекотител за чувствителна кожа. До скоро перях с Персил, и бях много доволна. СЕга минах на Деро - също много ми харесва.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 380
препоръчвам на всички мами бебешкия прах на Amway.Много съм доволна,пере перфектно при всякаква температура.Кутията е 2,5кг. и излиза  на добра цена

# 34
  • Мнения: 384
Използвам само SANO и омекотителя от тази марка-бял или зелен.Пристрастена съм към аромата му,а и изпира добре.

# 35
В началото перях с Тео,но сега пера с Sano maxima концентрат....8 лева,но ако ползвах Тео щях да съм дала много повече

# 36
  • Мнения: 1 383
препоръчвам на всички мами бебешкия прах на Amway.Много съм доволна,пере перфектно при всякаква температура.Кутията е 2,5кг. и излиза  на добра цена

Откъде  се купува - от магазин или от дистрибутори?

# 37
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Аз пера с Персил или Ариел, а петната обработвам с Вениш от който съм много доволна дори петна от морков са се изпирали  Peace

# 38
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Аз пера с Флекс бебе и съм доволна
На Аmway ползвам белината,малко скъпа ми идва. За праха бих искала да знам цена.

# 39
  • Мнения: 1 114
Sano Maxima - ароматът е невероятен и изпира добре. Много съм доволна.Ползвам го от самото раждане на бебо и няма да го сменя с друг. Мисля освен това, че не е скъп, защото е концентрат и стига за доста време.  newsm74  newsm10

# 40
  • Мнения: 2 672
я ,кажете в Пловдив от къде може да се купи този Сано максима???

# 41
  • Мнения: 197
Пера с Тео бебе. Мирише хубаво, но не изпира петната от ябълка и морков Sad Омекотител не ползвам.
И аз го ползвам
smile3521

# 42
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
я ,кажете в Пловдив от къде може да се купи този Сано максима???
И аз искам да знам, пък!! Кажете, кажете!!!!

# 43
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
От Сано Максима и аз не съм доволна.
Купих си една кутия и от бебешкия на Amway и ми стигна за дълъг период от време, но и той не пере особено петна. Сега си пера с нашия прах за пране.
Виж за омекотител винаги ползвам бебешки, като определено съм най-доволна от този на Amway,  след това от Сано Максима.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт