Попътен вятър на порасналите ни деца- 15 та есенно настроение- жълто и красиво

  • 32 517
  • 726
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 762
Мили приятелки,
нека продължим традицията да споделяме радости и грижи покрай порасналите ни деца. Покрай малките, които вървят по пътя на батковци и каки. Покрай семействата и близките ни. Покрай нас самите. В тази тема, където намираме приятелство, съпричастност, споделяне, смях  Hug

Пожелавам на децата ни вятъра да е винаги попътен, мечтите сбъдващи се, радостите големи  Hug


# 1
  • Мнения: 3 410
Благодаря ти Албенка Hug

# 2
  • Мнения: 6 460
Бени,благодаря ти ,че се погрижи за темичката ни!    bouquet
Хубав ден ви желая!  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 3 706
Бени, и от мен благодарности!   bouquet
През уикенда бяхме в Солун и като кача снимки във Фейса ще пусна линк да видите. Уцелихме невероятно хубаво време за сезона и сме пълни с впечатления!
Успешна седмица на всички момичета!

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Бени, и аз ти благодаря за пожеланията към децата и прекрасната темичка, която си спретнала   bouquet
Лина-Малина Мерлова, жив и здрав да е прекрасния ти син и да успява във всичко!
На Мина й честитих във фейса  Embarassed
Мариянка, чакам снимките  Hug
Хубава седмица, момичета   bouquet

# 5
  • Мнения: 681
хоп, и аз тук  Laughing Laughing
Честит имен ден (на патерички) и от мен! Да са живи и здрави всички именници от темата   bouquet
Спорна седмица  Hug

# 6
  • Мнения: 3 540
Абетче, поздрави и от мен, работливата ни пчеличка си ни ти! Hug  bouquet

Да са ни здрави децата, весели и щастливи, всяко полетяло на своите криле със мечтите си и трепетите си! newsm53

Успешна седмица за всички, с много усмивки и топлина! newsm51 newsm10

# 7
  • София
  • Мнения: 1 762
Милинки, добре дошли на всички. Изчервих се от благодарностите за нищо работа  Hug

Моят син пак болен. Еми писна ми. Докторката каза, че който хванел грипа, след 20 дни задължително хваща друг. Засега няма температури и се чувствал по- добре. Много се надявам да е просто настинал, че от антибиотици ми става лошо. Вчера му смлях бадеми, орехи и лешници и ги обърках с един буркан мед. Дано си позасили малко имунитета  Twisted Evil

Онази вечер, като си дойде и седна да си поговорим. Толкова рядко става вече, все бързат бе.  Laughing Беше ми супер приятно, а Катя направо пусна жълто на гащите. Преснима си дипломата да я покажела на дядо му и там по ливадите  Joy Милинките баби и дядовци.

В петък вечер се поразходих по женския пазар. Не бях ходила от години. Поразчистили са доста, няма такава мръсотия и лудница, като преди. Цените са доста по- ниски от тези по магазините. Купих на баща ми агнешка главичка и я пратих днес по Катя  Joy Макс само вчера не беше на работа и ме изнерви  Laughing Ще играем Ганкиното в най- скоро време на обратно  Joy

Какво ли прави госпожата? Видях я във фейса да се разнася с едни големи чаши много щастлива.  Hug
Нези, как мина празника?
Марианка, чакаме снимки от Солунско.
Това от мен. Хубав ден   bouquet

# 8
  • Мнения: 428
Честито ни нова темичка!!!

Честит имен ден на патерици на именниците в темата    bouquet

Албенче,много е лошо като боледуват децата.Пък сега едни вирусииииии.Моята лична казва,че не трябва да се приемат антибиотици,дори при температура,защото унищожават разни защитни сили в организма и е нормално да се появи втори път.Стискам му палци на Ангел бързо да оздравее!!! Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 16 024
Абет, благодаря за новата тема. Дано само хубави работи да споделяме тук
Много миличко ми стана как Катето преснимала дипломата да я покаже на дядо.  Simple Smile
Дано ангел се оправи бързо и не боледува повече. Какво стана с хората - от летни влизаме в есенни вируси и после зимни. Май всеки месец сме болни. Нещо от храната, от водата, от въздуха ли е или нацията се разболя от "хубав живот".
И аз в събота имах неочаквано посещение. Уж нямаше да се прибира Ани, но били наблизо на купон, решила да се наспи и се прибрала. А  и в неделя беше пак на работа. Постоянно се оплаква, че я боли гръбнака и раменете. А вечно е с огромна раница - в нея са всички фриз. принадлежности и тежкия, огромен лаптоп. Все и приказвам - не го мъкни, има си нет на телефона. Никой няма да го пипа нито при Йори, нито у нас. Но дебела глава - не слуша и ходи като костенурка.
Пламен утре сменя цените и ще остане съвсем без пациенти.
Отивам да гледам снимки във ФБ - на Мариянка и Госпожата.

# 10
  • Мнения: 6 460
Добро утро!   Hug
Бени,много вируси има в момента ,да знаеш. Ако малко му е отслабнала имунната система от предишното боледуване ,може пак да го повтори. Лоша работа.
И при нас не липсват притеснения-Лиза миналата седмица получи страхотна криза -мигрена,ниско кръвно ,събрани граници,абе всичко накуп. ooooh! Не съм виждала човек да изглежда толкова зле-бледа ,без какпка кръв по нея ,не може да мръдне от главоболие и температурата и беше паднала до 35 градуса. Confused
Ръцете и краката и бяха напълно безчуствени... Явно ,че напрежението ,самотата ,изпитите,работата ,умората си казаха думата. След като се пооправи на другия ден,вчера отново започнаха същите симптоми. Тази сутрин е на лекар,засилих я,не може така .  Naughty Аз разбирам,че е от стрес и преумора ,но не може да се пренебрегва такова тежко състояние,сама е,страх ме е да не припадне нещо и ние да разберем късно.  Казах и да си направи изследвания,надявам се да ме послуша. Стискайте палци всичко да е наред. Чакам я да ми се обади...Трябваше от 8 да е на лекар ,а вече е 9.30... Thinking

# 11
  • София
  • Мнения: 1 762
Нези, направо изтръпнах, като прочетох за Лиза. Ти не се притеснявай, ще ти се обади. Те не стават толкова бързо изследванията. Добре поне, че те е послушала и е отишла. Сега ще чакаме резултати и дано са добри. Милинката, тя и без това е толкова слаба, представям си как е изглеждала, както я описваш   Sad Трябва и тя да се позасили малко. Поне по чаша пресен сок в който задължително да има морков и цвекло, сутрин да пие.
Ех, как така сме направени да се разваляме. Няма по- лошо от това да ти е болен близък.  Hug

Аз вчера, да ви се похваля, паднах в Билла на стълбите  Embarassed Ама така се изплющях / ударих си много лошо лявото коляно/, че през дънките ми изби кръв. Добре, че са черни та не ме зяпаха хората  Laughing Представете си ме летяща огромна космата топка / палтото ми е космато/, ама държи здраво две котешки консерви, се пльоска на стъпалата  hahaha
Макс дойде към 18 часа да ме прибере , а аз вече подпиквах от болки. Но после ми купи някакъв вълшебен гел и сега съм сто пъти по- добре. Ще трябва да си правя пак прощапулник  Joy То бива бива, ама такава паднала жена не бива  Joy
Това да се посмеете малко  Hug

Нези, чакам добри новини за Лиза  Praynig

Хубав ден на всички и до после.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 706
Момичета, здравейте!
Уж се канехме само добри новини да си сподаляме в новата темичка, пък каква стана тя!
Абетке, скорошно оздравяване на синето! А за твоя прощъпулник ще се съберем, нали знаеш, че приятел в нужда се познава! Много лошо това с падането, ти как си с очите? Не виждаш стълбите, или витаеш в небесата? Трябва да има причина за честите ти падания. Пожелавам ти да ти мине като на кутре! Hug
Нези, има ли новини от Лиза? Най-станно ми се струва ниската температура. Само да кажа, че тя е характерна за моята болест-хипофункцията на щитовидната жлеза довежда до понижаване на телесната температура-говори й да  си направи хормонални изследвания при ендокринолог! Дано  скоро да се възстанови! Hug

# 13
  • Мнения: 413
Ехо, ето ме и мен в новата тема Hug Бени благодаря ти   bouquet
Това с вирусите Twisted Evil.. и Марто нещо ми подкашля, ще взимам мерки  Confused
Нези, брей, какво и е на Лиза ? Дано всичко е на ред  Peace Чакаме да се обади  Praynig
Бени, с тези паданици, явно ще ни месиш питка Heart Eyes Чакаме да дойде госпожата и сбирка ще има.
То шегата на страна , обаче как ли ти е коляното Sad,нещо компреси ако можеш да слагаш.
Да се оправя и Ангел  Peace

# 14
  • Мнения: 6 460
Така -на пръв поглед всичко е наред. Причината според лекарката е  прекалената и слабост,преумора и недоспиване и психическо изтощение. Направили са и кардиограма-наред  е,кръвното и е ниско ,но за тези килограми било нормално. Сега чакаме резултатите от изследванията . Препоръката е много сън,добра храна ,витамини и спокойствие. Последното е съмнително за Лиза. Mr. Green
Със сигурност обаче в момента няма здрав вид. Много съм любопитна какви ще са резултатите,дано няма някаква анемия. Praynig
Марианка,ще и подхвърля и за хормонални изследвания ,но не знам дали ще иска . Peace

Общи условия

Активация на акаунт