прах за пране на бебешки дрехи

  • 4 852
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 311
Аз използвам Тео бебе и съм много доволна. Петна само от моркови не е изпирал. Омекотител за детските дрешки не използвам, защото ги суша в сишилня и са мекички, харесва ми как мирише праха и са памучни, така че нямат нужда от антистатик.

# 61
  • Мнения: 2 467
я ,кажете в Пловдив от къде може да се купи този Сано максима???

Аз го купувам от магазин "Штъркела" - цена 9 лв.

# 62
  • Мнения: 69
До сега перях с Тео бебе,но от старият и вече ми е на привършване ,казаха ми че новият миришел гадно и за това сега ще пробвам с детския Персил. Прала съм и с Baby Flex и съм много доволна- изпира хубаво и е без аромат. От омекотитилите ползвам предимно Силан сенситив и този с мед и бадем, а също така Bingo soft и Medix sensitive. От всичките съм много доволна и ги ползвам от раждането на дъщеря ми.

# 63
  • Мнения: 380
Ползвам само Сано Максима, без омекотител и съм много доволна, а и бебка няма проблеми с него. Wink

# 64
  • Мнения: 829
Опитахме с почти всякакви прахове, които ни предложиха, но Персил май най-добре изпира петната и не се избива дечко. Предполагам, че и на моето бебе ще пера с този.

това е интересно  Thinking и моят син е с чувсствителна кожа (Атопичен дерматит) и преди перях дрехите му с тео-бебе без омекотител, но по съвет на лекарите смених с Персил сенситив пак без омекотител. впечатлението ми е, че Персил изпира по-зле от тео, но не смея да се върна на него...

# 65
  • Мнения: 98
Az pera i bebeshkite i nashite drehi s Persil sensitive i sym mnogo dovolna. V nachaloto biah na teo bebe, no nishto ne izpira spored men.

# 66
  • Мнения: 1 259
И аз не съм доволна от Тео бебе,Сано максима е по-добър Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 44 088
SANO MAXIMA - но не изпираше петна, сега пера с ТЕО БЕБЕ, но май същата работа, само дето не мирише така приятно и излиза по-скъпо...
А ВЕНИШ от кога мога да слагам, дали не сме мн малки или вече става...и предполагам е нормалния, няма бебешки ВЕНИШ нали?

# 68
  • Мнения: 2 471
Прди да родя ми препоръчаха БЕБЕ ТЕО. Пера с него и съм много доволна.

# 69
  • Мнения: 208
 Аз също пера с Тео бебе и съм много доволно, а и плюс това е на добра цена.

# 70
  • Мнения: 678
Аз пера само с израелския Sano и съм много доволна Hug

# 71
  • София
  • Мнения: 44 088
връщам се твърдо на САНО мн по-добър и икономичен вариант е от ТЕО-то

# 72
  • Мнения: 52
РОСА бебе аз съм много доволна

# 73
  • Мнения: 870
Sano Maxima и прах и омекотител, много е добър и икономичен, страхотно мирише Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт