Отговори
# 45
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Честито mecani Simple Smile!

# 46
  • Мнения: 329
Здравейте момичета,
вижте този кръг, който откраднах от отчетната,
много е полезен  Peace
http://www.ladypill.com/calendar.php

# 47
  • Северозапада
  • Мнения: 5 467
Да се запиша и тук
Стани, честит 45 дневен болничен 
Витлеемче, наистина е удобен този кръг. Ти как си?
Хубав ден бременилки  Mr. Green

# 48
  • Варна
  • Мнения: 307
Здравейте и от мен,

голямо затишие настана тук  Crazy

Аз от началото на бременността се опитвам да разбера как се работи с този кръг и така и не успях  Mr. Green Един ден докато се жалвах на милото, че не мога да проумея как става номера, той цъкна 2 пъти и го нагласи  hahaha Ама нали съм бременна, имам оправдание за измиращите ми мозъчни клетки  Flutter

Аз тази сутрин ходих при док на преглед, че вчера много ме боля кръста и корема ниско долу цял ден. Док каза, че няма проблем, било от разширяващите се тазови връзки  Thinking

Хубав ден на всички  Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 5 252

Мълчаливи, а?  Hug

Аз да си помрън... от няколко дни изобщо не се усещам бременна- не ми се гади, нищо ми няма.. наистина нищо...  Tired

# 50
  • Мнения: 2 358
а бой яде ли ти се?
нормално е вече да спре да ти се гади - я не се шашкай.

# 51
  • Мнения: 2 843
Да побутнем и тая тема, а  Mr. Green
Рейн, съвсем нормално е. Ама да те успокоя много скоро ще почне да те боли гръбчето, кръстчето, а пъпа ще имаш чувството, че ще изкочи стремглаво напред  Joy
От няколко дни яко ме опъва тоя пъп, и как само изпъква все повече и повече  Mr. Green Съвсем ще изкочи, а  newsm78

# 52
  • в пералнята
  • Мнения: 997
Уф, и аз да се оплача. Не чувствам разтягане през нощта вече.. И корем нямам - само някакво бирено шкембе. ooooh!

# 53
  • София
  • Мнения: 5 252

Май не се разбрахме... аз мисля, че с бебето всичко е наред, просто на мен ми лиспват бремелинските усещания  Hug Hug Hug

Иначе- за сега коремчето поспря да расте така стремглаво напред, държи си на един размер  Mr. Green Откакто започнах да се храня правилно- закуска много; обяд по-малко; вечеря- нещо леко определено съм свалила и килограми, та няма да ме разконспирират толкова лесно.
За кръста- ма то ме боли... точно опашката и като лежа на ляво- кълката все едно изтръпва постоянно  Rolling Eyes Не знам на кво се дължи...

# 54
  • София
  • Мнения: 4 122
Ей как сте момичета? Нещо напоследък много мълчаливи станахте.
При мен няма нищо интересно. Започнах да си усещам принцеската и по силно вечер....в събота доста се беше разбушувала и чак когато любимият си сложи ръката на корема се спря.
Вчера бях на преглед - всичко е Ок, контракциите се отшумяли, но въпреки всичко си продължавам Магнерича и Утрогестана за да избегнем повторни контракции.

На 26.11 съм на ФМ в Фемина пак при д-р Цолова....надявам се и там на прегледа всичко да е Ок и да си видя по хубаво малката принцеска....направо вече нямам търпение. newsm76 newsm76 newsm76 newsm76  Kissing Heart  Kissing Heart  Kissing Heart  Kissing Heart  Kissing Heart

# 55
  • София
  • Мнения: 4 122

Май не се разбрахме... аз мисля, че с бебето всичко е наред, просто на мен ми лиспват бремелинските усещания  Hug Hug Hug

Иначе- за сега коремчето поспря да расте така стремглаво напред, държи си на един размер  Mr. Green Откакто започнах да се храня правилно- закуска много; обяд по-малко; вечеря- нещо леко определено съм свалила и килограми, та няма да ме разконспирират толкова лесно.
За кръста- ма то ме боли... точно опашката и като лежа на ляво- кълката все едно изтръпва постоянно  Rolling Eyes Не знам на кво се дължи...


Рейни,

Аз като лежа на дясно и откачам....всичко започва да ми се схваща и да ми изтръпва, а като легна на ляво и всичко се оправя и по добре се чувствам.

# 56
  • Мнения: 520
Това с излизането на пъпчето ми е много болна тема. Като бебе съм имала пъпна херния и сега изпитвам ужас от това как ми се е показало навън. Добре, че не е чак толкова много.
Рейни, не се " притеснявай " ще се появят и другите екстри. И аз така се чудех на момичетата от отчетната за болежките, от които се оплакват, а пък аз съм си ок, но полека лека и мен ме достигнаха. Въпреки, че не смятам да се оплаквам, защото е съвсем нормално и да се уморяваме и да ни боли кръста и да пишкаме по 100 пъти на вечер.
Даже имам един спор с майка ми. Жената е решила да си вземе отпуск, за да може когато родя да ми помага. Аз и обяснявам, че няма чак такава нужда, а тя " Е няма ли да те е страх да го къпеш? ". И от какво точно трябва да ме е страх. Вярно, че това ще ми е първо дете и за много неща няма да съм наясно, но искам сама да се уча кое и как. Може и аз да не съм права, но както казва ММ - има толкова по - некадърни хора и се справят, та ние ли. Другото, което е тъпо, че примерно тя ще ми помага седмица - две и после като тръгне на работа какво правим, пак оставам сама така, че искам не искам пак ще си се оправям сама.
Малко дълго стана, за което се извинявам.

# 57
  • Мнения: 2 358
Момичета аз пък на която и страна да лежа откачам - мога да издържам макс 10 мин на една страна, по гръб не мога да дишам, а и ми е безумно трудно да се обръщам и по-цяла нощ пуфтя и се мъча да се завъртя на другата страна (като кит съм)  Mr. Green . Другото, красиво нещо от бременността е, че съм почнала да хъркам и то така че се будя от собственото си хъркане  Crazy Blush
За пъпчето моето беше токова на дълбоко, че ми се струва, че и до края на бременността няма да изкочи. За сега нямам проблеми с него

Алекс не е ли време на го спирате този Утрогестана, обикновено се спира в 13-14 седмица ?

# 58
  • София
  • Мнения: 4 122
Момичета аз пък на която и страна да лежа откачам - мога да издържам макс 10 мин на една страна, по гръб не мога да дишам, а и ми е безумно трудно да се обръщам и по-цяла нощ пуфтя и се мъча да се завъртя на другата страна (като кит съм)  Mr. Green . Другото, красиво нещо от бременността е, че съм почнала да хъркам и то така че се будя от собственото си хъркане  Crazy Blush
За пъпчето моето беше токова на дълбоко, че ми се струва, че и до края на бременността няма да изкочи. За сега нямам проблеми с него

Алекс не е ли време на го спирате този Утрогестана, обикновено се спира в 13-14 седмица ?


Ами поне за сега докторката каза да си го продължа ( вечер да си слагам по две - вагинално ). И в болницата също ми го даваха.

# 59
  • Мнения: 2 843
Айде да продължа и аз  Blush
И при мен изтръпва обикновено десния крак и задника от дясно като лежа, става ми все по-неудобно да спя  Whistling Уморявам се от пет метра ходене, после кръста така ме схваща, че понякога не мога и да се изправя от леглото. А коремчето така изпъква, особено вечер имам чувството, че ще ми се пръсне  Laughing
Ама не се оплаквам, само ви споделям, само като ме ритне кокоска от вътре и забравям всички болежки  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт